Bu hakem hataları neden hep bize karşı

Arkadaşlar ben Galatasaray'lıyım dün gece 1-0 kazanan Fenerbahçe'yide tebrik ediyorum fakat attıkları golden önce topa kafayı vuran webo olmasına rağmen hakem korner verdi ve goü buldular. Neden böyle hatalı kararlar bizim lehimize verilmiyor bu kadar da tesadüf olmaz ki ?

Güncellemeler:
Fener finale kalsa ne olacak ki Chelsea yi mi yenecekler :D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dün direğe küfür eden Fenerliler geçen sene derbide direğe şükrediyorlardı

1|2
    1|2
    • Fener yendi diye övünecekmişim bana ne abi yaa bana öyle diyorlar hacı.

Kızlar Ne Diyor 2

• yaaaa sen ne diyorsun bunların diline düşmektense :D:D:D

direk direk diye 10 milyon taraftar bir ağlamaya başladı.. valla direk korkudan Gol attı :D

0|3
    0|1
    • Fener eze eze yendi diyorlar ama ben mi diyorum acaba yanlış maç seyrettim adamların da pozisyonları var başa baş maç olmuş 1-0 skor avantajlı bir skor değil en az 2 fark gerekir böyle maçlarda yani basında Feenr finale kaldı havası var bence hiç belli olmaz 1-0 fazla bir avantaj değil.

• Benfica bence Finale kalıcak kendi evlerinde çok süper oynuyorlar.

• yaa sen ne diyorsun ben bu yıl pek takip edemedim bu final durumda kendilerini GS ile öyle bir kıyaslıyorki onlarda Şampiyonlar liginde sandım :D adamlar başka bir boyutta yaşıyor :)

• hakem bence iyidi.çok fener lehine davranmadı.sadece kornerde bende dedim şimdi fenerden çıktı bir de gol olursa ve oldu.biraz önce gerçek kornerde olmamıştı.işte böyle bişey.ayrıca penaltı doğruydu eğer çalmasa hata olurdu.ha penaltıyı verdi ama bize vermedi diyorsan sizin hakemi eleştirmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hakem hatasını sen evde slow çekimde izliyon havadaki açıdan sadece orayı görerek ama o adam orda duruyo saniyesinde orda pozisyon oluyor hakem bence iyi yönetti.sadece bize oldu ne alaka barça bayern maçında özellikle pique bidliğin hentbol oynadı.

0|1
    0|0
  • Dünkü maçı seyrettim basında algı çok yanlış sanki Fener finale kaldı algısı var 1-0 çok küçük bir avantaj yani 2-0 olsaydı süper olurdu ama 1-0 bence çok bir avantaj değil ve basında yazanın aksine Fener öyle eze eze de yenmedi Benfica'nın da kaçan net pozisyonları var.

0|1
    0|1
    • Bunların hepsi polyannacı adamlar fenerin üzerine bile gelmedi doğru dürüst Portekizde nasıl olsa dağıtırız hesabı :D

• Yarı finale kalsa Befica'yı mı yendecek de denebilirdi hayet rahat :D

Hakemdir insandır hata yapar

0|1
    0|0
  • için yanmış gizli benficalı:)

0|0
    0|0
  • Papaz büyüsü var o sahada.. Türkiyede galatasaraya ambargo var ama taraftarlar çogunlugu farkinda degil! TFF Fenerbahçenin, Media Fenerin, Hatta ligtv'de fener Musa çözen o.ç si yokmu!

0|1
    0|1
    • Valla Öyle İnanıyorum ki 3 hafta sonra feneri o sahaya gömecez

• Deogba yavaş yavaş kendini gösteriyor ve Daha snejder bu takıma alışmış ve uyum sağlamış değil takım oturduğunda önüne çıkanın vay haline

• Aynen, Drogba eski fizigine kavussun daha çok firtina kopacak! Sneijder yüzde yüz hazir degil.. zamanla.. Ama türk taraftari genelde biraz sabirsizdir.. Galatasaray devri baslayacak az kaldi...

Yükleniyor...