Kendınızı nasıl tarıf edersıınız ?

Kendınızı nasıl tarıf edersınız. Mesela ben cok hırslıyım gozume kıstırdıgım seyı ne pahasına olursa olsun yaparım,cok gururluyum hatta cok fazla gururluyum sonra sadıgım duygusalım cok asabıyım en cok ıstedıgım de bı yuva kurmakk.

0|0
16|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok duygusal biriyim mesela 5 dakika önce küçük ve ya büyük farketmez birşeye üzüldüysem eğer 5 dakika sonra küçük ve ya büyük birşeye aniden sevinerek dünyanın en mutlu insanı hesap edebilirim kendimi. Duygusal olduğum için aniden çılgınlık yapabilirim.Sonradan şok geçirip " noldu ?Napıyorum?naptım ben ya" der üzüntüden kendime gelemem ama yok eğer cesaretde bulunup bir çılgınlık yapıp güzel bir sonuç aldıysam mutluluktan uçarım. Yinede farketmez sonuçun ne olduğu yaptığım şeylerden cesaretimden dolayı kendimi takdir ederim. Çok inatçıyım kafaya takdıysam kimse beni vazgeçiremez.Yenilikçiyim. Çevremde bulunan insanlardan tutmuş giyimime telefon numarama, hatta telefonumdaki fon resmine kadar hepsinden çabuk sıkılır ve sık sık değiştiririm.

0|1
    0|0
    • Sen nasıl evlencenn

• Aynen.Arkadaşlardan nerdeyse 2-3 seneden bir uzaklaşıyorum yenisiyle takılıyorum.Sonra bir kaç sene geçiyor aniden arıyıp soruyorum.Yeniden takılmak istediğim için değil yani onlarla anılarımızı özlediğim için.Ben kocayıda ALLAH korusun bu sıklıkta değiştirirsem ileride koca sayısıyla rekora girerim düşün yani :-))))Cemaat yuh artık der

• hehe sen yıne aklı selım ol sabırlı ol bence :)

• Gurur manyağı bir insan değilim. asabiyim diyemem ama olduğum da olur. Duygusal değilim ama olduğum da olur... Normal bir insanım işte...

0|1
    0|0
  • Yeri geldiğinde ciddi olmayı bilen sakin,eğlenceli,sinirini bozan insanın dünyasıno başına yıkan, kısaca AKREP

0|1
    0|0
  • deli dolu yum ama bir o kdr duygusalım kendi içimde iyi bir dost eğlencelîyim ben her haltı yapsam bile kimsenin karışmadını istemem ama en yakın arkadaşm bir sigara içse bile ndisine zaalı olduğu için karşı çıkarım çook sorgulyan biryim asla sürüden biri olmam sorgular kendi yolumu çizerim :D bide kurallar benim için yok gibi sevmem kuralları :D

0|1
    0|0
  • kişilik bölümünde sorsaydın keşke. ben mükemmelliyetçiyim sanırım bu takıntılı olmamdan geliyor. ya da mükemmelliyetçi olduğum için takıntılıyım bilemiyorum.

0|1
    0|0
    • evet farkettım takıntını ve mukemmelcını

• herkesten üstün değil, bilgili. biri bir şey söylediğinde benim o konu hakkında hiçbir fikrim yoksa utanırım mesela. yoksa herkesten üstün olamayacağımı biliyorum tabi ki.

• Sonucda o bılgını ustunluk saglamak ıcın kullanıyosun sen farkında deılsın ama boyle ya da bana oyle gelıyo :)

• bir şarkı vardı yaa huysuz ve tatlı kadııınnn bende o misal :)

0|1
    0|0
  • çok sakinim..az konuşurum..biraz çekingenim..fazlasıyla insanlara değer veriirm..herkesin iyiliğini düşünürüm...kimseyi kırmam...sabırlı değilim..hemen herşey çabuk olsun isterim.

0|1
    0|0
  • emin misin?

