Sizce Cenk Tosun mu oynamalı yoksa Burak Yılmaz mı?

2015/2016 sezonunda Cenk Tosun 1900 dakikada 19 gol 6 asist yapmış. Burak Yılmaz ise 2250 dakikada 16 gol 2 asist yapmış

Bir tarafta genç, dinamik, formda her oynadığında skoru değiştiren, kendini göstermek için varını yoğunu koyacak Cenk, diğer tarafta ise sakatlıktan yeni çıkmış 4 ay futbol oynamamış Burak.

Yani her yönden Cenk'in oynaması gerektiğini düşünüyorum ama Fatih Terim Hırvatistan maçında olmasa bile sonraki maçlarda Burak Yılmaz'ı tercih edecek gibi geliyor. Burak oynarsa asla gol atamaz falan, ya da Cenk asla hata yapmaz, her vurduğu gol olur demiyorum ama Ben en doğru tercihin Cenk Tosun olduğuna inanıyorum.

• Cenk Tosun
    54% (15)56% (41)55% (56)Oy Ver
  • Burak Yılmaz
    46% (13)44% (32)45% (45)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Neyse şu an saatler kaldı. Hangisi oynarsa oynasın umarım en iyi olduğu güne denk. Gelir vurduğu gol olur.

1|1
4|23

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• burak oynarsa yine saç baş yolacaz gs den gitti bayram yaptım şimdide milli takım da adam

0|1
    0|0
    • İşte objektif bir bakabilen Gslı. Eski Gslı diye sırf savunuyorlar ben şaşıyorum. Bu adamın neler kaçırdığını en iyi siz biliyorsunuz sonuçta 6 pozisyona girer 3ünde ofsaytta kalır 2 sinde kendini yere atar anca 1ini atar atarsa

• İşte ya objektif bakabilen bir Gslı. Ya yemin ediyorum anlatamıyorum ben bunu insanlara. Halbuki en çok siz çektiniz bu adamdan ama şimdi kıymetli oldu.

• ben adak adamım kardeşim bu adam giderse kurban kesecem diye boş kale dururken ya direğe ya da dışarı atıyo insanı kanser eder o adam

Kızlar Ne Diyor 3

• Normalde Burak derdim ama hem sakatlıktan çıktı formsuz hem de moralsiz Cenk şampiyon takımdan geldi daha yararlı olur

0|1
    0|0
  • Burak yılmaz

1|0
    0|0
  • hangi takimi tutuyorsun sen?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Cenk in yükselen formu , üst düzey gol vuruşu ve ileride topu tutması büyük avantaj

Burak defans arkasına koşar ve daha tecrubeli. Moralsiz ve sakatlıktan çıkması dez avantaj

Bize karşı açık oynayacak takimlara karşı Burak oynamalı diğer maçların hepsinde Cenk oynamalı

0|1
    0|0
    • Ben iki koşulda da Cenkle oynardım. Burak'ın her attığı golü Cenk atabilir. Akhisar maçında Cenk'in attığı golü Burak yılmaza 5 defa şans verelim mümkün değil atamaz.

• Gol vuruşunda Cenk 5 e katlar

• Burak YILMAZ da Milli Takım tecrübesi var...
    Sadece o yönden önde. ..
    Cenk TOSUN yakaladı mı affetmiyor bladerim ;-)

0|1
    0|0
    • Cenk Tosunun Akhisar deplasmanında attığı golü (Bence şampiyonluğu getirmiştir) Burak yılmaz 10 defa denesin atamaz. Aynı şekilde Cenk Tosunun Gs maçında topu yana Gomeze verdiği pozisyon 10 defa olsun kendisi dener kaçırır. Ben bunu çok net görürken neden bunu göremeyen insanlar var anlamıyorum. Hayır bunu diyenlerin çoğu Gslı biliyorum ama bu adam Gsdayken küfrediyorlardı şimdi mi kıymetli oldu anlamıyorum :)

• Farkındayım gs lilerin Burak dediğini :D

• Hırvatistan maçı için Burak , Çek ve İspanya maçı için Cenk'i oynatırdım. Hatta Çek maçında her ikisylede oynanabilir. Oyuncu performansları tabiki de önemlidir ama bir o kadar da önemli olan rakip takımın defansındaki zaafı hangi oyuncuyu kullanarak açabileceğimizi bilmektr. Burakta Cenkte farklı tarzlarda futbolcular. Hırvat savunmasını Burakla daha kolay aşabileceğimize inanıyorum.

