Günde 300 mekik çekerek sıkı bir karın olur mu?

Olursa ortalama ne kadar sürer?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• ben 86 kiloydum Şu an 78 kiloyum 2 ay icersinde... mekik kim ne derse desin karin kaslari ve yag yakmada etkili bir egzersiz.. ama saymak yerine sevdigin bir muzik parcasi ac zaten ortalama bir parca tarzi ne olursa olsun 3-4 dakika arasi.. sarki basindan sonuna kadar mekik yap hem severek yapiyorsun boyle... birde ac karnina su ic ogle yemegi yeme aksamlarida fazla acilma ben bunlari yaparak 8 kilo verdim ve gayet iyiyim... tabi herkese ayni sonucu verirmi bilmem :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Doğru nefes kullanmalısınız
    Nefessiz 1000 mekik de cekseniz sikilasma olmayabilir.
    Bol su için, sağlıklı beslenin, ayrıca sadece mekik değil tüm ABS yi yani karın kaslarını çalıştıran hareketleri yapın
    Baklavalar hemen gorunmeyebilir ama 1 haftada ve her gecen gün gözle gorulur fark oluyor
    Tabii sonrasında bunu korumak şartıyla
    Sağlıkla🌹

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 300 mekik ve şu elimde görmüş olduğun hürrem hamam otu yağını karın bölgesine sürerek tam bir haftada 8 kilo verebilirsin. Evvet yanlış duymadın tam tamına 8 kilo sayıyla 8!
    www.izlevideo.net/.../...eklamiyaparsadddd-125.jpg

0|0
    0|0
  • Sedece mekik yeterli değil Aynı zamanda beslenmeye de dikkat etmelisin...

0|0
    0|0
  • sixpack in altın kuralı mutfaktan geçer sen günde 1000 mekik çeksen 2000 sıkıştırma yapsan dahi beslenmen düzgün değişse çıkaramazsın karnı

0|0
    0|0
  • Sadece mekikle hiçbişey olmaz düzenli beslenme düzenli programlı çalmak lazım kısacasi düzen program azim öncelikle kaç kilosun boyun kaç vücut tipin ne bunlar da önemli tabi

0|0
    0|0
  • biraz cok degil mi.

0|0
    0|0
  • İlerleyen zamanda evet ama 1 2 hafta da bekleme bunu ve mekiği nizami çek

0|0
    0|0
  • Kardiyo yapmazsan , yağlı ise 1 milyar tanede ceksen o yağ gitmez

0|0
    0|0
  • Hyrrr

0|0
    0|0
  • Günde 300 mekik çekebiliyorsan ya amerikan güreşçisisin ya da ölümğne boş vaktin varx

0|0
    0|0
  • Tam değil yarım mekik çek

0|0
    0|0
  • 300 e gerek yok.2 gunde bir 160 yap yeter

0|0
    0|0
  • Yağları napcan

0|0
    0|0
  • Düzgün beslenip koşarsan olur tabi caps at teşekkür ederim