6 Aydır evde spor yapıyorum fiziğim sizce nasıl?

6 Aydır evde spor yapıyorum fiziğim sizce nasıl ?

bu şekil evde yaptım 6 aylıkbi süreçte elime dambıl veya spor aletı deymıs deıl , çeşitli şınavlar ve karın kası hareketlerıyle yaptım. Göğüsümü parçaladım kanat kaslarımı çıkardım fakat ön kol kasım hiç gelişmedi? Sebebi nedir sizce onerıbelecegınız birsey varmı?

0|1
12|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaptın nasıl yaptın banada anlat

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Kollarını geliştirmek istiyorsan ağırlıkları artırmalısın periyodik olarak sürekli aynı ağırlıkla olmaz zorlaman lazım biraz...😎

0|1
    0|0
    • Ben hep kol ve göğüs çalıştım barfiks felan... Ama Adonisleri mekikle yapamadım siz packleri dd yaptım ama adonis çok zor belli bir tekniğin var mı adonis çok yoruyor pes ediyorum hep

• valla abı youtubedekı youtuberler bir kaç harekeet gosterıyor kafama gore yapıyorum hangısını ıstersem youtubeden bak cok var

• Goguste jinekosmastiden gecilmiyo a. k

0|2
    0|0
  • Ön kolla yüksek ağırlık kaldırırsan büyüyecektir ellerine sağlık.

1|0
    0|0
    • eyw onerını dıkkate alacağım kardeısm

• Çok tekrardan ziyade yüksek ağırlık tercih edersen daha güzel sonuçlar alabilirsin Savaş Cebeci yi takip edersen bolca bilgide edinebilirsiniz dostum.

• bakarım kardesım saol

• helal olsun kardeşim. ben de 120 kiloyum. yakın zamanda dambıl alıp kardiyo egzersizleriyle spor yapmayı düşünüyorum. özendim sana.

0|1
    0|0
  • sebebi dumbel ile çalışmamış olman kardeşim,10 kiloluk ya da 5 lik dumbell al, genetiğini çok beğendim, vücudun gayet güzel, devam et, ileride steroide felanda gireyim deme.

0|1
    0|0
  • Kasiginida cek, pasif misin

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsun evde

0|1
    0|0
  • Süpersinn :) profil fotonda birzcık daha aşağısını görebilseydim iyiydi dkdkd

0|1
    0|0
  • ya şekle bak yaaa :D :D :D :D :D :D :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...