0|0
    0|0
  • Yunus Malli

0|1
    0|0
  • Kendini yerlere atan, rakip takımdan haksız penaltı almaya çalışan ve ofsayta düşme kralı olan bir oyuncunun milli takımda oynamasına tahammül edemiyorum

0|1
    0|0
    • Ben buna inanamadığımdan çok Gsda oynarken küfürler eden insanların şimdi gelip onu savunmasına inanamıyorum. Ya hadi Fatih Terim birebir ilişkisi iyi o yüzden alıyor siz neden destekliyorsunuz.

• Burak şanlı bir forvet iyi bir forvet değil

• burak yılmazın kaçırdıgı pozisyonların %99 unu cenk atar. tecrübe farkı ve yıldız oyuncu tabiki cenk tosun

0|1
    0|0
  • Cenk Tosun tabiki. Burak Fatih Terim döneminde acayip bir forvetti ama o iş geçti. Şu an Cenk.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle cenk
    Burak'ı kadroya bile almaması lazımdı

0|1
    0|0
  • cenk dedim;tamam tecrübe eksikliği var ama formda olan o en azından bugün o oyanamalı ama burakla başlayacak galiba

0|0
    0|0
    • Evet tecrübe eksikliği var ama Burak da şunu unutmayalım o kadar tecrübesine rağmen sürekli ofsaytta kalan pozisyon içinde nerede olduğunu kaybeden biri bence tecrübeyse ilk önce burada göstermeli kendini yani bence tecrübesini çok fazla gösteren bir futbolcu değil. Bunu Gomez ve Rvpde görüyorsun adamlar gerçekten müthiş bir pozisyon bilgisine sahip

• Beşiktaşlıyım fakat ben Cenk değil de Burak Yılmaz'ın oynamasını doğru buluyorum. Burak'ın tecrübesinden yararlanmalıyız Cenk Tosun'un ise 65' ten sonraki üst düzey fizik gücünden...

0|0
    0|0
    • Tecrübe Tecrübe deniyor da ne katıyor bu tecrübe bu adama. bunu anlamıyorum hangi olgunluğu görüyorsunuz oyununda. Gomez mesela topsuz alanda bile defansı zorlar koşularıyla pozisyon almasıyla.33lük Gomezi kaç defa geri dönüp top söktüğünü gördüm. Burak bunları yapar mı? Cenk Tosun Burak'ın attığı atacağı her golü atabilir ama Burak onun attığı çoğu golü atamaz.

• Elbette önemli olan milli takım ben de Beşiktaşlıyım ama İsmail'in milli takım kadrosunda olmaması gerektiğini bence Hasan Alinin hak ettiğini düşünüyorum ama forvet için kesinlikle Burak hak etmiyor. Adam zaten 4 ay sakattı. Arda desen oynamadı neredeyse tüm sezon bize enerjik formda futbolcular razım. Cenk ise çok dinamik. Burak ise 30 yaşında ve sakatlıktan çıkmış biri. Ayrıca defansın arkasına kaçışları genelde yan hakemin ofsayt bayrağını kaldırmasıyla bitmiyor mu?

• Haklısın aslında ama yıllardır en iyi Türk forvet Burak Yılmaz'dı. Şimdi Cenk de var ikiside başarılı olur inşallah. Zaten hocanın Cenk'i oynatacağı söyleniyor.

• Burak ofsayttan çıkmıyo. Kafasına sarılıp duruyo sonra da. Cenk olmalı bence

0|1
    0|0
  • Burak kim ya cenk in sağ ayağı olamaz

0|1
    0|0
    • Burak'ın da geçmişinde başarıları var boş değil ama ben eminim ki objektif bakan Gslılar bile hiç memnun değillerdi. Çok saç baş yoldurduğunu düşünüyorum. Zaten ofsaytı sayesinde kadınlar bile öğrendi herhalde dünyanın en çok ofsaytta kalan forveti :)

• Kesinlikle katılıyorum çok düz bir forvet benim de gözümde.

• Aynen cenk daha esnek

• Cenk az daha forma şansı bulsun milli takımın tek forveti olur ayakları çok iyi...

