Fener bence final oynayamaz ?

eğer fener final oynarsa ahmet çakar bikini giysin :)

bence turu geçemeyecek savunma dün kırmızı alarm verdi hakem sağolsun fenerin şansı bitmiyor :) cristian penaltıyı kçardıgında bir çok fnerli düz gitmiştir :D nyse sizce fener final oynar mı ?

Güncellemeler:
ve fener dün final oynamak için şansı yoktu dediğim gibi yoksa ahmet çakar bikini giyecekti :D

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Boşveerr aldık yaa o önemli neyseki şanslı bir takımız...

Kötü oynuyoruz ama evelAllah Top bizden yana :D

0|0
    0|0
    • senin gibi fenevlilere can feda :D Yemin ediyorum sizin kadar ballı takım görmedim fenevBALçe :S

• seni eklerdim ama izn verir misin blmem çünkü mesaj atardım sana maç sonu :D

• eklerim ben :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• hakem falan demişsin de şanssızlık faktörünü unutmuşsun.fenerin gol dışında 3 topu direkten döndü.

0|0
    0|0
    • onlar oyunun içinde olan şeyler o zaman direk koymasınlar ?

• finali oynayacağını hatta kupayı alacağını düşünüyorum ama bu konu beni ilgilendirmiyor

0|3
    0|2
  • Böyle bir takıma nasıl olurda sadece 2 gol atabiliyorsunuz ya? Baroni'nin 6-0lık penaltıyı saymıyorum bak.

0|0
    0|0
    • hiç bir şey anlamadım :D 1-0 yendi tam detaylı açıklarsanz sevinirim :)

• Tutmaz sözünü Ahmet

0|0
    0|0
  • finali oynama ihtimali çok yüksek fakat oynasa da kazanma ihtimali düşük

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 12

• oynar

0|0
    0|0
  • Dün fener çok çok iyi oynadı fakat bu kimseyi aldatmasın benfica kendi sahasında bana göre turun favorisi he 2 0 olsaydı fb ağır basıyo derdim

0|0
    0|0
  • Bence oynar.Çünkü karşı takımın ne defansı var ne ortasahası var adam gibi.Fenerbahce biraz daha şanslı olsaydı dün gece 3 ya da 4 gol atabilirdi.

1|1
    0|0
  • böyle olunca daha güzel oluyor hep birilerini üzüyoruz ertesi gün.D

0|1
    0|1
    • rövanştan sonra da güleceğiniz günü bekliyoruz :D

• şansı bitmiyor mu? evet o kadar bal varki o kadar şanslıyız ki 4 top direkten döndü iyiki şanslıyız yani şanslı olmasak 10 tane felan döner herhalde dimi?

0|0
    0|0
    • olmasak derken sen fener değilsin ki :) boş bunlar ya atın o zaman direkleri ne diye koymuşlar fener için mi futbolun içinde olanlar bunlar bahane aramayın şimdi

• 1.si ben fenerbahçeliyim 2. fenerbahçeli olsamda olmasamda avrupada türk takımlarının desteklerim bencil düşünsem bile yarın-öbürgün benim takımım bunların başarısı sayesinde gitmiycekken elemelerden uefaya ya da eufaya gidecekken elemelerden şampiyonlar lgiine katılabilir.. Hakemi niye koymuşlar boşuna değil her maçı hakem yönetiyor bahane arama,

• bu saatten sonra fenerbahçe için geri dönüş yoktur. fenerbahçeyi çekemeyen vatan hainlerinin pisikoloji bozma çabaları vardır .

1|1
    0|0
  • oynasın

1|2
    0|1
  • Bence final oynayabilir ama kazanamaz.. simdi fesatlik çekememezlik yapmiyorum.

Fenere suana dek güçlü bir rakip çikmadi çikanlar ise balkan ülkelerinden normal rakipler yani kandirmayin kendizi yari final oynuyoruz diye. Benfica'da büyük bir takim sayilmaz ama basarili bir takim. Peki ya fener? Evet fenerbahçede basarili ancak.. bate borisov, viktoria plzten.. alt düzey takimlar.. Umarim kazanirlar Uefa'yi bunu bütün içtenligimle söylüyorum bir GS'li olarak ama bu kadar basit olamaz..

0|0
    0|1
  • Cristian penaltıyı kapadığında açıkçası ana bacı sövdüm :/

Pişman mıyım? - Hayır tabiki, benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı

0|0
    0|0
  • Oynar

0|2
    0|0
  • Bence de oynayamaz.

0|2
    1|4