Sigarasızlıkkkkkkk yardımcı oluverin gari.

Merhabalar, arkadaşlar eve gelirken sigara almayı unuttum dışarı da çıkamam ailem sigara içtiğimi bilmiyor evde babamın paketleri var içsem anlarlar çayı sarıp içsem? :DD

Güncellemeler:
Çayı sarıp içme işin makarasıydı ben sadece öneri verin diye söylemiştim:)) Ve şu ön yargılarınızdan kurtulun sonra cevap verin. Burda küçümsenmek için soru sormuyorum.

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

• İçmesen diyorum ben:) başlarda zor gelebilir ama daha sonra alışacaksındır bırakan çok tanıdıgım oldu çekirdek ve sakız yoklugu gideriyormuş belki biraz kilo alırsın ama ciğerlerine zarar vermekten iyidir.

1|0
    0|0
    • Haklısın yavaş yavaş bırakacağım zaten günde bir kaç tane içiyorum 1 paket 1,5 haftada bitiyor genellikle. Pakette var sandığım için almadım zaten biraz önce 1 tane içtim bugünlük tutar beni. Böylelikle bırakacağım inşallah:)) Tavsiyelerin için teşekkürler.

• Rıca ederim:)

Erkekler Ne Diyor 16

• Liseli tiryaki was here.

0|0
    0|0
    • Kalp rahatsızlığım var dediğin ile alakası yok ;) Yasak bana tütün alkol vs. Açıklamayı bir daha yapmayacağım ÖN YARGILARINIZDAN KURTULUN DERİM.

• Tütün yasak ama eve gelirken sigara almayı unutuyosun hmm ok.

• İyi de unutmamla yasak olmasının ne alakası var. Ailem bilmiyor diye söyledim onu.

• içmeyin arkadaş şunu, ne anlıyorsunuz bilmiyorum ki... (benim içtiğime bakma :D)

0|0
    0|0
    • Hahahah:))) Sen ne anlıyorsan bizde onu anlıyoruz:))

• çayı sarıp içme geberir gidersin. dışarı çıkmak için bir bahane bul. kızlar istedikten sonra iz bırakmaz :D

• kalp rahatsızlığın varmış. oooohhh iyi olmuş :D benimde ritim bozukluğu falan var kalbimde. bana da yasak ama ben zaten hiç sigara içmedim :)

0|0
    0|0
  • bende size kahve içmeye geliyordum ::::: ) cebimde fazladan marlboro vardı ...:D ne yapsam acaba :!...

0|0
    0|0
  • Şun stantta nerden baksan 500 paket sigara var oh mis hangisini içsem acep:/

0|0
    0|0
    • Bilerek mi yapıyorsunnnn :) Neyse ki çare buldum, kaptım paketi :))

• Liseli detected

1|0
    1|1
    • Kalp rahatsızlığım var dediğin ile alakası yok ;) Yasak bana tütün alkol vs.

• büyü öyle iç sende benim gibi

0|0
    1|0
  • bence kurtulmaya baksana sigaradan bak ne güzel bırakmayı düsünüp ne yapayım demiyonda nasıl içsem diye düsünüyon :)

0|0
    0|0
    • Beyin tetikliyor içmem için yapacak birşeyim yok :(

• tamamen psikolojik bence beyin tetiklemiyor sen öyle algılıyorsun...

• paket yarıdan biraz fazlaysa iç bişey olmaz ama az veya çoksa anlaşılır :)

0|0
    0|0
  • içme idare et

0|0
    0|0
  • Çayı içemezsin abisi. Sen yönünü belirtip cama çık. Ben dumanı üflerim buradan.

0|0
    0|0
    • Şu ön yargısı olan insanlar kadar itici varlık yok biliyor muydun?:))))

• Peki, teşekkür ederim.

• Sar gitsin dfgs

0|0
    0|0
  • birazda nane serpiştir mentollu olsun.

0|0
    0|0
  • sepet sal eve giderken koyarım

0|0
    0|0
  • içme nıye ıcıyosun kı zıkımı babanın paketden de ıcme anlar

0|0
    0|0
  • tam bağımlı olmuşsun sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• açılmış paketten alıver nerden anlıycaklar sayarak mı içiyo

0|0
    0|0
  • Çayı sarıp içsem? Kelebeem, bence de sen bir an önce iç, nikotinin düşmüş.

0|0
    0|0
    • O işin makarasıydı yavriiiim :)

• sigarasizliktan gebermeni diliyorum:D

0|0
    0|1
    • Çok sağol ya :)))

• senin de sigara icerek yaptigin ve istedigin seyi diledim daha ne:D

Yükleniyor...