Hiç çaresizce izlediniz mi sevdiğinizi, onu son görüşünüz olduğunu bile bile?

hiç sevgiliniz uyurken onu izledinizmi saatlerce birgün sonra olmuycağını bile bile,hiç yüzünü saçlarını bir çocuk gibi okşadınızmı sonkez buluştuğunuzu ve birdaha göremeyeceğinizi bile bile hiç sevdinizmi ona doyabildinizmi doyamadan siz aşkından param parçayken o terkettimi sizi hiç :(

Güncellemeler:
Bana son kez ayrilirken söz ver bana kimsenin seni uzmesine izin vermiyceksin dedi kendiside biliyor beni onun kadar üzen olmadı ama sözümü tutuyorum o günden sonra kimseye eyvallahim olmadi bu arada benim gibi terkedilenler cokmus etkilendim okurken göz yaslarimi tutamadim gerçekten :(

0|0
37|54

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle bir kahpeyi sevdim 6 sene boyunca o* cocu hep azarlardı benı ve bir gün onu son kez görücemi bilerek cardım beni gene azarlıyordu her zamanki gibi bense aglıyordum sımdı olsa anasını sıkerım bır daha sevmememı tobe tobe tobe... sevılcek ınsanlar kalmadı ne hanımda ne erkekde

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Siz duygusal anlamda bayağı kötü bir süreçten geçiyorsunuz.

Bu duygular güzel şeyler yanlız, kendi sağlığınız açısından dikkatinizi şuanda başka şeylere yönlendirmeniz gerekiyor, yeni hobilere başlamanız, yeni ortamlara girmeniz. Aklınızı başka şeylere yoğunlaştırmanız lazım..

Bu duygusal haliniz böyle devam etmemeli, çünkü bu duygular insan için instabil duygulardır ve insana normalde yapmaması gereken yanlış kararlar aldıracak kadar güçlüdür.

Zihninizin bu duygularla kapanmasına müsade etmemeniz lazım, yoksa hayatınız zindan olabilir.

Sevgilerimle :)

0|0
    1|0
  • Dört gün önce atıldı nişanımız; buruşturularak, basit bir çöp poşetine ve ağzı sımsıkı kapatıldı çöp poşetinin, bir daha açılmamak üzere. Sorulara soruyla cevap vermek biz erkeklere mahsus sanırım. Ben de bu geleneği bozmadan yanıtlayacağım sorunu. Erkek arkadaşın hiç seni izledimi saatlerce? Omuzuna başını dayayıp saçlarını kokladı mı, tamı tamamına 3,5 saat boyunca, sen uyurken? Sabah kahvaltısında, akşam yemeğinde elleriyle kalpli tabaklar hazırladı mı hiç? Hem de her gün, bıkmadan. Bir kafede otururken kendisine bakan hatunlardan rahatsız olup " Bebeğim, yer değiştirelim mi? Rahatsız oldum arka masadakilerden!" dedi mi? Canın sabahın saat dördünde çikolata çektiğinde iki kilometre yol gidip sana çikolata aldı mı?..

Daha birçok şey sayabilirim. Ben böyleydim, hem de her zaman. Emin ol, insan neye odaklıysa sadece onu görüyor. Derler ya: " Ağızınla kuş tutsan, nafile!" . O mutlulukları, o heyecanları görmek, tatmak istemediği sürece "ağızınla kuş tutsan" da o kuşun cinsi sorun yaratıyor malesef. Üzülmekse sadece bizi yıpratıyor. Deneme-yanılma gibi basit bir teknikle yaşıyoruz farketmeden ve tutunmamız gereken tek dal mutluluğumuz. Denemeye devam, emin ol geçen zaman kayıp değil, kazanç senin için. Yeni yüzler ve yeni deneyimlerle yaşanır hale gelir hayat. Kendine bak, ne kadar güzel olduğunu söyle ve mutlu et kendini. Çünkü seni senden başkası mutlu edemez. ;)

6|1
    0|0
    • sonundaki ;) ifadesine rağmen hislendim

• çok güzel ifade etmişsin.

