Türkiye sizce bu futbolla?

Maçı izlerken üzüldüm içler acısı bir durum bu futbolla bir yere varabilirmiyiz fatih hocanın neler yapması lazimsizce ve neden kalkinamiyoruz futbolda? #d4rklov3

Güncellemeler:
Maçı izlerken üzüldüm içler acısı bir durum bu futbolla bir yere varabilirmiyiz fatih hocanın neler yapması lazimsizce ve neden kalkinamiyoruz futbolda? #d4rklow3
Maçı izlerken üzüldüm içler acısı bir durum bu futbolla bir yere varabilirmiiyiz fatih hocanın neler yapması lazimsizce ve neden kalkinamiyoruz futbolda? #d4rklow3

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Hırvatlar durmadan 3 Oyuncuyla 1 oyuncumuza pres yapıp korkutup hata yapmamızı sağladı, bizimkiler 3 adamı bırak bitanesi bile pres yapmadı korka korka oynadılar, hırvatlar üstümüze yürüdü her alanımızı engellediler. Bu korkakça oyunla bizden ne köy olur ne kasaba. İlk 11'i yanlıştı Fatih Terim'in, oyuncu değişiklikleri berbat. Hangi akla hizmetle Emre Mor'u böyle önemli bir müsabakada ilk maçta hele ki riskli bir skorda oyuna alırsın, bu çocuk daha alışık değil bu tür maçlara. Takım ruhu diye birşey yok. Saçma sapan oyuncularla bu kadroyla asla başarılı olsmayız 2008'i mumla arıyorum Anasını satim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence yanlış kadroyla çıktı oğuzhan hakan arda ozan selçuk çok yumuşak bir orta saha ozanın hiç top çaldığını dahası topu olumlu kullandığını bu maçta değil hiçbir zaman görmedim hakan çalhanoğlu serbest vuruş atmaktan başka ne işe yarar biri bana anlatsın oğuzhan bir 10 dk göründü sonrası yok arda ayakta duramıyo bence stoperleri hakan semih yapıp ortada topal selçuk ileride çalhanın yerine şen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim de moralim çok bozuk :( İspanya var daha bide onlar bize napar kimbilir :( Euro2008 ruhunu özlüyoruz

0|1
    0|0
  • Hırvatları destekledim resmen Türk olarak da utandım futboldan pek anlamam ama hayatımda ilk defa o sarı kartın yanlış olduğunu düşündüm zira aaam yumuşak davrandı.
    Bizimkiler adamları sakatladı pembe panter eliyle bir golü çok güzel kurtardı maçı izlediğime o kısmı değdi.
    Karşı tarafın antrenör beni hasta etti adamın kafası yaralamış 3. ye mi ne tekrar kanama durmuyor bere kadar bandajla oynatıyor ben o oyuncu olsam yalandan sakatlanma numarası yapardım canımı sokakta mı buldum ne duyarsız antrenör pes be.
    Azerbaycan maçında da böyel olmuştu şimdi yine böyle kazma bunlar. Bir fenerli olarak Gökhan Gönül jübilem olsun.

0|0
    0|0
  • fatih terim sinirlenmekten başka bişey yapmadı
    #Hırvatistan

0|1
    0|0
  • Adamlar kimildamiyor ki yerinden. Hirvatkar tazmanya canavar gibiydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Oyuncularla bir alakası yok, hocada iş yok.

Ulan şu kadroda kimi sorsan ortasahayı Mehmet Topal-Oğuzhan (Selçuk)-Arda (Hakan) gibi kombinasyonlardan kurar.

Ama imparator Ozan'ı oynatmak için Yalçın Ayhan'ı kadroya almayıp, Mehmet Topal'ı geri stopere çekiyor ki orda hiç iyi oynayamıyor, Arda ve Hakan gibi iki tane yavaş ve workrate'i düşük oyuncuyu kanatlara çekip Oğuzhan'ı 8 numaranın ilerisine koyuyor, savunmanın önüne de Selçuk-Ozan ikilisini yerleştiriyor.

Ne oluyor bu sefer? Topla dönme konusunda pek de iyi olmayan, çoğu topu stoper ve beklere veren iki libero. Yavaş, deliciliği olmayan işlevsiz kanatlar, bu sistemsiz, ağır oyun içinde hiçbir özelliğini gösteremeyen Oğuzhan ve Cenk de olsa, Burak da olsa yalnız kalan, hiç top alamayan forvet.

0|2
    0|0
  • İlk önce burak ve ozanı kadrodan çıkarması gerek
    Fanatizmi bırakıp iyi analiz etmeli oyuncuları
    Diğer ülkeler formda olan oyuncuları kadroya alırken biz ismi duyulup prim yapan oyuncuları almakla meşguluz

0|1
    0|0
  • Oğuzhan ve Arda dan çok şey bekledim ama hiçbir şey alamadım. .. :S
    Yırtıcı futbolcu yok maalesef... Arda mız var Oğuzhan imiz var onlarda uyuyunca öldük işte :S

0|0
    0|0
  • Klasik Türkiye işte hazırlık maçlarında barcelona olur resmi maçlarda amelespor olur. eleme maçlarında Allah yüzümüze baktıda öyle veya böyle geçtik. biz bu turnuvadan bırakın puan almayı gol atarsak öpüp başımıza koyalım.

0|0
    0|0
  • Yok abi bizim futbolumuz bu kadar napalım ya istediğin kadar sinirlen bağır adamların 1 gol 2 direk 1 karşı karşıya 2 boş kaleye kaçırdığı var

0|0
    0|0
  • Forvetsiz ve devşirme defans oyuncularımızla ve en çok güvendiğimiz orta sahadaki oyuncularımızın etkisiz olması günün özetiydi.

0|0
    0|0
  • zaten zar zor gittik gittigimize dua edeli m yeterli

0|0
    0|0
  • bir cacık olmazz

0|0
    0|0
  • Şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • Fatih hocan evlatçılık yapmazsa belki