Emre Mor'un oyuna girmesi sizde ümitlendirdi mi?

Hazırlık maçlarında kısıtlı zamanlara fırsat bulan ve bu fırsatı harika yeteneği ile çok iyi değerlendiren Emre Mor oyuna girdiğinde sizde heyecanlanıp ümitleniyor musunuz?

Güncellemeler:
Hakem maçı eksik oynattı. Kadro kötüydü sonuç yenildik.

2|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Açıkcası biraz ümitlendim. Ama kaç gol pozisyonu kaçtı. Ayrıca maçın yarısından çoğu bizim yarı sahamızda oynandı, adamların kalesi o kadar rahat ki. Arda Turan zaten oynamaya oynamaya körelmiş galiba. Ondan ümit yok Hakandan ümitleniyorum ben.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Beni ümitlendirdi.
    Keşke ümitlendirmeseydi.
    Daha büyük hayal kırıklığı yaşadım.

Bu arada, bütün Hırvatistan takımına buradan selamlarımı iletiyorum.
    Çorluka'yı ısrarla oyundan almayan teknik direktörlerine de bir güzel saygı gösteriyorum.
    4 dakikalık uzatmanın 30 saniyesi bile topla oynanmadı.

REZALET.

0|1
    0|0
    • Baştan sona çok çok çok haklısın kardeşim. Adamlar futbol oynamadı, yattı yatarak da maçı aldılar. Aynı selamları bende maç esnasında gönderdim. Hakeme benzeyen o farklı üniformalı kişi en az 5 dk uzatması gerekirken, artı uzatmalarda çalınan dakikaları da ilave ederek maçı 90 + 7 de bitirmesi gerekiyordu.

• Bir sürpriz olmasın, İspanya Çekleri yensin.
      En kötü 3. olup ilk 4 üçüncü olmaya bakarız.

• İnşallah son iki maçımızı alırız duruma o zaman bakarız.

Kızlar Ne Diyor 9

• alamayız : ((
    pek bısey degıstrımedı

0|1
    0|0
  • bitti ya kaybettik :/

0|1
    0|0
  • Terime ana avrat kufretmek istiyorum. Bu kadar kotu bir takim kurulabilirmi ya... emre mor biraz umitlendirdi... ins son dklarda atariz

0|1
    0|0
  • Evet ya 😪 Malesef bu sefer son dakika yenemedik lakin Hırvatlar öyle korkmuş ki son dakika kendini yere atan atana

0|1
    0|0
    • Maçta ikinci yarıdan itibaren ayakta Hırvat yoktu ki. Hepsi yatıyordu..

• 😪 zaten en zor gruptayız bence Fransa bal gibi grupta bir de bize bak

• Biz gerçekten yürekten oynayalım yeter.

• Evet ya. Birde 18 yasinda, kücücük daha ama masallah

0|1
    0|0
  • Tüm ümitler bitti artık malesef 😔😔

0|1
    0|0
  • Evet ümitlendim ama boş çıktı

0|1
    0|0
  • O Cocuk masallah iyi oynuyor cok hirsliydi

0|1
    0|0
    • Çok yetenekli bize de ilerleyen senelerde eğer şımarmazsa çok çok yardımcı olacaktır.

• Şahsen ben hiç umutlanmadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 18 yasında yaptıgı salaklıkları bile hatırlamayanlar, fatih terim neden emre moru oynatmadı diyor. Ulan 25 yasında 50 kişiye sunum yapan adamın bir tarafı alev alıyor 18 yasında adam orda hiçbir tecrübe yokken onca kişinin karsısına cıkıyor ve sert oynanan bir macta. Adamı dograrlar orda o fizikle. Gayet dogru bir karar 11 baslamaması simdilik ama ikinci yarı direk baslayabilirdi. Bir oyuncu da hiçbir zaman oyunu degistirmez sadece etrafındakileride etkileyerek daha etkili bir takım haline gelebilir.

0|1
    0|0
  • emre mor iyi bir oyuncu olacak , kumaşı çok iyi gerçekten...

0|1
    0|0
  • hayır görmedim hiç

0|1
    0|0
  • Geleceği çok parlak.

0|1
    0|0
  • o çocuk messi adayı olarak gösteriliyor

0|1
    0|0
  • oyun değişti zaten o girdikten sonra

0|1
    0|0
    • Bence ikinci yarıda alınsa daha iyi olurdu gibime geliyor. Büyük umut olacak bu çocuk bize.

• Gelecek vadeden bir oyuncu bence çoğu adamdan da iyi oynadı girdikten sonra. İleride bizi iyi taşıyabilecek birisi

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Çok etkilemedi maçı

0|1
    0|0
  • cok kaldiriyorlar onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...