0|1
    0|0
  • hımm bilmemki ne desem:))

0|1
    0|0
  • aslan burcumusun

0|1
    0|0
    • gururluyum diyince ilk akla geln aslan evt bende aslan olduğunu düşünmüşde boğalar sevdiği insanlar karşısında gurur yapmaz ;)

• Yapıyom ınan kı hıc farketmıyo o sevdıgım ınsan benı gurur yaptırcak durumunda bırakıyosa yapıcak bısey yok ayaklar altına almam asla

• Naif ve zarif.

0|0
    0|0
  • Çok dengesizim..

Bi anım bir anımı tutmaz..

Galatasaraylıyım Atatürkçüyüm bunlardan asla taviz vermem..

İnatçı değilim herkesle anlaşabilirim...

0|0
    0|0
    • Bu yaşına kadar öğrenememişsin bunda sonra ben anlatsam ne işe yarar Abi.. !

• bilmiorum kelimeler kifayetsiz kalıyor..

0|0
    0|0
  • Korkuluk:Dsüpürge saçlarım tepkisiz duruşum somurtkan suratım...

0|0
    1|0
  • Anlatılmaz yaşanırım yeahhhhhhhhhhh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yapacağım işer konusunda her zaman inançlıyımdır. Başarısız olacağımı bilsem de pes etmem. Her zaman başaracağımı düşünürüm. Yardım etmeye bayılırım. Bu siteye üye olurken de amacım bu idi. Yardım etmeyi severim ama yardım eden insanı daha çok severim. İnsan psikolojisini çok severim. İhtimaller tahminler üzerinden gözlem yapmaya bayılırım. Kitap okumayı da çok severim. Özellikle kişisel gelişim kitapları. Eksiklerimi tamamlamak konusun da haz duyuyorum. Genel de yalnızımdır. Çevrem de pek kimse yoktur. Evden dışarıya çok nadir çıkarım. Keman hastasıyım. O sesi duyduğum zaman neredeyse kendimden geçerim. İnsanlarla çok iyi anlaşırım ama ilişkilerim tanışma faslı yeni kişiler edinme konusunda bilgisizim. Çok heyecanlıyım. Yenemediğim en kötü duygum bu. Bunlar dışında başka bir şey varsa hatırlamıyorum :))

1|0
    0|0
  • Zevklerime ne kadar düşkün olsamda bunu yansıtmam eyleme geçirmem , geçirmemeye özen gösteririm. Başkaları benim için ön plandadır , kendimden daha çok değer veririm. Kıskancım biraz , huyluyum , çok çabuk sinirlenir çok çabuk sönerim. Süprizlerle doluyumdur bazen. Bazen hiç konuşmam bu yönümü hiç sevmem bir çok şeyi kafamda yaşarım pek konuşkan değilimdir. En küçük şeyleri bile kafaya takarım.Çok duygusalımdır film izlerken ağlarım. Dıştan sorumsuz hiç birşeyi umursamayan hayattan pek beklentisi olmayan biri gibi görünürüm(istem dışı) aksine öyle biri değilim. İnsanlar pek saygı duymaz bu yüzden fakat severler beni , pek güvenmezler ama aramayıda ihmal etmezler. Sporla ilgim yoktur futbol bilmem , sinemaya yatkınlığım vardır kültür benim içi çok önemlidir. Çok kurnaz ve ince düşünürüm pek kimsenin göremeyeceği detaylar yakalarım fakat bazen çok saf ve aptal olabiliyorum.(Tıpkı en zor soruyu doğru yapıp en kolay soruyu yanlış yapmak gibi)

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, herş...eyini.Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.

Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin. Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak. En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de. Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küfretmeyecek, Kadın dediğin ayıp nedir bilecek.

Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek. Seni öyle bir tutacak ki arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna. iki lafın başı, her tartışmada ayrılalım tehtidi savurmayacak. Sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak. ..

Tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürlerle yemeklerle işi olmayacak. şöyle pastırmalı kurufasülyenin yanına tereyağlı pilavı konduracak şüphesiz. Salatasız oturmayacak yemeğe.

Temiz olacak herşeyden önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri, Yahut pahalı parfümlerin sindiği, boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı bir kadını öpmeyeceksin. Buram buram aşka sarılacaksın arkadaş. Buram buram kadın kokacak kadın dediğin.