• +1 güzel olmuş, ama onun için şunu yaptım bunu yaptım zırvalarını da unutmak lazım. Çünkü; ne yaptıysan yaptın ve o kişi sonuçta çekip gitmiş. Giden gitti. Acıyı kim çekti sen. Unutmak için çırpındın mı evet, ama o seni terkedince daha çok sever insan. Sonuçta zamanla yaralarının üstü örtüldü. Eee elinde ne var , görünürde hiç bir şey, görünmezde dediğin gibi deneme -yanılma ile elde ettiğin tecrübe. Peki bu işe yarar mı hayır. Yarın yine seveceksin, yine terkedecek çünkü asla akıllanmayacaksın

• Ooooffffff ooooffffffff...ya boyle seyler yazip aglatmayin beni...aynisi basimdan gecti. Sanki icime dogmustu ayrilacagimiz cunku bana karsi sogutlasmisti. Ve ben bunu bile bile elimden hic birsey gelmedi. Sadece caresizce izledim onu belki beni anlar diye. Ama maalesef sadece izlemekle kaldim cunku o gitmisti artik. Hayatta bir insanin basina gelebilecek en kotu olaydir CARESIZLIK.

2|0
    0|0
  • Bizim gerçek sevgilimiz bizi her gün izliyor uykumuzda biz ona ne veriyoruz hiç düşündünüz mü? Günde saatlerce konuştuğun insan şuan yanında mı gerçek sevgi yanında ona ayırdığın vaktin 4 de 1 ini ona ayırsan emin ol gerçek sevgi Allah sevgisinin ne kadar güzel olduğunu bilirsin

2|0
    0|0
  • of anam of of ,yaram derinde yarama tuz bastin bugünlerde öylesine bitmisimki ne soran var ne dinleyen.aslinda sana deger verene deger vereceksin,bense bana deger vermeyenlere yüregimi actim kalbimi verdim saklasin diye,oda buz dolabina koymus kokmasin diye,vaz gec gönlüm vazgec sen bu sevdadan girmesin o vefasizlar seni ancak seven anlar orhan baba ne güzel söylemis,sevenim yokki anlasin,esim 7 sene sevmedigini gizledi simdi ortada cocuk var sevemedigini ilan etti.cok bunalimdayim bu aralar olsada dertlesecek biri neyse söyle ne diyeceksen söyle gitsin sonrada söyleyipte ne olacak sus bitsin,ne bicim hayat bu ya

0|0
    0|0
  • Beraber daireden çıktın sonra asansöre bindik çok sevdiğim insan beni uğurluyordu, sonra sokaktan caddeye kadar bana eşlik etti sarıldık öpüştük, sonra ellerimiz birbirinden ayrıldı, sonkez dönüp arkama baktım, resmen ağlıycaktım, 20 li yaşlarda bunu yaşamıştım çok zordu, ve birdaha göremedim.

