Kadın döven erkek adam değildir, bunlar millet içine nasıl çıkıyorlar?

malum günümüzün en popüler konusu kadına şiddet :@ ulan hiç anlamıyorum ya bu ne ucuzluk be adiliktir..Neden bazı erkekler kadına el kaldıracak kadar düşükler.gücünüz kadınlaramı yetiyor lan .. Kadına el kaldıran ve her türlü şiddete yönelen erkek adam değildir.. millet içine nasıl çıkıyorlar hiç anlamıyorum ya.Kadın dövüp erkeğim diye dolaşanlar var ya işte onlar adam değil onlar sadece önündekiyle erkektir adamlık yoktur içlerinde !

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın döven erkek adam değil değil insan değildir. Kendinden fiziksel olarak daha zayıf gördüğü insanı ezen bir yaratık zalimdir. Kadınını dönmeyi erkeklik sanır, sözünü dinletmek sanır ve kendi görüşündekiler arasında namı yürür. "Otoriter adam" dedirtir kendi için. Bazıları da öyle kasılır ki ben erkeğim benim sözümden çıkamaz kadın diye. Bunlar tam bir beyin yoksunudur. Başka şekillerde insanlıklarını ve adam olduklarını ispatlayamayan kişiliksiz mahluklardır bu tip insanlar. Toplum tarafından dışlanmıştır çoğu ve aşağılık kompleklerini böyle gidermeye çalışırlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben kadına el kaldırmam ailemde de böyle bir şey olmamıştır hiç bana ters. Ama erkeklerin neden böyle davrandığını anlayabiliyorum sanırım. Kadının kelime haznesi ve konuşma yeteneği çok gelişmiştir erkeğin de fiziksel gücü kas yapısı daha gelişmiştir bu iki cinsin artı yönleri. Bir konuda anlaşmazlık yaşanınca kadın tek bildiği yöntem olan sözlerin gücünü kullanır. Altta kalmak istemeyen erkek kelimelerle başa çıkamayacağını anlayınca şiddet kullanır. Bu bizim id'imiz yani en ilkel halimiz. Daha gelişmiş olan erkekler ise tartışmada kazanamayacaklarını anladıkları zaman ya kaçmayı, ya konuyu kapatmayı, ya ertelemeyi ya da tamam diyip yapmamayı ya da tamam diyip kadının dediklerini yapmayı seçerler. Bu duruma da yeri geldiğinde çağdaşlık, yeri geldiğinde efendilik, yeri geldiğinde pısırıklık denir.

1|0
    0|0
  • Helal helal helal olsunnn... Yürü be seni kim tutar ... Rüzgarın Kızı... Keşke herkes senin gibi düşünse...

1|0
    0|0
  • başka bir şekilde istediğini yaptıramayan erkeklerin başvurduğu yöntem.

elbbette tasvip ettiğimiz bir yöntem değildir.

0|0
    0|0
  • Kadına saygı göstermeyene ben erkek demem zaten. Dediğin gibi basitlikten, adilikten öte birşey değil. Bir de bundan gururlanan, yaptığıyla övünenler var. Bu ruhsal bir hastalıktan başka ne olabilir?

Kadını dövme gücünü kendinde bulan, yaptığı herşeye kılıf olarak bu zırhı kuşanıyor. İnsan gibi konuşup sorunu çözemeyen çözümü dayakta buluyor. Kendi hatasını kapatmak için dövüyor, zevk için dövüyor, o ezik ve yetersiz beyni kadından geri kaldı diye ezikliğinden dövüyor. İnsan mısınız siz?

Yazacak söyleyecek çok şey var aslında. Çok kötü sözler geçiyor içimden. Şu dünyada en nefret ettiğim ve en çok değiştirmeyi istediğim şeylerden birisi bu.

0|0
    1|1
  • İnsan olan eşini dövmez .

0|0
    0|0
    • insan olan insanı dövmez

• Öyle olmaz o iş , bana veya sevdiklerime zarar vermeye çalışan çok güzel döverim .