0|1
    0|0
  • Burak beceriksiz falan ama atıyo bir şekilde

0|0
    0|0
    • Burak çok beceriksiz bir forvet. Hiç ekstra özelliği yok ben Burak gol kralı olduğunda onu değil bu tek düze oyuncuyu Gol kralı yapan takım arkadaşlarını tebrik ederim. Ben değil milli takım halı saha maçında forvete geçirmem kendisini. Çok yeteneksiz bir forvet. Hakan Şükürü beğenmezdi bu millet Şaban derdi dalga geçerdi ama bin tane artısı vardır ikisi arasında

• Burak Yılmaz

0|0
    0|0
  • Oyum cenke o daha iyi ama Cenk 2. Yarı girmeli ilk yarı yapamıyo

0|0
    0|0
  • Normal şartlarda Burak derdim ama şu an Cenk diyorum.

0|0
    0|0
  • burak yılmaz

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz tabiki

0|0
    0|0
    • Neden?

• Ofsayt konusunda problemi eskisi gibi olmasada var ama vuruşları iyi.60 dakika oynuyacaksa bile oynamalı. Benim görüşüm böyle. Katılmayabilirsin.

• Katılmıyorum sadece çözmek istiyorum benim göremediğim neyi görüyorsunuz. Sonuçta sen tek değilsin bunu savunan bir sürü insan var. Bizim göremediğimiz neyi görüyorsunuz. Şu adama bile vuruşları iyi diyorsun mesela bakıyorum alttaki kaçırdıklarına yemin ediyorum ben yarısını atardım. Adam karşı karşıya kalmış 7.5 metre kale var önünde kaleciyi nişanlıyor. Tamam bir olur 2 olur da kaç tane olmuş

https://www.youtube.com/watch?v=NSDNuyWD36o

https://www.youtube.com/watch?v=_DY163qUEUU

• Burak Yılmaz 2 kere gol kralı oldu Cenk kaç kere oldu söylesene.

0|0
    0|0
    • guiza da oldu sonra ne oldu?

• 3 kere faul yaptı 1 sarı kart gördü Ozan yerine kafatya çıkıcak Cenk iken Cenk sol köşe gönlerinde ne yapıyordu acabaç.

• Ozan neden berbat kafa vuruyo demiyorsun da neyse ya uğraşamıcam ergen seninle

• Hırvatistan maçında defans arkasına atacağımız toplar çok önemli o yüzden Burak oynamalı.
    İspanya maçında ise Cenk oynamalı.
    Çek Cumhuriyeti maçında ise ikili forvet oynayıp her ikisinide oynatmalıyız

0|1
    0|0
    • Burak'ı defans arkasına kaçırmaya çalışırken ülke kadınlarına bile Ofsaytı mı öğreteceğiz?

• Bugün Cenk ilk 11 de Burak ise yedekmiş diyorum, tüm spor kanalları bunu dedi :)
      Bu arada bizim sorunumuz forvet hattında değil ki, bizim asıl sorunlarımız çok başka.
      Caner 2 ay takımında forma giymedi ve eski formundan uzaklaştı, Gökhan Gönül transfer konularında çok yıprandı ve moralsiz, üstelik her ikiside bana göre alternatifsiz oyuncumuz.
      Stoper konusu zaten başlı başına sorun, Serdar Aziz in sakat olması çok büyük handikap :(
      Kalemizde sorun yok, bu ülkenin en iyi kalecisi Volkan Babacan dır ve zaten bunu her oynadığı maçta ıspatladı.
      Kalecinin sakatlanması ya da cezalı duruma düşmesi çok zor bir ihtimal.
      Kısacası kalecimiz ve forvet hattımız aslında en sorunsuz bölgelerimiz...

• Ben zaten konuyu açarken de maç yazmadım. Tüm turnuva boyunca 1. forvetin Cenk 2. forvetin Burak olması gerektiğini düşünüyorum.

Defans zaten evlere şenlik. Mehmet Topalın stoper oynatılması büyük hata. Tamam kendisi çok iyi defansif ortasahalardan biri ama öyle pozisyon değiştiremezsin kafana göre. Zaten İngiltere maçında da gördük bunu üzüntüm şu ki herkes Mehmet Topala yüklenecek hata yapınca ama adam ne yapsın. Bence Selçuk yerinde o olmalı ama bakalım umarım ben yanılırım.

• Cenk oynamali macin sonuna dogru buragi almali

0|1
    0|0
Yükleniyor...