0|0
    0|0
  • sevdanın son kurşunu gitti dönmez sevdiceğim yüreğim çaresizce gidişine şahit oldu dur gitme kal diyemedim gidişine dur diyemedim yüreğim yaralı gidişlerine şahit oldu zaman durdu sevdamın rüzgarları karadeniz sahillerinde son buldu sevdamın gemisi karadenizin haşin dalgaları içinde alabora oldu hava fırtınalıydı kaderin alın yazısı gökyüzünde tecellisini gösteriyor yüreğimi karalar bağlıyordu gökyüzünde matemli bir hava bir elveda havası esiyordu yüreğimde hasret rüzgarları fırtınalar koparıyordu liman sevdamın son türkülerine şahitlik ediyordu mesafeler aşkımın katili olmuştu çaresizliğim sevdamın katili olmuştu sevdiceğimin diyarlarına demir attığım zaman onun benim sevdamın kırmızı gülü olmadığını sevdamızın güllerini solduğunu çok sonra anladım yüreği sitemli gözleri buğuluydu çaresizliğimin sitemlerini yüreğime haykırıyordu öylesine öfkeli bir fırtınaya kapılmış onu dindirmek o vuslat ateşini söndürmek imkansız gibiydi söylenen her kelime yüreğime bir kurşun gibi işliyor ve kanatıyordu kelimeler onun öfkesini dindirmekten aciz kalıyor öfkesinin dalgası bütün benliğimi sarıyordu bir adım ötede olduğunu biliyordum ama dokunmaya cesaretim yoktu susturmaya cesaretim yoktu yüreğinin öfkesi yüzüne yansıyor volkan gibi patlıyordu sevdamızın külleri karadenizin rüzgarlarına savuruyor bir öfke girdabı içinde çevresini yakıp kül ediyordu gözlerinden ateş püskürüyor yüreğinin sitemlerini bütün dünyaya haykırıyordu suçsuzluğumun suçsuzluğunu yargılıyor sevdamızı idam sehpasında ölümlere terkediyordu sevdamın katili sevdanın son kurşunu ile yüreğimi atomlarına ayırıyordu...

0|0
    0|0
  • kaç gündür bu soruya cevap vermemek için kaçıyorum. ama ısrarla karşıma çıkıyor. baktım.. hemde ayrılmayı ben istedim. çözümsüz bir sorunumuz vardı ve devam etseydik ikimiz de çok fazla yıpranacaktık.. ayrılmaktan başka çare yoktu.. hakkını helal et deyip gözleri dolu dolu arabadan inişini unutamıyorum. bu kadar severken ayrılmak zorunda kalmanın acısını hafifletemiyorum. herkes sabırlı ol, geçecek diyor ama ben onu unutmak istemiyorum ki. seviyorum hala. oof ulan of.. şeytan diyor çık karşısına tut kolundan al götür.. herşeyi herkesi geride bırak kendine yep yeni bir hayat kur..

0|0
    0|0
    • Ayrılma sebebiniz imkansız olan neydi.

• aslında imkansız değildi. ikimizin de bazı fedakarlıklar yapması gerekiodu. ben biraz elimi taşın altına koydum ama o gurur yaptı. falan filan.

• yok olmaz tam tersi hoşuma gider çok ıslanmasıewtt etti göz göre göre kaybettm çaresiz kalıyosun ama gtme diyemiyosun

1|0
    0|0
  • Bir gün arkana dönüp baktığında resimlerse elinde kalan bilki hep acı çekeceksindir çünkü hala seviyorsundur,hala seviyorsundur ki en ufak hatırayı bile yok etmemek için herşeyi yapmışsındır.Hala durmadan telefonuna bakıp ondan bir ses çıkacağını umut ediyorsan,yine her akşam aynı saatte onu bekliyorsan bilki hala çok seviyorsundur,çok seviyorsundur ki içini acıttığı halde vazgeçmiyorsundur.Gözlerini her kapadığında ve her baktığın yerde onu görüyorsan bilki sen çok seviyorsundur,çok seviyorsundur ki onu asla göremeyeceğini bilsen de bakmaktan kendini alıkoyamıyosundur.Her son yeni bir başlangıç derler ama aslında her son biraz daha bitirir insanı.Umarım kalpleriniz hep doğru insanda atar.

0|0
    0|0
  • Aşk mazoşistlikten başka bir şey değildir, çok zaman da ipi bile bile boğazımıza kendi elimizle geçirir, bıçağı kalbimize yavaş yavaş kendimiz sokar, idam kararımızı kendimiz veririz. Ama bunun için pişman olunmamalı. Çünkü denir ya; kendi düşen ağlamaz..

