Tarçınlı su zayıflatır mı?

Twitterda birisi tarçınlı su ile 6 kilo vermis hemde 3 haftada boyle bir şey var mı bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim :')

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Vücuda giren kalori yaktığın kaloriden daha az ise kilo verirsin, gerisi teferruattır.

Şu zayıflatıyor denilen besinler sadece kan şekerini düzenlemede yardımcı, olur lifli yapısından dolayı geç sindirilir dolayısıyla tok tutar veya yeşilçay gibi metabolizmaya uyarıcı etki yaparak belli bir süre hızını arttırır.

Tarçın kan şekerini düzenler ani acıkmalar yaşamazsın, başka bir etkisi yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben 1 litre su şisesine çubuk tarçın atıp içiyordum bittikçe üzerine ekliyordum. Günde en az 2 buçuk litre su içmek lazım eğer içemezsen de limonlu, çilekli, tarçınlı, naneli, zencefilli su yaparak daha fazla tüketebilirsin :) tarçın glisemik indeksi düşürerek kan şekerini düzenliyor açlık hissini azaltıyor tarçınlı süt içebilirsin veya meyvelerin üzerine 1-2 çay kaşığı koyup yiyebilirsin :)

0|2
    0|0
    • Cubuk tarcin nerelerde bulunuyor

• Şey cubuk tarcin suyun icinde dagilmiyormus sanirim bir kac kez kullanabilirsin dedi biri nasil kullancam

• Sürahiyi ya da büyük su şisesini suyla doldur içine 1 ya da 2 çubuk tarçın at su bitince tekrar su ekle şişeye ya da çay tabağına al ıslaklığı gidince başka şey de kullan :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• zayıflatır diye duymuştum galiba

0|0
    0|0
  • Efsane bunlar spor yapmadan kalori kisnadan kilo veremezsin.

0|0
    0|0
  • Tarçınlı su zayıflatr. Ve her sabah 2 su bardagı ılık su. Ve 2 adet kuru kayısı ye

0|0
    0|0
  • Yok artık, şekerli suda zayıflatıyor biliyor musun?

0|0
    0|0
  • yok ne alaka

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• kabuk tarçın kullan şimdi gider tozunu kullanmaya kalkarsın

0|0
    0|0
  • eed ya varmış öyle bişe tatlı isteğini bastırıp metabolizmayı hızlandırma etkisi var. ama öküz gibi yiyip de sadece tarçınlı su ile zayıflayacam diye düşünenler bunu okumasın.

0|0
    0|0
  • Tansiyonun varsa içme sakıncalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...