Hırsızların kapı açtırma yöntemini duydunuz mu?

Gelen soyguncular size kapıyı açtırmanın gürültüsüz yolunu bulmuşlar kapı eşiğinden suyu döküyorlar siz bu suyu fark edipte nereden geliyor diye kapıyı açtığınız anda ağzınızı kapatarak evin içine girip sizi etkisiz hale getiriyorlarmış..Pess oturup bunu düşünüyorlar adamlara bak arkadaş yaa!

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be ne taktik bulmuşlar. Bundan sonra bu taktiği uygulayacağım bende:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• parasızlık neler yaptırıyor...deselerde gidin iş bulun hırsızlık yapmayın klay para kirli paradır..yok arkadaş bunları çok ağır cezalandıracaksın başka yolu olmuyor

0|0
    0|0
  • şu hırsızlığı duydun mu:))) uyutucu spreyi sıkıolar alt üst dairelere. calacaklarını calıolar..sonra alt tarafın hanımı ile üst tarafın hanımını değiştiriyolar:))))) nasıl bi his olur acaba uyanıldığında:) haberlerde cıkmıstı:)

0|0
    0|0
    • evet garip bir duygu olur:))herhalde ama ALLAH kimseye yaşatmasın yaa..

• işi bu neyapsın

0|0
    0|0
  • Hırsıza kilit sorulmaz. Her zaman temkinli olmakta fayda vardır. Güven kontrole mani değildir.

0|0
    0|0
  • Her meslek gelişime açık :D

yerinde sayarsan kazanamazsın :Ds

0|0
    0|0
  • evde ya baskalarıda varsa o zaman o suyu alır ...

0|0
    0|0
  • ben çıkardımmı 14 lüyü o gelen su onun malum yerindendir:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim kapı eşiğinden içeri su sokmayı başarabileni eve kendim buyur edeim zaten:))

1|0
    0|0
    • O neden :))

Benim kapıda 1 parmak boşluk vardı kapı bandı yapıştırdım şimdi kapı kapanmıyor , hergün cebelleşiyorum yarım saat kitlemek için ... Allahdan fayansların dili yok ,olsa sökerdim emin ol gülüyorlar diye ...

• valla bizim kilidi kapılarla beraber yağladım geçenlerde, hala şaldır şaldır dönüyor:)

benim kilit sesiyle sorunum yok da, otomata basıp parmağını çekmeyenlere kılım. pıt diye bastığında açılıyor zaten, niye o kadar uzun basıp kafa ütülüyorlar anlayamıyorum hakikaten.

• evet bu konuda haklısınız bende bi kaç komşuya kızmıştım hele sabahın erkekn saatinde yapmıyorlarmı deliii oluyorumm..

• Teyzem de böyle kanmış işte ...

0|0
    0|0
  • çok fenaymış allah korusun kimin aklına gelir ki

0|0
    0|0
  • yuhhh harbiden ya.

0|0
    0|0
  • Bizim kapiyla aramizdan su sizmaz.

1|1
    0|0