0|0
    1|0
  • 5 yıldır beraberdik cok seviyordum onu uyukende ızledım saçlarını kendı elımle bile taradım deli gibi seviyordum kı hala seviyorum terkedip gidisinin 1 sen 5 ayını yasıyorum hala seviyorum özlüyorum ve ben bir tlfn mesajıyla terkedıldım onu son kez goremeden sarılamadan gözlerine sonkez bakamadan sacını son kez okşayamadan ne kadar koydu bana bu bır bılsen içimde yara oldu hala seviyor ve özlüyorum ve dönmeyecek biiyorum...

0|0
    0|0
  • bu sözlerle çogu kişiyi itiraf ettin :D

0|0
    0|0
  • aynı beni tarif ettin . terk edilmek çok zor çok .

Vedalaşmakta zor iştir biliyor musun ?! ..

Oturursun geminin kıçına bakarsın sevdiklerine, gittikçe ufalırlar, ufalırlar... kaybolurlar.

O zaman anlarsın işte... Vedalaşmak asıl kalana değil GİDENE KOYAR...

0|0
    0|0
  • son ayrılık vakti aklımda... hala gitmiyor son öpüşü ve ayrılışımız... tabi o anda insan donup kalıyor ne diceni bilemiyor... zor zamanlardı atlattık çok şükür.

0|0
    0|0
  • Baktın olmuyo bakmayacaksın :((

1|0
    0|0
  • Evet. Son baktığımda menzilimden sıyrıldığı an gözlerimi kapattım aklım bir ressam gibi zihnime işlesin suretini. Diyerekten ama bunlar boş işler kimse kadir kıymet bilyiyor herkes sevdiğimle olayım diyor fakat sevdiği başkasına sevdalıyken

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hersey bırgun bıter bu gercek degısmıyor maalesef..geriye anılar kalır

0|0
    0|0
  • Son görüşüm olduğunu bildiğim gün oldu elbet ama öyle çaresiz çaresiz bakmadım. Beni sileni aynı dakka sildim bende. Bir daha ne adını anarım ne yüzüne bakarım ne de aklıma getiririm. Ne hali varsa görsün. Artık benim değildir o...

1|0
    1|0
  • Bu romantizm zehirlenmesi, dalgalara yakalanmış açık denize sürükleniyorsun aman dikkat!

1|0
    0|0
  • Aslında hep hata bizdeydi yalan dünyada doğru aşk aradık ALLAH bile yarattığı insanlara nankördür diyebiliyosa eklenti yapmaya gerek yoktur

0|0
    0|0
  • sevgilim demiyorum sevdiğimi çok izledim defalarca ayrıldık barıştık şimdi yine görüşüyoruz beraber uyuduğumuz zamanlar yine onu seyrediyorum ve yarın değilsede birgün yanımda olmayacağını bile bile...

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Böyle güzel bir günden

Şu deniz şu gülden

İkimizin resminden

Gözünün dolduğu oluyor mu hiç

0|0
    0|0
  • doyamadım.. doymak mümkün değildi zaten..

1|0
    0|0
  • evet yeni ayrıldık onunla cocukluğumu yaşıyodum ben en doğal halmle davranabliyodum ona evde deliler gibi yastık savası yapıyoduk dün ayrıldık bensiz yaşıyamıcağını söylüyodu dün gitti ve gittiğinden beri n ses var nede seda :(

0|0
    0|0
  • Hayatımızdaki ilk sevgililerde öyle şeyler oluyor, yakıp geçiyordu. Ama artık aşk da ilişki de yozlaştı, alışılagelmiş ayrılıklar ve olağan birleşmeler halini aldı.

0|0
    0|0
  • Ehh bunu yaşamayan fazla insan yoktur herhalde. Muhakkak ki olmuştur, oldu evet. :D :D:D Ama şimdi gülüyorum kendime ulen ne malmışsın sen diye.

