Türkiye-Hırvatistan maç sonucu: 0-1 düşünceleriniz nelerdir?

Adamlar yatarak maç aldı.. Düşünceleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
Adamların her pozisyona çıkmaya başladığımızda biyerlerini tutup ağlayarak kendini yere bırakmasından bahsediyorum, yatmaktan kastım bu.

0|1
19|56

En İyi Erkek Görüşü

• Valla adamlar iyi top oynadılar hırvatlar hakkıyla aldı. Bizim top tutan adamımız bile yoktu. Son dakikalarda Emre yine biraz oyunu hızlandırdı. Şanssızlıklarından 3-0 yapamadılar. 1-0'ken tabiki doğal olarak oyunu soğutmak haklarıydı. Biz bu oyunla çeklerden 1 puan anca alırız.

1|1
    0|0
    • Maçları puansız bitirsek bile hiçbir şey demeye hakkımız yok. Berbat bir oyun sergiliyoruz sonuçta. Yanlış kadro, yanlış yerleşme, tamamıyla yanlış bir teknik direktör..

• Ona bakarsan izlanda da beklenmeyen bir cikis yapti. Hepsi balon takimlar. biz en sonki maçta çekleri yendik. Belki biraz toparlanir bizimkiler

• Öyle olacağını umalım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 55

• Allah'tan herifin tekinin kafasını yardı da biraz olsun içim rahat :D

5|2
    0|0
  • triyonluk eşek oyuncular ve trilyonluk eşek hoca :D

4|2
    0|0
    • 👏👏👏

• Onların yerine oruç tutacak'ti fatih hoca tuttumu ki :)))))

• @Tugbu taktik verme orucu tutmuştur :)

• Fatih Terim bu dik kafadan vazgeçmediği sürece bu takımdan bişey beklenmez. Topal kesinlikle ön libero oynamalı. Hiç top kazanamadık orta sahada. Sağ da adam eksiltecek bir adam olmalı ileri çıkamıyoruz.(Emre Mor.) Ve şu Volkan Şen denen lanet herif Allah'ın belası oynamamalı. Ne lanet ne şerefsiz ne bencil bir heriftir ya. bir bok yapabiliyo gibi geriye gelip her topu alıyo sonra da kaptırıyo. bir pas attığı yok. Bu arada ben de çok öfkeliyim ama milli takıma ne olursa olsun sövülmez. Bazı oyunculara hocaya fala söveni anlarız da direk milli takıma laf edenin ben anasını avradını s*keyim!

1|0
    0|0
  • Takım berbat oynuyor. En çok güvendiğimiz oyuncular dökülüyor. Tamam çok zamana oynadılar ama maç onların hakkıydı.

1|0
    0|0
  • ben söylüyorum kızıyo millet çok üst seviyede futbolcun yoksa terimin olduğu hiçbir takım başarılı olamaz kendi takımında oynamayan adamları aldı kadroya maç sonu konuşuyo azını yüzünü yamulatarak maç eksikleri var diye ozan ın milli takımda ne işi var gökhan töre emre çolak volkan şen gibi sürekli oynayan hızlı ve teknik adamlar niye yok turnuvanın en çok kazanan 3. teknik direktörü adam egosunu tatmin ediyo sadece tekrar söylüyorum O HERİFİN OLDUĞU HİÇBİR TAKIM BAŞARILI OLAMAZ

1|0
    0|0
  • Ülkede neyin tadı kaldı ki

1|0
    0|0
  • :D dicek laf yok

1|0
    0|0
  • Yatarakmi bizim oyunculari kastettin galiba tamam yattilar ama ozanin pozisyon haric pozisyonumuz yok tum yan top ve kornerlere onlar vurdu 2 topu direkten dondu adamlarin bizi ceza sahasina hapsettiler buyuk bir sure tamam serefsizler yatti sona dogru ama haketmedik biz bu maci arda sadece yurudu 65dakika volkan sen ne halt yiyor belli degil ozan oguzhan hepsi ayni direncsiz bir takim olmus bence

1|0
    0|0
  • Cok kotuyduk beklentimiz yuksek olan oyuncular formsuzdu. Takimda pas yapamiyoruz. Hic mucadele hirsi da yoktu. Umarim bir an once toparlanip kalan 2 mactan istedigimiz sonuclari aliriz.

