Kızların çanta sevdasından yola çıkarak

tanımadığım birisine "merhaba x alışveriş merkezine nasıl gidebilirim aceba ? ablamın doğum günü varda ona bişeyler bakıcam . aslında tamda bu sizin taktığınız çanta (ayakkabısıda olablir) gibi çok şıkmış. böle bişey arıyorum ". tarzı cümle düşünüyorum tabiki gidişata göre değişebilir . sonra bikaç dakikia sohbetle sizce tanışablirmiyim . mesela siz azda olsa konuşurmuydunuz bu sempatik çocukla :)

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• güzelmiş gerçekten ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ayrıntıya gerek yok. sağdan düz yürü derim.

0|0
    0|0
  • Yolu yanlış tarif eder, yürür giderdim.

0|0
    0|0
  • Kapkaççı Sanıp Direk Çantayı Yerleştirirdim.Haha..Hey Gidi Gençlik..

0|0
    0|0
  • Tamam işte buraya örnek olarak yazdığın cümle iyi .

0|0
    0|0
  • çok ironik geldi ama neden olmasın.çok konuşursa kaybeder aynı zamanda.

0|0
    0|0
  • bu ne la

0|0
    0|0
  • Olmaz ;) cvabın çok uzun ya da çok kısa bu ne ya :S

0|0
    0|0
  • nazmi aşkım ne gerek var bunlara

1|0
    0|0
  • puahahaha :) hemen evlenirdim seninle :D

0|0
    0|0
    • Ver gazi ver :)

• ben o cantayi okadar begenmisim almisim bunu farkeden bir erkekler evlenmeden olmaz :p

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeş bir avm ye gir tamam mı yanında bir arkadaşın daha olsun sonra avm de starbuck ya da bilindik bir mekan olsun sonra beğendiğin kızı çevir onunda yanında biri olsun iki kız deki pardon starbucksa nasıl gidebiliriz diye onlar da saf gibi sana tarif etmeye çalışacak sonra sende diyceksin ki onu sormadım birlikte nasıl gidebiliriz sonra kızlar şok olacak bir suskunluk olcak ordan hemen diceksin ee ne diyosunuz kızlar bişeyler içelim diceksin :D

0|0
    0|0
  • geek yok dotum böle şeyleere tanımadığın 10 sazanın yanınavar tklif sun 4 ü garanti cepte bu adar basit...

0|0
    0|0
  • ses tonun rahatlığınla alakalı konuşuyorlar ama gerçekten sağlam olman lazım

0|0
    0|0
  • Aslında mantıklı, hem böyle saçma sapan bir bahaneyle konuşmuş oluyorsun, hem de az da olsa bir şeyler belli etmiş oluyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...