Ben size dememiş miydim? (4 analizim de doğru çıktı.)

İşte ispatı: link

Hepsi de doğru çıktı.

Sadece Fener'in bu kadar "eze eze" yeneceğini tahmin etmemiştim.

Maç sonrasında bir yorumcu benim 4. maddeden bahsetti. "Fenerbahçe'nin rakiplerine Fener'le oynayınca bir haller oluyor. Şapşallaşıyorlar, iki pas yapamıyorlar" dedi.

Bu benim de garibime gidiyor biraz ama bence bunun sebebi FB'nin "oynatmaması". Oynatmıyor Fenerbahçe, bu kadar basit. Nefes aldırmıyor. Presle boğuyor.

Dünkü Benfica, atıyorum başka bir takımımızla ya da takımla oynasa kesinlikle pozisyonlar bulurdu. hatta oyunu forse edebilirdi. Ama bu seneki Fenerbahçe'ye kimse bunu ya-pa-maz.

Haksız mıyım?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• tümüyle haklisin. fenerbahce dün çok etkili bir pressle rakibe düsünme payi birakmadi. ayagina topu alan her oyuncu hizla pas verme geregi duydu cunku hemen arkalarinda bitiyorduk. böyle olunca 4 kez ustuste bile pas yapamadilar. sahanin icinde boguldular ve gol yememek için geri çekildiler. simdi yandas basin tutturmus, bizi orda yenerlermis. tek bir sey söylüyorum buradan okursunuz, en az 3 gol atacagiz lizbonda cünkü üstlerinde çok daha fazla baski olacak, üstüste hatalar yapacaklar. farkli galibiyetle finale gidecegiz

0|3
    0|0
    • Mükemmel yorum bence. Kaç olur bilemem ama orada da gol atar Fenerbahçe.

• :) Kaleciye hiç dikkat etmemişim o heyecanla.

• fenerin galibiyeti bazılarına çok koymuş demek ki fener zamanında bazılarına iyi koymuş :))

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Tahminin doğru çıktığı için sana 5 yıldız veriyorum:)Fenerbahçe dün Benficayı kitledi Benficayı kitlersiniz ama bizi kitleyemezsiniz bizde çilingir çok:)

0|2
    0|1
    • Teşekkürler yıldızlar için :)

• dünkü gizli sensen eğer 5yıldızı hakettin

0|1
    0|0
  • yokya benfica fenere 5-6 sallar görürsünüz :D bunu söylüyenler nerde acaba? evet hocam bende sana doğru diyosun hepsi doğru dedim

0|1
    0|0
    • 5 sallar diyenler gönüllerinden geçeni söylüyorlar kingleoricc :) Yoksa onlar da biliyorlar Fenerbahçe'nin Avrupa'da nasıl top oynadığını.

• aynen hocam bende öyle düşünüyorum diyodum ki ulan bu takım müthiş kontra atak yapıyo bize karşı bişey yok bunlar iyi top oynuyo bize karşı bişey yok :D

bu maçta anladımki rakipleri o duruma düşüren fenerbahçenin hırs istek yardımlaşmasıymış (:

0|1
    0|0
  • çok haklısın kardeş

0|2
    0|0
  • İlklerin takımı olduk Manchester United Plzen Lazio gibi hep ya gruplarında ya da turnuva boyunca yenilgi yüzü görmemiş bir çok takımı yeniyoruz haydi hayırlısı

Not: Dünyada Yenilmeyecek Takım Yoktur... Fenerbahçe ile Oynamayan Takım vardır...

0|1
    0|0
  • Bende birşey olmuş sandım ya :D

0|0
    0|1
  • Papaz büyüsünün etkisi var. Alex zamanından kalma uzun top oyunuylaki hocam çıkamıyoruz diye topu rakip kaleye yakın yerlere taç a atarlardı takim arkadaşlarına gelin derdi. Rakibi oynatmama baskı presde var onudayapsinlar

webonun kafasindan korner ve rakibin alında atın dediği top. Bu oyunu portekizdede yapar turu geçerse chelseanın başında BANITEZ var bana göre hoca değil kupayı al bari daha ne diyeyimm ..

0|1
    0|1
Yükleniyor...