Avrupa nın yeni değeri Fenerbahçe mi?

bence artık Fenerbahçe. BU SENENİN BAŞINA KADAR KABUL EDİYORUM GS'YDİ AMA ARTIK FB.

dün akşamki Fenerbahçe'yi iddia ediyorum Avrupada beş takım hariç (Bayern, Barca, Manu, Real, belki Dortmund) hiçbir takım yenemezdi. oyun üstünlüğü de kuramazdı. ayrıca o 5 takımla da yenilsek bile kafa kafaya oynarız

fenerbahçe artık Avrupa da nasıl mücadele edileceğini çözmüş.

dünkü oyunu iddia ediyorum FB hariç hiçbi türk takımı oynayamazdı. nerdeyse sıfır pozisyon ve tek kale oyun.

Avrupanın türkiyedeki yükselen yeni değeri artık FB.

GS liler istedikleri kadar inkar etsinler şöyle böyle desinler önemli değil. bu gözler gerçeği görüyor

Benfica ymış, Chelsea ymiş bunlar kim. ciğeri kaç para bunların? Bukalemunlar dün ümidini kesmiştir herhalde. bu sene kupa yüzde 75 Fenerbahçenindir.

bu takım böyle bu hırsla devam etsin. seneye ya da 2 sene içinde şampiyonlar ligi nin de tozunu atar demedi demeyin.

Güncellemeler:
BEN DE ALTLARDAKİ ARKADAŞ GİBİ YAPACAĞIM. HAFTAYA BUGÜN FİNALE ÇIKTIĞIMIZDA BU TOPİĞİN LİNKİNİ VEREN BİR TOPİK AÇACAĞIM. BENFİCA ELER DİYEN ARKADAŞLARI O TOPİĞE BEKLERİM :D
KISKANMAYA GEREK YOK. ARTIK AVRUPA VE FENERBAHÇE GERÇEĞİ VAR KABUL ETSENİZ DE ETMESENİZ DE.

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray taraftarıyım ama itiraf edeyim dünkü oyununuzu gıptayla izledim... Renktaşlarım bana kızacak ama dün biz oynasaydık belki daha fazla gol atardık Drogba gibi ayaklarımızla ama dünkü gibi oyunu forse de edemezdik. Olmuş abi bu Fener. Artık Avrupalı olmuş. Centilmen birine tebrik eder düşer. Sıkılmıştık Avrupada tek olmaktan, aramıza hoş geldiniz.

0|3
    0|8
    • Nereye olmuş sen futboldan falan anlamıyorsun , milletin gazına gelip fenev propagandası kurbanı olma...Fenev uefa'da aynı Yunanistan'ın 2004'deki şampiyonluğu gibi oynuyo...Full defans sonra takım halinde balla gol arama denemeleri...Ayrıca her maç hakem hatasıyla gol atıyorlar bu kadar şanslı takım görmedim...GS dün benfica'ya 4 atardı çok ciddiyim .

• fener iyi oynarak ezerek gelseydi buralara Yemin ederim feneri desteklerdim kupayı alması için dua ederdim , ha şimdi diyeceksiniz sizin desteğinize ihtiyacımız yok o zaman Türklüğümüze bişi diyemezsiniz...Fener dünyada gördüğüm en şanslı takım ... 1996 FB-Manu maçı bunu özetliyor .

• mal git feneri tut o zaman bizimde bu sezon yaptıklarımız ortada

Kızlar Ne Diyor 4

• en azından dürüst olup yenebilcek takımları yazmışsın.fener iyi oynadı kabul ama adamların dersine çalışmadıkları da ortada.inşallah ikinci maçta da fener bencicayı durdurur.ve finale çıkar.

0|2
    0|0
  • Renktaşım benim .! :D 1907

0|3
    1|6
  • gs avrupanın bu sezon en iyi 5. takımı

0|6
    0|3
    • CL'de Ç.finalde elendiniz diye Avrupa'nın en büyük 5'inci takımı mı oldunuz ? Genel olarakta 12nci sıradaymışınız falan filan, bırakın bu işleri..

A.Madrid'in en son ne zaman CL'ye gittiğini hatırlıyor musun? adamlar her sene uefa'da ama bakıldığında sizden daha iyi bi' takım olduğunu tüm dünya bilio.. (bu bi' kıyaslama değil, sadece düşüncenin yanlış olduğunu belirtiyorum..)

Not = Ne zaman yorum kaldırdığımı gördün de şimdi kaldırıyım =//

• Öyle bi' yazmışsın ki bi' an kendime " sen mi kaldırdın Rem" diye sorasım geldi..

Sorun değil..