0|0
    0|0
  • ayrilali 21 gün oluyor. Bir gün önce dua edip cennette bile seninle birlikte olmak istiyorum demistim, ben ona, da bana. Uyurken gözlerinin icine baka baka dalip uyurdum. Ama artik yok. cok uzaklarda.

Belki de beni coktan unuttu. Kimbilir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 37

• ben yasadim canim, insan o mutlulugun hic bir zmn bitmemesini diliyor ama malesef hersey istedigimiz gibi olmuyor..hic bir insan mükemmel degil ve hersey istedigimiz gibi degil. Neden terk etti seni sen onu bu kadar cok severken ? erkekleri anlamiyorum seversin deger verirsin affedersiniz ama agzina ederler ne yapsak bilmiyorum

0|0
    0|0
  • böyle acı bir ayrılık yaşadım maalesef . aşk acısı çekenlerdenim . bazen ona çok kızıyorum bazen çok özlüyorum karışık birşey . ama şu önemli ki kimseye kendinden fazla önem vermeyeceksin gerçekten insanlar buna değmiyor artık daha yüzeysel yaşıyorum birinden ayrılınca üzülmüyorum bile anında unutuyorum maaddiyata daha çok önem veriyorum vs vs daha yüzeyselim yani

1|0
    0|0
    • boşver bacım ya onlar laf . bizi üzmek istemesler böle terk edip gitmezler . birde acıtasyon yaparlar çok mutlu ol seni seven biriyle vs vs salakalr ya sinir oluyorum . belalarını arıyorlar inşş da bulurlar

• sevgili değilide ramazan bayramında memlete gittiğime kardeşimin hasta oldugunu gördüm dönüş saai gelince kapıdan bakarken ona dikktlice baktımd edim bidaha göremeyeceğim kardeşimi son öpücük kondurdum .nitekim öylede oldu kısmet olmadı:(allh kimseye göstermsin

2|1
    0|0
  • Evet daha bu ayın başında uyudu yanımda horlamasından kolundaki kılların burnuma girmesinden rahatsız olsamda okşadım saçlarını öptüm ve uyandığımda onu görmek harikaydı... tüm yaptıklarına tüm hatalarına rağmen hala daha seviyorum onu

bu sitedeki çoğu arkadaşa göre "benim sevdiğim adam bir öküz" ve onu terk etmem gerekli fakat kalbim hala seviyor

seni çok iyi anlıyorum ...

fakat seni terk ettiyse sen de bırakacaksın çivi çiviyi sökecek diyorlar

ben de kararlıyım bu sefer bırakacağım o öküzü :)

0|0
    0|0
  • bazen imkansızlık vardır..

bu son dersin sarılırsın uyursun için ezilir..

bildiğin yaşlanırsın sanki yarına kapıdan onun cesedini çıkaracaklar gibi verdiği nefesi bile içine çekip vücudunun her hücresine tek tek veda edersin...

1|1
    0|0
  • aynen o durumda terkedildim..bilirim...hatta giderken ağladım..ama yüzüme bile bakmadan kaçarak uzaklaşdı.

2|1
    0|0
  • Uyurken değil karşımda otururken izledim yarından sonra yanımda olmicağını bile bile ikimiz konuştuk ve onun başka biriyle ilişkisi olduğunu öğrendim son kez beraber bir davete katıldık ve çıkışta birbirimiz için iyi dileklerde bulunduk sonra ordan gittim..

0|0
    0|0
  • o terk etmedi ama terk edecektm son kez görüştüm sarıldım baktm ağladm o anlamadı..ertesi gün anlamıştr..

0|0
    0|0
  • Caresiz kalmadim hic.ama ayri kalmak zorunda olcagimiz zamanlarda izliyorum oyle.kokusunu icime cekiyorum saciyla oynuyorum.en sonnda uyanir "dusunme artik" der bastirir gogsune.

Ne yasadin neden ayrildiniz bilmem ama Alah yardimcin olsun.

