Bugünkü Türkiye - Hırvatistan maçı nasıl sonuçlanır?

Tahminleri alalım. ben beraberlik olur diyorum

1|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hirvatların kupa tarihindeki en kötü anısının başrolü biziz, yine yapabiliriz ama kadro secimi önemli

Adamların en öldürücü noktası orta sahadaki Modric-Rakitic ikilisi. Bu orta sahaya Topal gibi kesen Oğuzhan gibi topu rakip sahaya taşıyan ikiliyle başlarsak sıkıntı olmaz ama göbekli Ozandan umut beklersek isimiz zor olur. Defansı hic söylemiyorum zaten tas gibi Ersan varken bugün stoper sıkıntısı çekip Topal i devşirme stoper oynatmak büyük hata
    İcimden geçen skor beraberlik

0|0
    0|0
    • aynı fikirdeyim Mehmet topal stoperde, kendi takımında oynamayan ozanda ön liberoda sıkıntı yaratabilir Mehmet topal ön liberoda çok daha fazla verimli olur ozanın yerine ama hocanın bir bildiği vardır diyorum

Kızlar Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 13

• Hırvatlar ağır favori.

Duygusallığa yer yok şansa bala buralara geldik.

Takım oyunu oynamıyoruz. Belli bir oyun istemimiz yok.
    Taş gibi Ersan Adem Gülüm gibi stoperin varken sen ön libero oynayan Mehmet Topaldan stoper çıkarmaya çalışıyorsun ön liberonda kim var ozan tufan.

Atınç Nukan'ı hiç söylemiyorum bile.

T. d desen adam kayırmayla takım oluşturuyor.

Beraberlik veya mağlubiyet daha yüksek oran gibi.

Beraberlik iyi sonuçtur bana göre ama umarım yanılırım.

0|0
    0|0
  • Hırvatistan kazanır bence

0|1
    0|0
  • Hirvatistan'in orta sahasi cok guclu, o yuzden en fazla beraberlik gibi geliyor bana.

0|1
    0|0
  • Eğer ki sert oynayıp duran topların sayısı fazlalaşır ise 2 ya da 3-0 yeneriz öteki türlü ortada bir maç olur

0|1
    0|0
  • 4-1 türkiye alır inşallah

0|1
    0|0
  • Bence 2-1 olur skor ama kim alır bilemem

0|1
    0|0
  • Elimize verip gönderirler.

0|1
    0|0
  • 2-1 kazanalım inşallah

0|1
    0|0
  • 1-0 türkiye alır

0|1
    0|0
  • Beraberliğe razıyım desem? 0_0
    inşallah yeneriz ama ;-) :)

0|0
    0|0
  • Türkiye Koyar la güldürme beni

0|0
    0|0
  • Mantıklı düşünmek gerekirse biz Hırvatistan'ı yenemeyiz, beraberlik bile zor. Çünkü onlarda bizim gibi top kendilerinde kaldığı zaman çok etkililer ve onlarda topun kendilerinde kalmasını sağlayacak oyuncu sayısı ve kalitesi daha fazla. İş savunmalara kalacak, savunmalara baktığımızda onların da savunması çok üst düzeyde olmasada enazından bizden bir tık daha iyi.
    Bugün Hırvatistan kazanacak bence. Ayrıca ben bu grupta Hırvatların lider bitireceğini düşünüyorum.
    Bizim İspanyadan puan alma ihtimalimizin, Hırvatlardan puan alma ihtimalimizden daha fazla olduğunu düşünüyorum.
    İspanya maçında ya beraberlik olur ya da biz kazanırız. İspanyadan 1 puan, Çeklerden ise 3 puan alarak toplamda 4 puanla bu gruptan çıkarız.
    İspanya ise grup 3. olarak ya elenir ya da en iyi 3. olarak gruptan çıkar.

0|2
    0|0
  • türkiye kazanır.3-1

0|1
    0|0
Yükleniyor...