Eltilerinizle aranız nasıl kızlar gerçi benim ki daha elti olmadı aday sadece

daha yenı sözlüyüm sözlümün erkek kardeşi sevglısını gorumce tanıstırcakmıs en buyuklerı gorumcem oldugu ıcın sonra bızımle tanıstırcak ama kızı facede ve twiitter da gordugum resımlerden paylastıgı yazılardan dolayı cok sevemedım ıtıcı bı kıza benzıyo ama ciddiler onlarda sözlencek yakın zmanda kendını begenmıs marka duskunu bı kıza benzıyo sizce çok on yarglı davranıyorum sızın eltılerınızle aranız nasıl bayanlar

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eltiler genelde birbirlerini çekemezler. Çünkü öne çıkma (kocasının) ailesine daha yakın olabilme ve diğeri üzerinde tahakküm kurma isteği vardır. Burada kocalar devreye girmeli ve eltilerden birinin kaprisi nedenile -eşini de kırmadan- kardeşiyle arasının açılmasına izin vermemeli.

0|0
    0|0
    • çekememzlık gıbı bı huyum olmadı hiç fazlasıyla sahıbım ıstedıklerıme zaten ki sözlümün ailesıde benı çok sever sadece kendını begenmıs ınsanlara marka duskunlerıne falan tahammulum olmaz yoksa kardeşlerın arasını açmak falan hiç etik deıl çok çirkin şeyler bnlar ben ısterım ki hep iç içe olsunlar

• Taraflardan biri olarak eltiler arası ilişkiyi irdeleyebildiğine göre zaten iyisin demektir. Çünkü özeleştiri yapabilmek erdemdir. O da herkeste bulunmazç

• anladım bende genelde bu sekılde dusunuldugu ıcın çzömeye calışıyorum asla yanlış anlaşılmak ıstemem kız sıcak bırı olsa daha mutlu olurum kardeş gibi olmak ısterım çünkü aileler ne kadar bırlerını ıçten sevse o kadar güçlü oluruz haftaya gorumcemle tanıscaklar ve gorumcemın yorumlarını merak edıyorum iş arkadaşıyız cunku gorumcemle aramızıda o yaptı gelını oldum şimdi herşeyimizi paylaşırız gzlımız saklımız yoktur kızı begnmezse ztan konuşur kardeıyle dusunlerını

Erkekler Ne Diyor 1

• adaylık gerçeğe dönüssün anlasırsınız

0|0
    0|0
    • aynen ama genelde ılk dusuncem hep çıkar yanılmam eger oyleyse mesafeyı koyarım

• haklısın başta mesafemı koyucam ılk tanısmamızda da çok sıcak davranmam sonra başta sıcaktı sonra deişti kıskandı lafları oluyo kendısıde twitter da paylaşıyo hep kıskanç bırıyımdır falan dıe kıskançlara son derece mesafelı olmak da en dogrusudur

• evet saygını koru gerisini bosver. fazla yüz göz olma

Kızlar Ne Diyor 2

• Önyargılı olma ama her ihtimale karşı mesafeli ol.Eltiler arası çekememezlik çok oluyor genelde.

0|1
    0|0
    • mesafe en güzeli evet şimdiden boyle dusuncelere ıtti ilerde ne olur bılemem acıkcası cok sevcegımı sanmıyorum bende olmaz ama onda olcak gıbı gorunuyo çekememezlık

• Dediğim gibi.Sen yine de önyargılı olma.Belki de çok iyi biridir güzel anlaşırsınız.

• haklısın inşallah

• ım yakın durmaya bak aile candır canım alışrsn zamanla sende ona

0|0
    0|0
    • inşallah uyumlu bı ınsanım ama kızın kendını begenmıslıgı fazlaysa ve küçüklüğünü bilmzse o zman masafe koyarım araya yoksa bende isterım samımı olmayı sözlümün aileside çok sever benı arap sorarlar hep bende onları severım tabı

Yükleniyor...