0|0
    0|0
  • terketti...canımdan cok severken bakmaya kıyamazken terketmişti

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum

0|0
    0|0
  • öyle bir alışkanlığm yok :)

0|0
    1|0
  • ölücek mi sağ çıkıcak mı diye bekledim.

0|0
    0|0
  • etti kardesim etmez olurmu ..:( Çok kötü günler geçmişti vaybe... :/

0|0
    0|0
  • evet içime doğmustu cok kotu bı duyguuu doyamamıstım oooooof offffffffffffffffff

1|0
    0|0
  • çok bağlanmak iyi değil.

0|0
    0|0
  • evet carsamba günü aynen oyle olacak kardes icim parcalanıyor:((((((((((

0|0
    0|0
  • son görüsüm oldugundan haberim bile yoktu,sanirim onun da yoktu

1|0
    0|0
  • geldi başıma deli gibi seversin kıyamazsın son anlarını yaşarsın ve o gider.

0|0
    0|0
  • olmadı öyle bişi ama okurken bile duygulandım Allah kimseye yaşatmasın ...

0|0
    0|0
  • Hiç yaşamadım ama okurken hüzünlendim varya :(

0|0
    0|0
  • ağlatacak mısın bizi ya çok mu seviyoırsun :(

0|0
    0|0
  • 1yıl önceye götürdün beni..

0|0
    0|0
  • uyurken izleyecek kadar şanslı değildim

0|0
    0|0
  • Neden öyle oldu peki ?

0|0
    1|0
  • adım adım evliliğe gidişine çaresizce izledim.. hep arkasından baktım içim yana yana. başkasının olacağını bile bile.

0|0
    0|0
  • çok zor sen bir umut yanına gidersin sarılırsın kokusunu içine çekersin herşey sende aynıdır ama o buz kesilmiştir son kez güler sana inandırırsın kendini herşeyin yoluna gireceğine ama kopar gider o an bişeyler bir dahası olmaz o buluşmanın kokusu burnunda kalır..acısı içinde.. uykudan kalkmış yüzü gitmez gözlerinin önünden..

2|0
    0|0
    • Hiç gitmiyorki zaten uykudan kalkmis hali o anki masumlugu

• oda sever sende seversin ama bitmek zorundadır hatalıdır ve akıllanmaz, en iyisi bitmesidir. Aynı okuldasın ve sürekli karşılaşırsın acı acı bakarsınız birbirinize, ama dönüş imkansızdır çaresizce izlemekten başka çare yoktur.. tamda bunu yaşıyorum bir acı var bogazımda hiç geçmiycekmiş gibi, bitmiycekmiş gibi

0|0
    0|0
  • son anı ı yazdıklarını yasamak ıstedım ben onları yasayamadım telefonda bıttı yuzunu gormeden son defa gözlerıne bakamadan sarılamadan belkıde yuzune hoscakal dıyemeden onsuzlugu kabulnmek daha acı keske bende son gecemızı onunla gecırseydım sarılsam öpsem koklasam sabaha kadar onu ızleseydım ama olmadı bır telefonla hoscakala sıgdı

0|0
    0|0
    • hala aklımdakı hıc cıkmıyorkı

• evet çok zor gerçekten,benden ayrılmak istediğini anladım kendinden soğutmaya çalışıyordu,tamam ben de hatalıyım kabul ediyorum istediği biri olamadım belki ama seviyordum, anladım ki gözlerinden sözlerinden (sensiz yapamam diyen kişi) bitirmiş kafasında ve son sözü de bana bırakmış...istemezsin beni dedi ben de tamam dedim çabalasam da biliyorum fazla gitmezdi zorla tutamazdım yanımda .. ve bitti ama ben ağlıyorum o öyle bakıyor.. seni üzerim dedi ve çok acıtıcı konuştu... evet unutamıyorum malesef

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...