Cristian'ın kaçırdığı penaltı sonrası ağlamasını samimi buluyor musunuz ?

ben samimi bulmuyorum kesin azizden korkmuştur ondan ağladı şaka bir yana penaltı kaçırmasını nasıl değerlendiriyorsunuz top direğe çarpınca baroni sanki hayalet görmüş gibi oldu

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsi numara aklı sıra taraftarı kandırmaya çalışıyor zaten Fenerliler bu ağlamayı gelenek haline getirdi Başkanları Futbolcuları taraftarları son 2 yıldan beri ağlıyorlar biz boşuna

Fener Ağlama demiyoruz:)

3|2
    2|2

Erkekler Ne Diyor 16

• samimiydi bence.sen olsan ağlamazmıydın

2|0
    1|0
  • ilk defa yarı final görmüşler heycan yaptılar.

1|2
    0|1
  • baroni santradan önce dua etti bilmem farkındamısın kamera çekmişti daha sonra gözleri yerdeydi tam penaltıyı atmadan önce yanağına dokundu stresliydi ağlaması yeterince samimiydi beni bile duygulandırdı egemenin golünden sonraki ellerini açıp havaya bakışı bence herşeyi açıklıyor aykut kocamanın maç sonu yaptığı yorumdada kendisi atmak istediği sürece penaltıları baroni atacaktır demesi sorun olmadığının bir göstergesidir.

0|0
    0|0
  • baroni ile ilgili düşüncelerim link

0|0
    0|0
  • sen de onun yerinde olsan yapabileceğin en berbat şeyin bu olduğunu bilirdin =) yok yahu bir de dabrinin vurduğunu düşündüm de taca atmak da söz konusu olabilirmiş :D

0|0
    0|2
  • samimiydi bencee

0|0
    1|0
  • Sen olsan sende ağlardın ya kendi isteğinle göz yaşı döküceksin ya da maç çıkışı taraftar sana istemesende döktürür :))

0|0
    0|0
  • eğer o maçı kazanamasaydık cristian kesinlikle giderdi o vicdan azabıyla fenerbahçede duramazdı

0|0
    0|0
  • evet ben samimi buldum

0|0
    0|3
  • Hayatının en önemli maçında sen penaltı kaçırsan ne yapardın Omega3?

0|0
    0|0
  • webo nun sarıdan sonra ağlaması daha inandırıcıydı :(

0|1
    1|0
  • Benim samimi bulmadığım sinsi aykutun hakem gol kararını geciktirip verdikten sonra sırıtması..

0|1
    0|1
  • Samimi buluyorum

1|1
    1|4
  • Evet buluyorum onlarda biz Türkler gibi duygusal olmaya başladı...

0|0
    0|2
  • Gram gercek degildi.

Kacirdiktan sonra hic bir sey yokmus gibi soyunma odasina gidemezdi. O da boyle bir tiyatro izletti taraftara. Basini saga sola atmalar, ayyy simdi bayilazaaammm halleri falan...

Saclar aerodinamik yapiyi bozuyor.

2|1
    0|2
  • her zaman ağlıyor

şampiyonluk yarınlara kaldı :D:D

adam manevi evlat gibi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet tabi ki samimi buluyorum. İkinci yarıda çektiği şutta kendine ne kadar hırslandığı ortadaydı..

Kızdım yalan yok, sövdüm de. Ama sonra baktım suratına içim sızladı.

0|1
    0|2
  • bence samimiydi,adamın o an kaç kişi ayağına bakıyor.büyük sorumluluk almış ve kaçırıyor.bu nasıl bir duygu onun yerinde olmadan bilemeyiz ama herkes bu durumu (sadece futbol olması gerekmiyor) yaşayabilir.

0|1
    0|0
  • Ağlarsa anam ağlar Cristian yalan ağlar :)) Bende samimi bulmuyorum tepkileri kırmak için ağladı diye düşnüyorum.

1|0
    0|0
  • Fbyi sevmem o adamı da sevmem. Ama böylesi maçta üzüleceğine inanırım.Herkesin yüklenmesi ve kaçıdığı penaltının cannı sıkması normal

0|1
    0|0
  • İnsanların duygularını ve ya ayıplarını tartışmıyorum. Bence bizi ilgilendirmemeli.

0|0
    0|0
  • samimi bulmadim

0|2
    0|2
Yükleniyor...