Benfika - Fener rövanş maçı ne olur sizce?

Fenerbahçe çok abartılan benfikayı sahada resmen ezdi. Adamlar top un ne olduğunu unuttu. Ama bide rövanş maçı var. Sizce bu maç ne olur ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benfica galip gelir ama turu kim geçer orası belli olmaz

0|2
    0|1
    • illaa kazandıracan yani 2*1 de razıyız ama berabere kalsak iyi değil mi .DD

Kızlar Ne Diyor 3

• bence rövanşta adamlar hırs yapacak iyi oynayacaklar ama fener bunun üstesinden gelip turu geçecek.

0|0
    0|0
  • 1-0 yetmez fb deplasmanda kötü

0|3
    1|2
    • bala mala yendiler ya bu kadar şans olmaz.

• varupada en çok penaltı kullanan takımsnız be

• ama penaltı.

• Fener alır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• rövanş çok zorlu gecer bencifa hücum oynayınca tehlikeli oluyor

0|0
    0|0
  • Benfica'nın 2 tane önemli oyuncusunun cezası bitiyor Benfica evinde süper takım Benfica 2-0 3-1 falan alıp tur atlar tamamen objektif bir yorum. Hemen şu takımı tutuyor çekemiyor gibisinden suçlamalarda bulunmayın benim fikrim bu turun favorisi Benfica.

0|2
    0|1
    • aynen ya eze eze mi ha ha ha 1-0 avantaj mı be real 1-0 olsaydı gs kaç kere çevirmişti o maçı oda real madride karşı

• çok kibirliler çok 3 kulvarda 3 kulvardayız laflarına gıcık oluyordum bide reale elendi diye gs ne güldüler feysbukta real madirid sayfasına fenerbahçe kalp yapıp duruyorlar ispanyollarda yamışlar fenerbahçe hiç duymadık görmedik bile yazmışlar ne güldüm ya

• inş turu geçeceğiz gol attığımız an orda şansımız yüzde 80 lere çıkar

0|0
    0|0
  • maçtan önce benfica ezer diyorlardı biz ezdik hala benfica yener diyorlar akıllanmadı bunlar akıllanmadı illa her maç birilerine bikini giydireceğiz rahat edemiyorlar

2 tane eksik varmış adamlarda siz onu dün biliyolardı ama hala benfica ezer dediler biz ezince 2 kişi eksik falan demeye başladılar

0|0
    0|1
  • rövanşda meirels ve topal olmuycak o kötü oldu

0|0
    0|0
  • benfica 3 fener 0

0|1
    0|0
    • benficayı yenmişlermiş güya bunlar auttan gol attılar şans işte

• hakemlerde her maçta her maçta penaltı sihir var kadıköyde kesin

• webo yok meirels yok topla yok bakalım

• maç uzatmaya gidebilir

0|0
    0|1
  • 2-1 onlar yener ve turu biz geçeriz diye umut ediyorum..

0|0
    0|2

• her türlü vururuz:D

0|0
    0|0
  • "Benfika" kazanır ama turu kim geçer bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • hala Benfica ya şans tanıyanlar var :) ya ben dün başka maç izledim bu futbolu bilmiyorum ya da millet kıskançlıktan çıldırmış. uyanın artık ağalar, bu FB bambaşka.

0|0
    0|2
Yükleniyor...