Hayatınızda hangi kararları almış olsaydınız şimdi arzu ettiğiniz yerde olurdunuz?

Aldıgınız kararlar sizi yeterince mutlu edebilicekmiydi veya ettimi?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• geçmişte verdiğim kararlar geçmişte kaaldı ve aldığım kararların hepsinden kötüde olsa mutluyum iyi ki derim hayatımda hep iyi ki yaptım iyi ki var iyi ki söyledim o yüzden şimdide aynı şey geçerli kötü de olsa saçmada olsa aldığım her kararımı iyi ki almışım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bilemeyiz... öyle olsaydi böyle olsaydi diye düsünmem... böyle olmasi gerekiyormus ki böyle olmus

0|1
    0|0
  • büyük bir karar değişikliği yaptım evet hatamıydı değilmiydi bilemiyorum bir şekilde yaşıyorum ve pişmanlıklarla keşkelerle yaşamak doğru değil bence bu yüzden üzerinde çok durmuyorum...

0|1
    0|0
  • Duygularıma yenilmeseydim şuan psikolog olmuş olucaktım ..

0|1
    0|0
  • acele etmeseydim bazi şeylereşu anözgür olurdum...

0|1
    0|0
    • kendini kıtlık bilincine sokma neyi cagırırsak onu yasarız ıyı seylerle devam edersek hayatta iyi olumlu seyler bızımle olur...

• öyle tabi bundan sonrasına bakmak lazım

• aileme karşı gelseydim avukat olurdum

0|1
    0|0
  • Babamın sözünü dinleMESeydim , Acil tıp t. olurdm. Böyle üni mezunu işsiz gezmeyecektim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu biz bilemeyiz, geleceği okuyamayız ki. Sadece tahmin yürütebiliriz. Ama bazen keşke şöyle yapsaydım, şöyle dediğimiz oluyor elbette. 2005'te Karaman Anadolu Öğretmen Lisesi'ni bırakmasaydım, üniversite sınavında dershanenin rehberlik hocasına güvenmeseydim diyorum keşke. Ama hiçbir şeyin ''keşke'' si fayda etmiyor. Her şey olacağına varır, biz kıçımızı da yırtsak böyledir bu. Bakalım; yaşayıp göreceğiz.

0|1
    0|0
  • Pek pişmanlığım yok, Ama acaba bundan daha mı iyi olurdu, daha mı kötü olurdu düşünmüşlüğüm çok oldu. Ama hayatı yaşama politikamda zor işleri öne çektim ama zor işlerin bitmesine az kaldı.

0|1
    0|0
  • annemı dınleseydım

0|1
    0|0
  • neyi nasıl düşünürsen öyle yaşarsın aldığın kararlar aldığın yerde kalır geçmiş değil bugünün seni nereye götüreceği önemli yani bence:)

0|1
    0|0
  • Google'ı kurma fikri :)

0|1
    0|0
  • Bir şey değişmezdi

0|1
    0|0
  • Arzu ettiğim yerdeyim

0|1
    0|0
Yükleniyor...