1|0
    0|0
  • Adamların kaç tane pozisyonu var şanslıyızki top direkleri dövdü. Burak ilk 11 oynamalıydı Cenk sahada yoktu. Burak oyuna girdi yalancı koşu yaptı rakibin defansı biraz sendeledi ondan sonra biraz maç döndü Fatih hoca yanlış yaptı

1|0
    0|0
  • Şansımız çok ama çok zor. ispanya yener. Çek'i yensen ne yenmesen ne. Ozan tufan volkan şen - caner -arda burak - mehmet topal bu maçda berbattı

1|0
    0|0
  • 1-0 gerideyiz burak 60 ta emre 70 te giriyor. Abe mal insan. Sanki gol avantajimiz cok yuksekte o dakkada sokuyon. Orta sahayi dogru duzgun gecemiyor takim

1|1
    0|0
  • Fark yiyorduk bu skor iyi bence helal olsun hırvatlarada çatır çatır oynadılar hem pozisyon buldular hem taş gibi savunma yaptılar

1|0
    0|0
  • adamlar zaten yerden kalkmadı ama bu kadar kötü bir kadro tercihi neden? hakan çalhanoğlunu kanatta ısrarla zorlamanın sebebi ne?
    0-1 geride iken çift fotvete dönmek yerine cenk tosunu çıkartmak neden?
    mehmet topala orta sahada ihtiyaç varken stoperde oynatmak neden?

1|0
    0|0
  • Orrrrrrçun çocukları

1|0
    0|0
  • bizden bir b0k olmaz

1|0
    0|0
  • Ben dedim turkiye grup sonuncusu diye her arkadasim yok diyo en as 2. Diyo

1|1
    0|0
  • ışık yok ispanyadan puan almak imkansız gibi bu görüntüyle çekleri bile yenebileceğimize ihtimal vermeiyorum

1|0
    0|0
  • kendini bir şey sanan terimin eseri bu takım

1|0
    0|0
  • çok kötüüüü oyun vardı hele 2. yarı

1|0
    0|0
  • 10 dk daha olsa alirdik bence
    Bu arada emre mor helal olsun adam Gelecegin ronaldosu

1|0
    0|0
  • Kötü oynadık. Ve çok çirkeflerdi maçın özeti bu

1|0
    0|0
  • Neden doğruki

0|0
    0|0
  • oynıyacamıyruz ki belliydi zaten hırvatların alacağı

1|0
    0|0
  • pas bile yapamadık , şut çekmedik adamların 2 tane direkten dondü 1 - o yenilmek iyi bile fark yemedigimize şükredelim bence

1|0
    0|0
  • Çıldırdık.

1|0
    0|0
  • Yanlış sistem yanlış oyuncu seçimi futbolu bilmiyorlar basimizdakiler

1|0
    0|0
  • Kupon yattı...

1|0
    0|0
  • Çok kötü oynadık. Biz zaten yumurta kapıya dayanmadan iyi oynamayız

1|0
    0|0
  • Çamur atmaya gerek yok yatarak kazandılar v. s. Türkiye mükemmel oynadı sanki 2. yarı başlarında neredeyse fark olacaktı yazık çok yazık.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 18

• Fatih terim çok yanlış oyuncuları oynattı, Arda Turan çok çok berbat oynadı. Yakında Barcelonadan gönderirler onu.

1|0
    0|0
  • Rezillik... Çok kötü oynadılar.

1|1
    0|0
  • Sinirden öldüm. En azından 1-1 olsun diye bekledim olmadı. Arda Turan bok gibi oynasa da karşı takım güçlüydü kabul

1|0
    0|0
  • her macta aynisini yapiyolar byle bisey olamaz Burak gol atabilirdi dün adamin yaninda pas vercek kimse yoktuki yani hic birbirlerine bakmiyolar mi ne anlamiyorum.. Ya arda fena kötü oynadi. ozan saclarini düzeltirken golü yedik malesef :(( ama daha kötü de sonuclanabilirdi 1-0 yine iyi.. 6-0 da olabilirdi allah korusun.. DUA edelim arkadaslar.. Buarada Taraftarda hic desteklemiyoki hemen suspus oldular.. byölede olmazki..

1|0
    0|0
  • ben demiştim 😎

1|0
    0|0
  • Arda barcelonada ama kendisinin tek isi gucu reklamlardan milyonlar almak. Bence artik oyuncu olsun, madem onu daha iyi yapiyor futbolculugu bir halta yaramiyosa..

1|0
    0|0
    • Barcelonada ama yıl boyunca oturdu resmen kulübede, idmansız sayılır. Hirvatistanin 10 numarasi Real'in oyun kurucusu 😒 fark ortadaydi zaten..

• Üzüldüm ya 😕

1|0
    0|0
  • Ve bu futbolcu ve hocalarına trilyon verilir dahası maçı izlemeye giden tabiri caizse enayilerde hem mac bileti icin hemde mac esnasında kendilerini yirtarlar... Daha sağlam takım şart bos yere para dökülüyor o beceriksiz futbolculara...

1|0
    0|0
  • Öyle sinirliyim ki.. Baba kafan kanıyorsa otur kenarda. 4 kere oyunu soğutmak nedir? Yatarak almadılar bence. Adamlar bizden daha agresif oynadı. Açıkcası son saniyelerde gözüm Semih'i aradı. Söyleyeceklerim bu kadar.

1|1
    0|0
  • Aglamak istiyorum

1|0
    0|0
  • Çok kötü oynadılar 😣

1|0
    0|0
  • Kötü oynadık

1|0
    0|0
  • Keşke oynayarak kaybetseydik