Kilo problemi çok mutsuzum?

Merhabalar arkadaslar hayırlı sabahlar 2 bucuk sene önce 55 kiloydum özgüvenim vardi zayıf ve bakımlıydım 1 buçuk sene önce bir trafik kazası geçirdim ayagım parçalı kırıldı ve ameliyat oldum platin takıldı ameliyattan sonra kilo aldım sigarı bıraktım özgüvenim bitti hala suanda kazanın etkisinden cıkmıs degilim. Özgüvenim yok kendime bakmıyorum. Ve dün kilomu tarttım 78 kilo çıktım kısada boyluyum insanlar kilomla ilgili laf söyleyince moralim çok bozuluyor diyet yapmaya calıstım ama iradem zayıf diyet yapamıyorum. Önceden özgüvenli olduğum icin 90 kiloda olsam çok güzel olurum demiştim. Ve bu lafı dediğim için çok pismanim allahım ne olur yardım et sen. Lütfen mübarek gün hürmetine dua edin zayıflayım arkadaslar:(

0|2
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• durumuna üzüldüm geçmiş olsun 78 kilo oyleaşırı bir kilo degil veirrsin yediklerine dikkat ederek takma kafana saglıgın onemli olan

0|0
    0|0
    • Çok sağol Allah razı olsun

• Hayır 18

• hım anladım geçmiş olsun tekrardan ve inşallah zayıflarsın

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Sen istemedikden sonra bu isteğini azimle desteklemedikden sonra Dua ile olucak iş değil o. Önce sen elinden geleni ardına koymadan yaparsın sonrasını Allahın takdirine bırakırsın...

0|0
    0|0
  • Bence senin zayıflamaya değil kendini kabullenmeye , insanların güzellik olarak adlandırdığı kafese girmeye çalışmaktan vazgeçmeye , başarabileceğin şeyleri başarmak istemeyip bunun suçunu ona buna atmaktan vazgeçmeye ve kendini sevmeye ihtiyacın var

0|0
    0|0
  • Kilonu bu kadar kafana takma bence moralini bozmana hiç gerek beslenmene dikkat ederek zayıflaman çok kolay tabi birazda egzersiz yapacaksın bu kendini uzup ozguvenini zarar vermene hiç gerek

0|0
    0|0
  • Bence kilolu da olsan güzelsin. Dert etme. Şekerden uzak dur. Abur cubur şekerli içecek vs. Hepsi kilo yapar. Meyve ve normal ev yemeği ye. Kilo almaz verirsin. Şeker çok kilo yapar. The sugar film diye bir film var istersen izle

0|0
    0|0
    • Diyet yapmyrm hemen pes ediyorm

• Üzüldüm gerçekten Allah sabır ve sağlık versin. Ama diyeceğim o ki 18 yaşında birinin kilo vermesi zor değil yaparsın. :)) diyetin de çeşitleri var.. İnternetten bulduğun şu kadar ye bu kadar ye olayıni yapman şart değil

• Tşkrler

• Hacı takintili olursan hep üzülürsün salla ya diyetini yap dikket et yedine zayiflarsin elbet ki bu orucluk zayiflaman gerek 1 ayda en az 5 kilo daha verirsin

0|0
    0|0
  • Büyük lokma ye ama büyük konuşma

0|0
    0|0
  • Ne demişler, büyük konuşmayacaksın

0|0
    0|0
  • Ben 132 kiloydum 1 sene boyunca her sabah yürüyerek ve yediklerime dikkat ederek 51 kilo verdim şimdi 81 kiloyum ve oldukça mutluyum üzme kendini bol bol yürü

0|0
    0|0
  • 3 ayda 16 kilo vermiş biriyim zayıflaman için ilk önce inanmalısın bunu unutma kendini üzme sadece inan

0|0
    0|0
  • İnşallah gönlünce olur her şey

0|0
    0|0
  • Çok değil biraz sıkarsan verirsin. Kilo vermende pek nemli değil sağlıklıysan sorun etmemen gerek

0|0
    0|0
  • evde spor yaparak ve dısarda yuruyerek bırde yedıklerıme dıkkat ederek yaklasık bır bucuk ayda 13 kılo verdım ben yapıyorsam sen haydı haydı yaparsın cok fazla bır kılo degıl yeterkı kararnı ver ve bugun basla

0|0
    0|0
  • Kankaaa cok takıyon :))) taksam ben takarım 120kiloyum ve mutluyum <3

0|0
    0|0
    • İnsanların laf söylemsi beni üzüyor

• İnsanlar icin yaşamıyorsun bu hayatta bosver nederlerse desinler sen kendinle dalga geciceksin en basta :) böylelikle özgüvenin yerine gelir kendin kilonla alay etmeye basladığın an millet sana laf söylemekden vazgecicek :)

• Bacım duayla olsaydı kilolu insan kalmazdı dünyada. İrade irade irade.

0|0
    0|0
  • Allahım bu kızı lütfen zayıflat amin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun, sorun edecek bir kiloda değilsin üzme kendini

0|0
    0|0
  • takma kafana sağlığına bak sen

0|0
    0|0
  • Dua etmenin zayıflamana faydası olmaz yapaçman gereken spor ve sağlıklı beslenmek 😊

0|0
    0|0
  • Yemeyi kesin; kurtulmak istiyorsanız beyaz ekmek seker va tamamen kesin olur inşallah. Allah yardim etsin.

0|0
    0|0
    • Amin ama kesemiyorum işte ekmekle şekeri ne yapacagım bilemiyorum

• Ne yapacağını bilemiyor musun? Ekmekle sekeri kesmen gerekiyor :) şunu unutmayın; Allah bize bu bedenleri oylesine vermedi, bakmamiz korumamiz icin verdi. Emanete iyi bakmamiz sart; dediklerimi dusunun ve de lütfen birakin asiri yemeyi

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayni dert bendede var calismaya baslayinca tek basina yemek yapmiyosun abur cuburla gecrdim ve kilo aldim ve idareme sahip cikamiyorum buyuzdende hala zayiflayamadm

0|0
    0|0
  • Boyun kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...