Türkiye hiç umut vermedi?

Bundan sonraki rakip daha güçlü ve ispanya.
Sizce şansımız var mı? Moralim bozuldu. Hırvatistan maçında 2-3 pas üst üste yapamadık.

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çok dağınık oynadık. Ardayı çok severim ama gerçekten çok kötü durumda. Gökhan Töreye de ayrı kızdım tam kanat oyuncusuna ihtiyacımız olan maçtı saçma sapan kırmızı kart görmeseydi etkili olabilirdi bence Ozan yerine Emre Mor ilk 11 çıksın daha iyi.

twitter.com/NevUz_FB/status/741995927657926656

şu nedir ya adam hem yürüyor hem de saçını düzeltiyor.

0|0
    0|0
    • Gökhan Töre cezalı mıydı

• Evet 2 maç cezalıydı. girdi 10 dakika olmadı adamın ayağını kıracaktı kırmızı yedi. Kırmızı kartı var diye de Fatih hoca almadı haliyle zaten oynarsa çek maçında oynayacaktı.

Kızlar Ne Diyor 5

• ya sorma gitsin İspanya benim uykularımı kaçırıyor. S. kmeseler bari :(

0|0
    0|0
    • İspanyadan hic umut yok beraberlik alsak müthiş olur ama sanmıyorum

• Ne beraberliği ya ben bari 5 ten fazla gol atmasınlar acıyıp diye dua ediyorum. Çok kötüydü takım. Bide zaten Hırvatların euro2008 den acısı vardı bize o acılarını çıkarttılar.. Valla işimiz zor hiç umudum yok

• hırvatlar becerikli olup birazda şansları olsaydı 3-4 olurdu

0|0
    0|0
  • Bekledigimizden aşağıda oldu

0|0
    0|0
  • Mıçtılar ağzımıza bıraktılar ak. Hele Arda Turan'dan hiç beklemezdim. Ozan yinede iyi atak yaptı

0|0
    0|0
  • Bence hala var ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Aslında aksine pas konusunda çok iyi idir sadece Hucum konusunda kanat oyuncularını kaçırmayı başaramadık boş koşu ve çapraz koşu yapan olmadı Defans duvarını açabilicek bir oyuncu lazım yoksa bu iş olmaz Uzaktan şut atmak zaten Fatih Terimin oyun mantığında yok

0|0
    0|0
  • adam ozan tufana takmış durumda :) oğuzhanı oyundan almakta nedir? bu kompleksi terim yüzünden havlu atarız biz

0|0
    0|0
    • Çok kötüymüş Oğuzhan öyle diyorlar. hatta milli takıma çağırılmamalı diyenler gördüm. İngilizler en tehlikeli oyuncuları Oğuzhan diyor ama bizim millet beğenmiyor ekşide sövmüşler bir sürü. Ne bekleniyor anlamıyorum ki maradona gibi topu alıp tek başına mı atacak takım yok ortada mahalle maçı oynar gibiler adamdan performans bekleniyor.

• @CBellow yalçın ayhan, ersan gülüm gibi stoperler var, ömer toprağı küstürdüler, topalla baltayla oynuyoruz, 5 tane yiyecektik nerdeyse, bu takımdan ozan çımkıyor ama oğuzhan çıkıyor, gole kim götürcek takımı? bu terimin futbol bilgisi sıfır, gazla çalışıyor sadece

• Bence oynamamiz gerekeni sonradan oynadik buragi , volkan sen i ve emre moru aldiktan sonra daha cok actik oyunu ama defansta risk aldik ki 2 direkleri var fatih hocanin dogru otunu bulmasi dilegiyle... :)

0|0
    0|0
  • Maçtan sonra KS de soru soran milli takımı kötüleyip umutsuzluğa sürükleyen modric her cevap tokat olsun

0|0
    0|0
  • Günlerdir söylüyorum; sıfır çeker geri döneriz! Bu kadar basit. Bu takıma neden güvenmediğimi bir kere daha gösterdiler ve beni haklı çıkardılar.

0|0
    0|0
  • beklediğim performanstı açıkcasıı

0|0
    0|0
  • ilk 3 cikiyor grupdan herhalde

0|0
    0|0
  • Direkler olmasa 3-0 biterdi maç. Bu futbolla kalan iki maçımızı da kaybederiz.

0|0
    0|0
  • bizim ne başarımız varki bu turnuvadada başarılı olalım. bizim gitmemiz bile boşuna...

0|0
    0|0
  • 13 kişi oynasak bile gol atamazdık

0|0
    0|0
  • üçde sıfır yapar evımıze donerız

0|0
    0|0
  • Zor gibi ama inşallah basaririz

0|0
    0|0
  • Bana modric deme :@

0|0
    0|0
    • Kardeş napiyim ya ben de sinir oldum modrice yani nickim öyle diye kizma yani

Yükleniyor...