Düzenli kas çalışımı hakkında?

Kas çalışımı nasıl olmalı? Dambıllara sahibim ama bir yandan şınav da çekilmesi gerek görüyorum. Sistemi nasıl ayarlayabilir, yapmalıyım?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim ilk olarak adaptasyon çalışacaksın haftanın 5 ya da 6 günü her bölgeye bir set çalışacaksın yani bir günde tüm bölgeleri çalışacaksın 1.5 ya da 2 ay sonra hergün farklı bölgeleri çalışacaksın ama egzersiz sıralamasını hergün değiştireceksin hergün aynı aynı bölgeye aynı hareketleri yaparsan vücut hareketleri ezberler ve yeterli gelişim sağlanmaz nette hareketlerin görselleri var kolaylıkla bulabilirsin

0|0
    0|0
    • Mesela bugünden itibaren 3 kere 10 tekrar ön kol çalışsam ardıdan 10 x 3 olacak şekilde omuz çalışsam ideal bir program mı?

• anladım teşekkürler :) birde dün başladım ben dambılla çalışmaya kan verdiğimiz bölge var ya oradaa ağrı var kollarımda kaldırırken ağrımıyorda gerdiğim zaman fena ağrı oluyor normal mi?

• normal olmayabilir fazla zorlama kardeşim ayrıca vücut geliştirme sporu ağırlık kaldırma sporu değildir sakın karıştırma ne kadar fazla ağır kaldırırsam o kadar gelişir diye düşünme bir egzersizi hangi ağırlıkla rahat doğru ve yeterli olarak yapıyosan o ağırlık senin için doğru ağırlıktır

• Ağırlık setine gir 8 tekrar mesela durma hmn sınav cek

0|0
    0|0
    • Ouv çok güzel geldi kulağa :D

Yükleniyor...