Milli Maç Türkiyem?

Bugün kü Türkiye - Hirvatistan maçı nasil biter?

• Türkiye Kazanir
    78% (7)40% (4)58% (11)Oy Ver
  • Berabere Kalir
    11% (1)40% (4)26% (5)Oy Ver
  • Hirvatistan Kazanir
    11% (1)20% (2)16% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mantıklı düşünmek gerekirse biz Hırvatistan'ı yenemeyiz, beraberlik bile zor. Çünkü onlarda bizim gibi top kendilerinde kaldığı zaman çok etkililer ve onlarda topun kendilerinde kalmasını sağlayacak oyuncu sayısı ve kalitesi daha fazla. İş savunmalara kalacak, savunmalara baktığımızda onların da savunması çok üst düzeyde olmasada enazından bizden bir tık daha iyi.
    Bugün Hırvatistan kazanacak bence. Ayrıca ben bu grupta Hırvatların lider bitireceğini düşünüyorum.
    Bizim İspanyadan puan alma ihtimalimizin, Hırvatlardan puan alma ihtimalimizden daha fazla olduğunu düşünüyorum.
    İspanya maçında ya beraberlik olur ya da biz kazanırız. İspanyadan 1 puan, Çeklerden ise 3 puan alarak toplamda 4 puanla bu gruptan çıkarız.
    İspanya ise grup 3. olarak ya elenir ya da en iyi 3. olarak gruptan çıkar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Hirvatların kupa tarihindeki en kötü anısının başrolü biziz, yine yapabiliriz ama kadro secimi önemli

Adamların en öldürücü noktası orta sahadaki Modric-Rakitic ikilisi. Bu orta sahaya Topal gibi kesen Oğuzhan gibi topu rakip sahaya taşıyan ikiliyle başlarsak sıkıntı olmaz ama göbekli Ozandan umut beklersek isimiz zor olur. Defansı hic söylemiyorum zaten tas gibi Ersan varken bugün stoper sıkıntısı çekip Topal i devşirme stoper oynatmak büyük hata
    İcimden geçen skor beraberlik!

0|0
    0|0
  • Inşallah Türkiye ama beraberlik ağır basıyor ;-)

0|0
    0|0
  • ya 1- 0 yeneriz veya 1-0 yeniliriz

0|0
    0|0
  • Türkiyem alır maçı

0|0
    0|0
Yükleniyor...