Bu Hırvatlara yastık yorgan gönderelim topluca bence, sizce?

Adamlar tüm maçı yerde geçirdi kendilerini atıp durdu son dakika adam değiştirip durdu. Ne anladım ben bu maçtan. 😤😤

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçamak futbolun adıdır bu. Bizde kötü oynadık ilk yarı iyiydik ama ikinci yarı döküldük. Tipik Türk futbolu kavramından kurtulmamız gerek artık. Barcelona gibi Real Madrid gibi risk alarak açık futbol, erken baskı uygulayarak maçlara çıkmamız bu oyun türünü kemikleştirmek gerek.
    Kontra atağa çıkıyoruz rakip sahaya gidelim mi? Gitmeyelim mi? Diye düşünüyoruz hızlı değiliz. Bunu da acilen çözememiz lazım. Aksi takdirde İspanya maçı bu kadar basit geçmeyecektir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Milli takim berbat otesi oynadi onu da ekleyelim. Neyse biz hep kotu basliyoruz sonra mucizeleri basariyoruz sorun yok

0|0
    0|0
  • bayan arkadaşlar anlamıyorsunuz bari yorum yapmayın adamın değişiklik hakkı varsa son saniyede kullanır kimse bişey diyemez ve evet biraz çirkeflik yaptılar her maçta olur sen ne oynadık ondan haber ver hiçbirşey oynamadık

0|0
    0|0
  • kansızlar hep oyunu soğuttu malesef

0|0
    0|0
  • Sanki sen cok guzl futbol oynadin bunlar bahane olamaz.

0|0
    0|0
  • Geçmişi hatırladılar 😎

0|0
    0|0
  • bizde atsaydık madem atılara kazanılıyorsa

0|0
    0|0
  • Adamlar 90 dakika şiir gibi top oynadi. Cok nadir pozisyon verdiler. Sayisız pozisyon kacirdilar. Skoru korumak icabiyla yatacaklar tabi. Bu işler böyle

0|0
    0|0
  • 3 gün oynasak yine yenemezdik onun için atsınlar sıkıntı yok, futbolda normal böyle yatma

0|0
    0|0
  • Demek ki adamlar teknik oynuyo :))

0|0
    0|0
  • oynıyamadık yatmasalar ne

0|0
    0|0
  • Suçu adamlara atma bence maç 90 değil 180 dakika olsa yine gol atamayız bunlara

0|0
    0|0
  • Corlukada ki azim bambaşkaydı ya adam beyin kanamasi gecirdi yine de 90 dakika oynadi mk djdjdidj

0|0
    0|0
  • Ya hiç sorma adamın kafa yarıli 30 kere dışarı pansuman a çıktı 😠😡

0|0
    0|0
  • Zaman kaybettirmek için ellerinden geleni yaptılar

1|0
    0|0
  • bizimkilerde ispanya gibi oynadılar ya zaten. golü biz bulsaydık bizde aynısını yapacaktık...

0|0
    0|0
  • Ya bu bizim kalecinin forması niye pempe lan başka Renk mi kalmadı MK

0|0
    0|0
  • Senin takımın futbol oynadıda adamlar yaattı demi

0|0
    0|0
  • 90 dk doğru dürüst şut çekmedik kaleye,2 pas yapmayı beceremiyoruz bahanemiz bu mu yani

0|0
    0|0
  • Hiç sorma ya

0|0
    0|0
  • adamlari yaraladilar corluka nin kafasindan bir ton kan akti

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Bilerek vakit kazanmak için yaptı şerolar

0|0
    0|0
  • egeliyiz sanırım.''ne anladım ben bu işten''aynen öyle :/

0|0
    0|0
  • sonuç itibari ile yendiler. zaten genelde turkiyeyi yendikleri için problem yok :D

0|0
    0|0
  • Adamlar iyi oynadı bence. Bizimkiler yerlerinden kimildamadi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...