Squat la ilgili bilgi verebilecek var mı?

squat yapıp biraz daha az yesem almam gerken kaloriden kalçam küçülüp şekle girer mi ve normal yemeye devam edip squat yapsam kalçam büyür mü yoksa squatla küçülmenin büyümenin alakası yok mu sadece sıkılaştırıyor mu

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle selamlar. squat büyütüyor veya bacakları kalınlaştırıyor diyen hanım ablalarımız ciddi şekilde yanılıyorlar. şöyle ki düzinelerce farklı hareketi olan "squat" antrenmanları tüm vücuttaki dolaşımı hızlandıran, nabzı yükselten bir kardiyo hareketidir. yani yağ yakımını düzenleyici özelliği vardır bu hareketin, bu yüzden kilo fazlası varsa inceltir, selülit düşmanıdır ve yağ fazlanız yoksa sıkılaştırıp şekillenmenizi sağlar. bacakların kalınlaşması için ciddi derecede kaslanması gerekmektedir, bu da sadece squat hareketleriyle olmaz, yoğun şekilde bacak ağırlığı çalışmanız gerekir. bol şans

0|0
    0|0
    • benim araştırdığım ve anladığıma göre squat kalori harcattığı için zayıflamaya yardımcı ayrıca kas da yapıyo ve eğer gereknden fazla kalori alırsam hem kas yapar hemde üstünde yağda olacağı için daha büyük olur ama büyük olunca sıkı olur mu onu biliyormusun

• teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Squat büyütüyor yapmıyorum artık kim kardaşyan totosuna döndü iyice mk.

0|0
    0|0
    • yapma be ciddimisin ne yapcam o zaman

Erkekler Ne Diyor 9

• Sekle sokuyor dostum

0|0
    0|0
  • Squati agirkligi dusik kilollarla çok tekrar yapıp diyete girersen birazda cardio ile kuculur fakat ağırlığı yüksek 12 veya 8 tekrarlardan yapıp caloriyi yüksek alirsan buyur

0|0
    0|0
  • Popişi hem buyutmeye hem kucultmeye yariyo ac veya tok diye ayriliyomus sekle giriyo emin ol ama biraz acitiyo

0|0
    0|0
  • Mukemmel olur 😍

1|0
    0|0
  • Ne squat mış yaa her şekle soktu kalçayı 😂😂

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• squat kalınlaştırır. Zayıflamadan yapma bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...