#Euro2016 Türkiye - Hırvatistan maçı ile ilgili yorumlarınız neler? Milli takımı ve rakibi nasıl buldunuz?

#Euro2016 Türkiye - Hırvatistan maçı ile ilgili yorumlarınız neler? Milli takımı ve rakibi nasıl buldunuz?#Euro2016 Milli takımı ve rakibi nasıl buldunuz? Maç değerlendirmesi, iler ki maçlar ve turlarda da hangi senaryolar gerçekleşebilir. Şansımızı ne görüyorsunuz?

Güncellemeler:
istediğimiz gibi oynayamadık
kalemizde bolca pozisyonda verdik
oyunda bağlantılar zayıftı
iyi başlayamadık ama moralleri bozmaya gerek yok
#bizbittidemedenbitmez
:D
#Euro2016 Türkiye - Hırvatistan maçı ile ilgili yorumlarınız neler? Milli takımı ve rakibi nasıl buldunuz?

0|1
5|25

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli kendi aralarında paylaşıyor bizimkiler. Atak yapamıyoruz

0|1
    0|0
    • atak yapamıyoruz aynen pembe, artık önümüzdeki maçlara bakacağız...

• Bari en iyi 3'e kalalım.
      Bugün ayrı bir berbattık

• onu deneyeceğiz sanırım, aynen pembee

En İyi Erkek Görüşü

• Takımda bir kere ruh yok sevinç yok heyecan yok eskiden böylemiydi hayır şimdiler de hiçbir cacık yok yani böyle olmaz ve gruptan bile çıkamayız

0|1
    0|0
    • haklısın valla ruh eksik gibi geldi banada, şu maçta bir hırvat oyuncu vardı başı sargılı onun gibi lazım her topa atlayan çoşkulu oynayan bir ruh lazımdı bize, adam 90 dakikadaki topa bil can havliyle atladı kesti pozisyonu... eskiden bir ruh vardı istekliydi.. belki sonraki maçlarda ortaya çıkar diyim ama ispanyadan puan beklemiyorum son umut çekler... ama yine zor bu iş

• Nerde o eski milli takım oyuncularımızdan tümer metin nihat kahveci tuncay şanlı rüştü tugay ve sayamadıklarım...

• aynen katılıyorummm

Kızlar Ne Diyor 4

• sonucu biliyordum ki zaten birisine yeneceklerı hakkında gorus paylasmıstım turkiyeyı genelde yendıklerı için dalga geçerek oynadılar
    bide o kafasından sakatlanan hırvat arkadaş nasıl bir hırstır ya adfasdfasgfasg

0|1
    0|0
    • günün özeti kötüydük işin açıkcası... onlar daha istekliydi

• Hırvatistan önlerde gidiyor , berabere bitebilir. Nefesimi tutarak izliyorum.

0|1
    0|0
  • volkan konağın bir şarkısı var link paylasamıyorum bilen varsa biliyordur

0|1
    0|0
  • Cenkle başlamamalıydık, Burak ilk 11 de olmalıydı. Cenk ilk yarı hiçbirşey yapamadı hayalet gibiydi

0|1
    0|0
    • cenk kötüydü kademeler arası bağlantı yoktu, topu taşıyamadık ikinci yarı çok pozisyon verdik

• kötü değil tabi ama gösteremedi kendisini ligdeki gibi olmadı yani... önümüze bakacağız artık ve rakiplerin birberlireyle oynalıp yaşayacağı pu an kayıplarını takip edeceğiz artık... sağlık olsun gizli ne diyelim :D

• öyle tabi sağlık olsun, daha 2 maç daha var

Erkekler Ne Diyor 24

• İleriye top taşımakta zorlandık , Modric i ben mi tutacaktım? Bomboş bırakırsam bazukalar , Selçuk yanlış yere uzaklaştırdı
    İkinci yari Volkan tarzı oyuncular lazim

0|1
    0|0
    • ikinci yarı çok pozisyon verdik

• Hırvatistan Euro 2016'nın en iyi takımlarından biri. Zaten galip gelebileceğimizi düşünmüyordum da beraberlik alsak fena olmazdı. Golde Volkan'ın hatası var. Oyuncular maçın içinde anladılar Hırvatistan'ın çok güçlü bir rakip olduğunu. İspanya'dan puan alma ihtimalimiz daha yüksek. Çünkü onlar Hırvatlar kadar iyi defans yapamıyorlar.

