Dünkü Maçta Fenerbahçe'nin Oyunu Beklenenin ... ?

Dünkü maçta Fenerbahçe'nin oyunu beklediğinizin altında mıydı, üstünde miydi yoksa beklediğiniz gibi miydi ?

• Beklediğimin üstünde oynadı.
    33% (1)89% (8)75% (9)Oy Ver
  • Beklediğim gibi oynadı.
    67% (2)11% (1)25% (3)Oy Ver
  • Beklediğimin altında oynadı.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• gayet iyi buldum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence gayet iyi oynandı , mücadele ve fizik gücü gayet iyi Fenerbahçenin , bakalım onların sahasında neler olacak , avantajımız bence teknik adamın Fenerbahçenin oyun tarzını becerisini anlayamamış veya bilememiş olmasıydı ...

0|1
    1|1
  • Her zaman ki gibi kötü oyun iyi sonuç... Seviyorum Fener'Bahçemi :D

0|0
    1|3
  • iyidi iyi :D

0|2
    1|2
  • Beklediğimin üzerinde oynadılar...

0|3
    0|1
  • şans valla ne diyim

0|1
    0|2
    • Valla balım dün benfica öyle oynicaktıda biz 1 tane atıcaktık ahahh

Fark atardık nan adamlara :D

• auttan gol oldu şans işte

• senin maçtan anladığın belli. allah tan penaltı gol olmadı diyoduk laf etmesinler diye . o na da bir kulp uydurdunuz helal olsun. siz fb lideğilsinz ya hatta 6s lisiniz ya o rezllk size yeter ;) hadi bb..

• Beklenilen.

0|0
    0|1
  • Beklenilenin altındaydı ama gene de maç alındı.

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 11

• maç başladı acaba befica mavi fener kırmızı formamı giydi diye düşündüm :D

0|2
    0|1
  • Dünkü maçı seyrettim basında algı çok yanlış sanki Fener finale kaldı algısı var 1-0 çok küçük bir avantaj yani 2-0 olsaydı süper olurdu ama 1-0 bence çok bir avantaj değil ve basında yazanın aksine Fener öyle eze eze de yenmedi Benfica'nın da kaçan net pozisyonları var. Ayrıca hala 38 maçtır yenilmeyeni yendik lafına takılın siz adamlar orda turu atlayabilir tur hala ortada ve Benfice kendi evidne süper bir takım bu turun favorisi Benfica.

0|2
    0|4
    • Bizim Reale karşı oynadığımız oyunu oynasalar neler yaparlardı bilmiyorum

• benficanın daha iyi takım olduğunu söylemek için futbol profesörü olmaya gerek yok zaten :) ama lizbonda daha büyük bir baskı olacak üzerlerinde. yenmeye şartlanmış bir oyun oynayacaklar ve açık verecekler. bence lizbon maçı burdakine göre daha gollü geçecek ve fenerbahçe finale çıkacak. sana da -1 :X)

• hem birader burada fener nasıl oynadı diyoruz sen finalisti tatışıyosun . aklın başında mı ?

• Fenerbahçe uzun zamandan beri kötü futbol oynadığı için haliyle Fenerliler dünkü maçta oynanan futbola hayran kaldılar ama o kadarda iyi bir oyun yoktu

1|1
    0|5
  • Takım olarak Kalecisinden en uçtaki Santraforuna kadar son yılların en iyi futbolunu oynadılar umarım aynı futbolu Lizbonda'da oynarlar...

0|2
    0|2
  • beklenenin altında olsa 36 maçtır yenilmeyen takım bizi üzmemek için mi gol atamadı bize. saçma bence, tüm türk takımları bazında sezonun en iyi oyununu oynadı fenerbahçe dün akşam.

0|1
    1|2
    • hala 38 maçtır yenilmeyeni yendik lafına takılın siz adamlar orda turu atlayabilir tur hala ortada ve Benfica kendi evidne süper bir takım bu turun favorisi Benfica.

• dünkü maçın favorisi de benficaydı nooldu peki :)

• görürüz panpa Fener elenecek bence.

• maçı izlemedim ama yenmesine sevindim

0|2
    0|1
  • son 3 5 yılın en iyi futboluydu direkler olmasa bayern dordmund ve biz konuşulacaktık tüm dünyada

0|2
    0|2
  • biz rakipleri gözümüzde çok büyütüyoruz bence benfica büyütülecek bir rakip değil

0|1
    0|2
  • beklediğimn çok üstündeydi ne yazıkki şans eseri bir gol attı olsun :)

0|1
    0|2
  • Ben beğendim, adamlara doğru düzgün pozisyon bile vermediler.

0|1
    1|1
  • ıyı oynadılar. lıgdede bole olsalar tozunu atardı ama. aykutla 10 macta 1 böle olur

0|1
    0|2
Yükleniyor...