Bu erkeğin amacı ne ? dengesiz mi ? yoksa sorunları mı var ?

1 aydır görüştüğün erkek, devamlı sana bakıyor, bır yerde görse peşinden gelip konuşmaya çalışıyor, cep numaranı istiyor, güzel olduğuna dair iltifatlarda bulunuyor fakat gidip kızın yakın arkadaşını arayıp ondan hoşlandığını söylüyorsa bu erkeğin amacı nedir ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Ciddiye alınacak bir durum yok ortada. Ya tutarsa hesabı yapıyor. Böyle devam ederse birini tutturur mutlaka. Baksana senin de kafanı karıştırmış. Böyle epeyce kızın kafasını karıştırdı mı elbet bir gün biri boş bulunur.

0|0
    0|0
  • onla demekki iyi bir iletşim olmamış aranızda tabii bu yine senin sorunun değil neden se böyle erkekler e ilgi duyuyorsunuz yaniii tamamiyle kendi seçimi bunu hatunlar çok yapar biliyormusun benimde başıma geldiii aynısı bende o hatuunun hiç suratına bile bakmadım sonradannn

0|0
    0|0
  • Mesela ben yılbaşında 10 tane piyago bileti aldım, neden çünkü birinden birine bir şey gelir diye.

1|0
    0|0
    • oylede kızın sevgılısı olduğunu bilerek hoşlandığını söyledi ama

• bilmem ki, zaten kıza cepten aramış söylemiş, öncede beni sormuş ordamı değil mi , arkadaşından uzakta konuşalım demiş

• Hasta o bence :D Boşver uğraşma deli ile.

• Bir an önce sevgili isteyen , belirli bir kişiden hoşlantı olmayan ama sevgilisi olabileceği birisini bulmak istemesi bence . Boş kalmış sanırım :/

0|0
    0|0
  • eğlence arıyo.

0|0
    0|0
  • Doktora götürün sevaptir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendine bunu yakıştırıyorsa ne diyelim? Aldırma bile

0|0
    0|0
  • O erkeğin amacı yatak bu bariz ortada o olmadı o mantığnda takılıyorr

0|0
    0|0
    • sanırım aklınca öç alacak bayanlardan, aşık olduğu kızbakire çıkmayınca bunalıma girmiş,

• Sapıklıkla ilgili olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...