0|1
    0|0
    • haklısın yorumuna katılıyorum

• Mehmet Topalı kendi mevkisinde oynatıp Oğuzhanı da 2. yarı çıkarmasaydı kaybetmezdik.

Emre Moru da 2. yarının başında oyuna almalıydı.
    Ozan Tufanı oynatmamalıydı.

0|2
    0|0
    • ikinci yarı çok pozisyon verdik daha iyi futbol bekliyordum bizimkilerden ikinci yarıda , silkelenirler dedim ama olmadı...

• Tam tahmin ettiğim gibi devam ediyor maç dediğim gibi beraberlik bekliyorum bizim için en iyi sonuç

0|1
    0|0
    • Adamlar oynuyor abi

• bakalım ne olcak

• Arda, Caner , Ozan , Oğuzhan , Hakan ne oynuyor biri bana açıklayabilir mi? Çok etkisizler ve bu da orta sahada topu rakibimize vermemize neden oluyor. Dönen topları hep Hırvatistan alıyor. Bu maçı çevirmemiz çok çok zor.

0|1
    0|0
    • dediğin gibide oldu ikinci yarıda çok pozisyon vererek maçı tamamladık...

• Kötü oynuyoruz ve kötü bir gol yedik...

0|1
    0|0
    • çıkarılabilecek bir göldü biraz öylesine atladı köşeye volkan bende katılıyorum sana kötü gol yedik... bumaçtan berbareliği çıkarsak iyi olurdu gerçekten

• Maalesef takım olarak kötüydük...

• aynen

• Modric bazukayi tikti biz daha şut atamiyoz. Ozan tufanli orta sahadan ne hacet

0|2
    0|0
    • o top çıkarılabilecek toptu öylesine yattı volkan köşeye... ikinci yarı rüzgarı tersten estirmek lazım ama işimiz zor.. bakalım ne olacak

• Adamin onude kapali anca gördü

• ikinci yarı çok pozisyon verdik bu maç kötüydük ama moralleri bozmaya gerek yok önümüze bakalım artıkk

• B. k gibi buldum

0|1
    0|0
  • Volkan babancan topu oyuna sokmasını bilmiyor.. mactan once bas bas bagirdim burak yilmaz oynamali diye cenk tosun topa dokunamadi daha

0|1
    0|0
    • volkan babacanın eksikleri var bence yandan gelen topu içeriye yumrukluyor o bir pozisyonda admalda iyi vuramadı ordan sıyırdı, sağ kanattan yapılan ortaya çıkması lazımdı çıkmadı adamların attığı kafa direkte patladı, 50 dakika frikiki bizimle beraber izledi, bir sağ kanattan gelen ver kaçla gelen pozisyonu gösüyle çıkardı, bize biraz sıkıntı yaşatabilir... cenk tosun kötüydü... takım olarakta bağlantıları kuramadık kademeler arasındaa

• Adam güdümlü füze attı resmen

0|1
    0|0
  • Rakip hem hücum hemde kapanma konusunda bizden daha iyi ve takım olmuş durumdalar Allah yardımcımız olsun zor çok zor

0|1
    0|0
    • aynen öyle belki beraberlik çıkarabiliriz ama yediğimiz gol çıkarılabilir bir goldü kaleci öyle bir atladı yani

• böyle giderse biz turnuvayı gol bile atamadan kapanırız. biz bitti demeden bitmez demek için önce başlamamız lazım.

0|1
    0|0
    • dün bunu düşündüm valla 0 golle eve dönmek acaba turnuvada böyle bir durumu yaşayan ülke var mı diye düşündüm -.- işin egelnecebine bayılıyoruz milletçe reklamı , türküsü, şarkısı falan ya oyun -.- pııısss ediyoruz orda işte işin gerçek noktasında gerçekleri objektif olarak gören ve müdahele eden bir teknik heyet olmalı ortada ama bakacağız artık ne olacak...

• Bu kadroyla zor, başka kadro da yok zaten.

0|1
    0|0
    • eldeki bu orta sahada üstünlük dönen toplar onlarda rüzgarı tersten estirmek lazım ikinci yarı yoksa işler kötü gider...