• kıskanmak mı sanki gs almadığı bişey mi başarmadığı şey mi ne için kıskancaklar

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Altta Remembe diye bir arkadaş Biz her sene avrupa'dayız, galatasaray gibi 1 sene C.L'ye gidip 2-3 sene gitmediğimiz zamanlar olmadı..

Bugüne kadar Uefa'yı almamamızın sebebi ise, Adam akıllı uefa'ya kalmadık ki hep CL'deydik..

Demiş ne kadar komik bunlar Türkiyede en çok Şampiyonlar ligi maçı oynayan takım Galatasaray

En çok galibiyet alan takımda Galatasaray

Devre arasında kovduğumuz Cris bile Fenerden daha çok Cl ligi maçı oynamış

Bir insanın cahil olması kadar kötü birşey yok

2|4
    0|3
  • bu sene avrupada ne yapmasını bilen futbol oynuyor fb

2|2
    0|1
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamayalım fener dün çok çok iyi oynadı ama rövanşta böle olcağını düşünmüyorum bana göre turu benfica geçicek kişisel görüşüm bu ama fenerde buraya kadar gelmişken kupayı alamazsa dahada alamaz bence.

0|4
    0|1
    • kırmızı kart falan olmazsa Fener bu oyunuyla bu inanmışlığıyla orada da istediği sonucu alacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın

• Olabilir futbol bu benim sadece kişisel görüşüm benficayı tura daha yakın görüyorum he tabiki fener yenemezmi berabere kalamazmı tabiki kalır ama bnce benfica.

• Bu Fenerliler niye böyle az bir başarıda kendilerini çook üstlerde görüyorlar senin takımın her sene yıllardır sanki bu seviyelere oynuyor tamam bu yıl başarılı ama Avrupa'nın yeni değeri lafı olmaz bence çünü her sene böyle seviyelerde istikrarlı mücadele şart yan hep çeyrek finallere yarı finallere çıkıcan falan onu diyorum.

0|6
    0|1
    • bunu okuyan da GS her sene istikrarlı çeyrek yarı final oynuyor sanacak. son 10 yılda 1 ya da 2 defa CL ye katıldı GS.

• olay Gs Fb olayı değil senin yaklaşımına cevap verdim ben

• Senin takımın daha Şampiyonlar ligine gidemiyor gelecek sene yine ön elemede elenirsiniz paralar yine bize gelir:)Bence sen kendini kandırıyorsun

0|3
    0|3
    • CL ye gireriz merak etme :D seneye hocanın kafası daha da rahat olacak Alex olayı falan olmayacak

• Benfica yendiler diye kendilerini Galatasarayla kıyaslıyorlar:)Biz bu takım 2009 da deplasmanda 2-0 yenmiştik hiçbir takım Galatasaray olamaz

• Ne kadar abartıyorlar yav

• ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Benfica kimmiş Chelsea kimmiş 7-0 unutma 7enevli ... Chelsea ve Benfica avrupa'dan 2 tane kupa aldı toplam 4 , senin neyin var kestane ?

0|4
    0|1
    • Rövanş sonrasında görücem ben Benfica orda Feneri rahat yenip final kalıcak

• rövanştan sonra görüşürüz o zaman ne diyim

• Ben Fenerin finale kalacağını 4-5 ay öncesinden arkadaşlarıma söyledim , çünkü UEFA eskisi gibi itibar görmüyor neden mi ? Sevilla ve A.Madrid 2 kez üst üste kupayı alarak kupanın değerini düşürdü o yüzden Fenerin Uefa'yı alması çok kolay ...

• Biz her sene avrupa'dayız, galatasaray gibi 1 sene C.L'ye gidip 2-3 sene gitmediğimiz zamanlar olmadı..

Bugüne kadar Uefa'yı almamamızın sebebi ise, Adam akıllı uefa'ya kalmadık ki hep CL'deydik..

1|1
    0|3
  • lan gören şampiyonlar liginde yarıfinale geldiniz sanır ikinci sınıf takımlarla oynadınız hep

0|0
    0|2
    • o da olur yakın zamanda merak etme. birkaç nokta transferle tozunu atacağız inşallah.

• Hele Amsterdam da Platini denen terbiyesizin elinden o kupayı alalım CL yede sıra gelir cimbomlu merak etme

• bi finale çıkalımda çok iyi olur...

0|1
    0|2

• avrupada bile en iyiyim diyen takımlar nasılda eziliyor karşımızda:D

0|1
    0|1
  • sonra neden avrupa'da fenerbahçeyi desteklemiyorsunuz demeyin

desteklemiyorum.

gs en büyük kupa cl liginde çeyrek final oynadı oynadığı takım real madriddi

0|1
    0|1
Yükleniyor...