Bugün hocamızz / esrar

dersteyken son dakikalarda sigara mevzusu acıldı.kimler sigara filan içiyor derken hoca 'esrar için sigara içmeyin' dedi. bizim toplumumuz mu esrarı büyütüyor? buradan esrarın bağımlılık vs. yapmadıgını sigaranın daha illet bişey olduğunu çıkarmak mümkün ozaman..

bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum çevrenizde böyle kişiler ya da müptezeller varmı?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• sigara tütünden üretilir,esrarda ottur öyle.sigara pakette içilen haline gelene kadar bir ton işlemden geçer,bi ton kimyasal eklenir.ama ot,ottur yani büyür,kurutursun içersin,leyla yapma etkisine sahiptir.akciğer kanseri tütünden değil,içindeki kimyasallar yüzünden olur.esrar bu yüzden sigaradan daha masum kabul edilir.evet bizim toplumumuz esrarı büyütüyor.avrupa ve amerika varlığını kabul edip benimsemiştir

1|2
    0|0
    • +1 bilenadam :)

• Peki bağımlılık yapıyor mu

• Sevgili dostum ben bu konuda tez yazmis biri olarak sana biraz daha arastirma yapip duzenli esrar kullaniminin insan bedenine daha cok beynine olan etkilerini biraz daha ogrenmeni tavsiye ederim...

Erkekler Ne Diyor 18

• o hocanizi bence sikayet et . Kanunlara aykiri bir uyusturucuyu size onererekten zaten baya yanlis bir sey yapmis. Hem sigara hem esrar ikiside dumanli zehir . Esrar beyninize daha cok etki ediyor ve de kalici sorunlar dogurabiliyor. Sizofreni en buyugu , bunun yaninda diger yan etkileri dikkatsizlik , halsizlik , unutkanlik , paranoya gibi. Sigara ise sizin vucudunuza komple siciyor. Sadece cigerleriniz degil. Parmaklarinizda ve disleriniz de sari lekeler. Akciger kanseri ve yetmezligi gibi , ve de vucudun savasan mekanizmasini zayiflatiyor. Sadece tutunun icinde 14000 cesit degisik zehirli maddenin oldugunu biliyormydunuz...

0|0
    0|0
    • Bu kadar cesit oldugunu bilmiyodum valla zaten ben kullanmadıgım için sorun yok :)

• Esrar bağımlılık yapıyor da, sadece sigara kadar çok içmene gerek yok.Uzun süre içmeden durabiliyorsun, tek fark bu.

1|0
    0|0
  • müptezel sdfdsfdsfsds çok farklı bir kelime konuştun şimdi müptela desen eyv.. ama müptezel ağırdır.. saygınlığını yitirmiş, değersiz ucuz olan şey, orta malı, yan yola düşmüş kadın demektir.. neyse esrarın zararları olduğu kadar yararlarıda vardır mesela diyabet hastası olan birine esrar oldukça faydalıdır.. ayrıca esrarın içerisinde bulunan ve ana maddesi olan THC'nin kanserli tümör hücrelerini yok ettiği gözlemlenmiştir..

0|0
    0|0
  • Ne günlere kaldık

0|0
    0|0
  • Öyle şerefsizlere bu devletin aylık verdiğini, o aylığı benden aldığı vergi ile verdiğini düşündükçe vergi kaçırasım geliyor. O sorumsuz herif kendi çocuklarına içirtsin esrarı.

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki ikisine de

0|0
    0|0
  • yok esrar sigara kadar zararı yok içince kafan güzel oluyor :D

0|0
    0|0
  • Bağlılık yapmaz evet sigaradan daha az zararlıdır ama kafa yapıp kendinden geçriebilir. KEndi başına zararsız takılıyorsan problem değil ama herkes dışarda böyle kelle ve uyuşmuş dolaşırsa nice memleket olur burası.

0|0
    0|0
  • hocam bu dediğinizi babama anlattım bugun sizinle görüşmeye gelecekmiş sonrada mudurede bir ugrayım dedi de

yorumunu merak ettim :)

0|0
    0|0
  • esrar için denırmı ikiside zararlı ikisinide içmeyindiyemyomu yaw böyleleride hoca olmus bide nesil yetiştiricek yazık

0|0
    0|0
  • Bağımlılık yapmaz mı ya sigaradan daha beter bir illettir. uyuşturucunun her türlüsü bağımlılık yapar. Aşufte kafa bulmuş sizinle ya da derse gelmeden kendi içip kafası güzel gelmiş derse..

0|0
    0|0
  • Kendim müptezelim :)

0|0
    0|0
    • Zaten esrr içen insanların %90 ı sigara içer çünkü esrr tütün ile harmanlanıp içiliyor . Ama esrr fiziksel bagımlılık yapmıyor sadece psikojik olara bagımlılık yapar ve beyin hcrelerini öldürür . Sigra tamamen fzksel bagmlıklık yapar bırakamazsın . ondan demiştir . :)

• bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)

• Önemli degil :)

• Anlaşıldı sizin hoca esrar içiyo yarın bir gün yakalandıgında garipsenmesin diye zemin hazırlıyo (:

0|0
    0|0
  • hocada kaşıntı var.

0|0
    0|0
  • İkisinide icmeyin diemiyormu kamil bide hoca olmus

i*ne

0|0
    0|0
  • o hocanın ben taa gelmişini geçmişi .. neyse anladın sen onu daha fazla uzatırsam uyelık gıder

0|0
    1|0
  • Sigara öldürür CigRa Güldürür :) Dogru demiş :)

0|0
    0|0
    • Bari bir 3 lü yapıp sınıfta dolandıraymışsınız :) Demek ki hoca çekipde gelmiş kafası güzel ne dedigini bilmiyor biraz ota ara versin. :) :)

• demek tecrübesi var ki öyle diyor ;)

• aynen . :)

• Hocan keş kesin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...