• Ula mac izlemem normalde ama bugun bakayim dedim , rakip guclu

0|1
    0|0
    • rakip iyiyidii gerçekten... rakitic, manzukiç...

• Spiker kendini kandırıyor sadece. Ya istersin ya da istemezsin bu iş bu kadar basit. Ortada takım diye birşey yok her zamanki gibi. Yaşlı sınıfında görünecek herkesi kaldırıp 3 büyükten genç ve hareketli bir ekip oraya konmalı. Fatih hocayı hem bir Galatasaraylı olarak hemde zamanında ki başarıları olsun çok sevdiğim bir adamdır. Ama artık sende yaşlandın kafan artık Bu işlere hocam. Bırak şu koltuğuda yeni hocalar gelsin birde onlar birşeyler yapsın.

0|0
    0|0
  • türklerden bir şey olmaz...

0|1
    0|0
  • hakem taraf tutuyor

0|1
    0|0
    • iyi futbol ortaya koysak iyşin o kısımında kornuşuruz ama ikinci yarı çok pozisyon verdikkk kötüydük yanii...

• milli ruh yok, ilhan mansız servet çetinin dönemi ef sa ne idik.. tuncay-semih...

• İnşallah kazanırız

0|1
    0|0
  • ilk yarı 0 - 1 üzüldüm. s

0|1
    0|0
    • aynen bari 0-0 bitseydi ilk yarı iyiydiii

• Turnuvada yine Almanya süpürür gozlerimizin pasini güzel futboluyla

• @BurhanK19 inşallah guzel futbol olsunda

• Volim turska. ali ovdje ćemo vas poraze!

0|1
    0|0
    • kötü birşey mi yazdın la acaba -.- bilen çevirsin şunu :D

• Volkan Demirel olsa yemezdik ne yazıkki yok.0 puan hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • Keşke Volkan Demir şu an maçta olsaydıda o golu yemeseydik.

0|1
    0|0
  • Maç 0-0 ken defansın arkasına atılacak toplarla etkili olabilecek Burak yerine Cenkle başlamak, ve yenik duruma geçtikten sonra Burağı oyuna almak hataydı.
    Ama en büyük hata Oğuzhanın oyundan alınıp maçın Ardayla beraber en kötüsü olan Çalhanoğlunu oyunda tutmaktı. Oysa ki Oğuzhan değil, Çalhanoğlu çıkarılmalıydı. Orta sahada Oğuzhan -Selçuk paslaşmalarıyla üretkenlik sağlayabilirdik.
    Maalesef ikinci yarı hiç üretken olamadık.
    Bu arada hakemde çok kötüydü

0|2
    0|0
  • Takımı genel olarak beğendim, iyi bir ilk yarı çıkardık, yediğimiz gol tamamen şanssızlıktı.
    Oğuzhan, Selçuk, Gökhan Gönül ve Ozan iyilerdi. Mehmet Topal ve Hakan Balta ikiliside hemen hemen hiç hata yapmadan oynadılar.
    Arda eskisi gibi değil, bir türlü inisiyatifi eline alamadı, çok zamanda ağır kaldı.
    Caner hala eskisi gibi değil zaten Hırvat atakları genelde o kanattan geldi.
    Eleştireceğim iki isim var, biri Hakan Çalhanoğlu. Bu maçta hiç beğenmedim onu, topu alıp 3 kişinin arasına dalıp, takımımız çıkarken top kaybediyor ve nitekim yediğimiz gol önceside Çalhanoğlunun bu şekilde top kaybedip oluşan korner sonrasında tehlike oluşmuştu.
    Diğer eleştirim de Cenk'e, ilk yarıda hiçbir varlık gösteremedi, genelde şaşkın ve heyecanlı bir haldeydi. Aslında çok iyi oyuncu ama bu seviyedeki bir maç için çok tecrübesiz ve acemi. İkinci yarıya Burakla başlarsak çok daha iyi olur ki sanırım Fatih Terimde bu değişikliği yapacaktır

0|3
    0|0
    • ikinci yarı

• İkinci yarı Oğuzhan'ı oyundan alarak kendi ipimizi çektik, ortasaha hiç top yapamadı.
      Arda ve H. Çalhanoğlunun bu kadar kötü olduğu bir günde Oğuzhan nasıl çıkar, inanılacak gibi değil :(

Yükleniyor...