Sizce Arda Turan nasıl Barelona'da oynuyor?

Maçta bakımda 1 çalım atamadı pas attılar yetişemedi hiç bir pasa her pozisyon hakeme baktı faul yaptılar diye eeeeeeee neden Milli Takımda oynuyor Emre daha iyi oyuncu biz oyun şşablonu olarak Emre ye kurmamız lazım onun önderliğinde oynamamız lazım peki sizce Arda Turan diğer maçlarda oynamalı mı.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun sizin böyle düşüncelerinizde. Futbol bireysel başarıya bağlı bir takım oyunudur. Takım olamadığın sürece ne yapsan boş. Adam Barcelona'da takımıyla uyumlu oynuyor demekki.

0|0
    0|0
    • Eminmisin kaç maçta oynamış Barcelonada.

• Bana kalırsa saçma bir görüş. Arda'da buldukları bir şey var ki aldılar.

• Arda Gs de ne yaptı sıfır Atletico da ne yaptı Arda sıfır. Atletico yine şampiyonlar liginde final oynadı şampiyonluğa oynadı. Arda ne yaptı takımlarda Milli takımda kaç maç Arda sayesinde kazandık diyebilirsin sıfır dimi.

Kızlar Ne Diyor 1

• Arda çok kötü oynadı haklısın. Ben de onun nasıl bu kadr iyi oyuncu olarak değerlendirildiğini anlamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• taktik olarak felaket kötüydük, onlar alan daraltıp basarken bizimkiler oturup izlediler sadece. Arda'ya da teşekkürler, fazla abartılan bir futbolcu olduğunu düşünüyodum. Haksız çıkarmadı beni sağolsun...

0|0
    0|0
  • Tüm topları eziyor kendini takımdan üstün görüyor

0|0
    0|0
  • Oynamıyor ki 6 aydır oynamıyor arda

0|0
    0|0
  • barcelona kebabcı acmıs heralde o göt göbekle barcelona k da bıle oynamayamaz

0|0
    0|0
  • oynamamali

0|0
    0|0
Yükleniyor...