Kapat

Sizce Burak mı Cenk mi?

Bana kalırsa Türkiye liginde 2 kere gol kralı olmuş biri oynamalı yedek kalan biri değil sizce kim oynamalı. Cenk Tosun'un bir başarısı yok ki ama Burak 2 kere gol kralı olmuş biri.

• Burak Yılmaz.
    A seç
  • Cenk Tosun.
    B seç
  • Forvetsiz çıkalım.
    C seç
  • Bilmiyorum.
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Burak simdi mi gol kralı olmuş cinde sadece 2 mac oynadı son vuruşu kötü futboldan anlayan burak demez

0|0
    0|0
    • 2 yıl da nedeğişti 2 yıl önce 2 kere üst üste oldu.

• Evet 2 pozisyona girdi tatmin eytti.

• @FenerlliiiGencc07 sen buraksporlumusun yoksa türkmu , yenildik diyorum birader burak deyipte dellendirme beni

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Tosunpaşamız nede çok koymuş bee senin o milyon dolarlar harcadığın iki adam var ya van pörsük ve fernandao o ikisinden de kat ve kat iyi durumda şuanda burak yılmaza gelirsek burak artık çin oyuncusu oldu bu sezon ne yaptı? azıcık futbol bilgin olsa böyle bir soru sorma gereği duymazdın tabi hep taraf olacaksın ya nasıl soru soracağını bile şaşırdın :D

0|1
    0|0
    • Neden Çinde futbol oynanmıyormu senin bilgin Avrupada geçerli dimi sende haklısın. Beyin bedava.

• Taraf değilim taraf olsam Buraklı olmam bizim Bjk ile çekişmiyoruz Gs ile çekioruz biliyorsun dimi. Ben kim başarılı olur onu söylüyorum.

• Siz zaten renk kardeşisiniz şaşırmamak gerek hadi eyvallah

• ne çin liginde sakatlıktan dolayı anca 2 maça çıkmış burağı tercih ederim ne de forvet özellikleri bakımından tam olarak yeterli olmayan cenk tosunu. koskoca ülkeden bir forvet çıkaramamışız

0|0
    0|0
    • Aynen öyle 2008 de Semih oynuyordu yedek kalarak gol kralı oldu diye o sene Milli takıma katıldı yoksa oda yokdu.

• süper lig gol krallığında ilk 10 da Türk statüsünde olan bir futbolcu yok hepsi yabancı 11. kişi de selçuk inan herşeyi açıklayan fotoğraf bu aslında. fatih terim inat etmeseydi fernandao Türk olsaydı yine bir takım eksikliklerimizi kapatırdı

• Forvet olmadan 4 6 0 şeklinde çıkalım

0|0
    0|0
  • Adam akıllı forvet yok takımda.

0|0
    0|0
  • hiçbirisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...