Kadın dediğin güzel olacak... Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da... Paranın güzelliğini bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak. Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek. Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek, başka sevgili

edinmeyecek.

Sarışın, renkli gözlü uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya... Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir olacak. Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha. Ağzı sıkı olacak kadın dediğin. Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak.. .

Para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından, dırdırcılardan, unutkanlıkları nı senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden, tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan olmayacak. Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak sana rol yapmayacak. Bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak.

En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa...

Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle.

Analığını da bilecek, çocuklarından saygı görmeyi de, anaya babaya hürmet etmeyi de...

Parayla pulla, kariyerle, kimin ne dediğiyle, sınırlamayacak. Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla

0|0
    0|1
    • Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana...

Öyle bir kadın işte... Nerede öyle kadın yoktur deme...

Sen de adam olacaksın, seçmesini bileceksin!

• Bu arada cevabı yanlış yere vermişim. Çok utandım lannnn

• selam kardesım . dıyelım kı sen oyle bır kadın buldun pekı sen ona nasıl olucaksın ya onu asagılarsan ıncıtırsen ya kalbını kırarsan o kadın eskı halıne donebılecekmı ben bunu yasdım kardesım yukarda yazılan bır kadındım eskıden takı cocugum dogana kadar sırf bu yorumu yazmak ıcın bu sıteye kaydoldum :)

• Benim icin olmazsa olmaz... Disiplin... Önce tamamiyet sonra mükemmeliyet ararım... Kendimde aynı seyi arar hatamı gördüğüm anda kendimi eleştiririm... Ne ailemi, ne inançlarımı, nede kız arkadasımı hiç birşey için bir başkasına eleştirtmem kimsenin ailesinide inançlarınıda aynı sekilde eleştirmem... Uyumayı pek sevmem... İş zamanı sevdiklerime bile zaman ayırmam... İş dışındaki zamanımda ise sevdiklerimle gezip eğlenmeyi zevkle yaparım...

0|0
    0|0
  • ben sadece yansımayım , karşım da ki insan nasıl bir ayna ise , ben öyle yansırım ona diyorum .

0|0
    0|0
  • Şöyle bir uyusam ama varya böyle deli gibi uyuyucam aynı zamandada uyurken yemek yiyicem oh ne süper olur

0|0
    0|0
  • Deli dolu kendi halinde

inancı gulmeyi seven inandığım şeyden kimseye taviz vermeyen

arada bir huysuz olan buyuklerimi. Sayan duygusal biriyim ışte:))

1|0
    0|0
  • rahatım neredeyse hiçbir şeyi kafama takmam çok iyi birini ikna ederim istediğim şeyi kesin elde etmeyi severim

0|0
    0|0
  • aslan burcu diyek sen anlarsın

0|0
    0|0
  • koyu ikizler diyelim yoksa kocaman bir megaloman ilan ediyolar :)

0|0
    0|0
  • amcolu sen boğa burcumusun ya la :D

0|0
    0|0
  • sağdaki ilk kapı

0|0
    0|0
  • hayvanım ama evcil değilim...

0|0
    0|0
  • Kısa cevap verilmiyo kodumun sitesinde.Konuşarak

0|0
    0|0
  • yakisikli , basarili ama sarapci ...

0|0
    0|0
  • çok acımasızım kendimi düşünürüm istediğim herşeyi alırım gerisi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • sert haşin gaddar fakat bilakis çok kibarim. İyi dans ederim, ısrar ederim. o kadar! (:

0|0
    0|0
  • Uzatma 4 dk;

dk 90+2 2-1 gerideyim 90+4 3-2 öndeyim..

böyle biriyim..

0|0
    0|0
  • Kafam olmus 1.

0|0
    0|0
  • kendimi anlatmayı pek beceremem

sevdimmi cok sever hırs yaptım mı bırakmayan cabuk alınan ama cok i*ne biriyim karmasık bisiyim :D

0|0
    0|0
    • puhaha :) helall sana brate

• :D acmıo :D bende acamıom :D iyice kapandık :D karı kız milletini anlamak zor az tersilicen üstüne gidecen laf atacan ki gelecekler ama o da bana gelmio :D

• sen eklesene benı bılader

Yükleniyor...