• link buna ne demeli ? :)))

0|0
    0|0
  • bencede erkek değildir kadına el kalkmaz bence hiçde hoş değil sevgisi yoksa sevmiosa ilgi duymuyosa yapar ama yapmaması en önemli olan kadın sevilir el üstünde tutulur bayanlar bi çiçemiz avimizin gülüdür yani nasıl kıyarsında elkaldırırsın bence çok bencil düşüncesiz ce kadın şevkatinden kadında anlamayan bi insandırki öyle saçma sapan manyakca şeyler yapar ancak

0|0
    0|0
  • " Millet içine nasıl çıkıyorlar? " demen biraz hafif olmamış mı ... Ben bu kişilerin zamanında kürtajdan nasıl kurtulduklarını merak ediyorum üretim hatası ...

0|0
    1|0
  • -Sayın nihat doğan, otele çağırdığınız kadını neden dövdünüz?

- benim yurdumun kadını gibi bakmıyordu ! :DDD

0|0
    0|0
  • Kadınlar kendilerini savunmayı öğrenmeliler. Asla tek olmadıklarını, ailesinin kendisini her zaman desteklediğini ve kolladığını, eşlerine ve diğer erkeklere göstermeliler. Feminizm bir yere kadar, bir kadının korunmaya ihtiyacı vardır.Ben kızımı, ablamı,annemi ve kız arkadaşlarımı korurum. Bir kız yanımda ise, bana emanet edilmişse kimsenin haddine bırakmam onlara dokunulmasını.(çok şükür kendimizi korumayı iyi biliyoruz.) Onun yanında şiddete giden insan, insan değildir, bunun cinsiyeti olmaz.

0|0
    0|0
  • haddini bilmeyen, modern hayata henüz adapte olamamış erkektir. Aslında erkek bile denmez öylelerine..

0|0
    0|0
  • Kadın döven erkekler erkek değildir hemen yeni bir ceza sistemi gelmeli penisleri kesilip içi bok dolu havuzlara atılmalı nasıl fikir?

0|0
    0|0
  • bir haber okursun bir haber izlersin adam okadar çok hatalıdırki bu adam tam sopalık dersin değil mi..?

0|0
    0|0
  • şiddetin her türlüsüne karşıyım.

0|0
    0|0
  • Cahil insan kadına el kaldırır. Delikanlı adam şiddet uygulamaz. Aciz insanlar hepsi.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • bu senin yorumun...

aksinide savunmuyorum ama sanki azıcık hoşlanan kadınlarında olduğunu düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • 2 Metre boyunda 120 kilo arkadasımın 165 boyundaki babasına "gücün anca bana yetiyor dimi baba" demesi geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • erkekleri döven kadınlarda var

1|1
    1|0
  • Kadına şiddet konuları baya artıyor ama ondanda öncelik olan terör konusuna kimse bu kadar ayaklanmıyor pes doğrusu.

0|0
    0|0
  • adam mı erkek mi niye bizle eş değer tutuyosun . Adam da deme erkek de deme. Cinsini soracaksan henüz bir modelleme bulunamadı ben şimdilik öküz diyim

0|0
    0|0
  • Bu bir soru gibi gözükmese de, yazdıklarınıza katılmamak mümkün değil.

0|0
    0|0
  • kadına el kalkmaz ! Tekmeyle hallediceksin işini...

1|0
    1|0
  • Şiddet hiç kimseye uygulanmamalı kadın erkek hayvan vesaire şiddetin her türlüsüne karşıyım.

0|0
    0|0
  • Adam olmadıklarından çıkabiliyorlar.

Adam olsalar utanırlardı

0|0
    0|0
  • altına imza attım,

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum +

0|0
    0|0
  • Cevaplanması gereken soru nerede?

0|0
    0|0
  • karısından dayan yiyen erkekleri nasıl savunacaz :D

0|0
    0|0
  • ACİZ KİŞİLİK

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ergenliklerini ve erisimlerini tamamlayamamıs beyinlerinin kullandıkları %1lik kısmın bile %90ınını bos zırvalıklarla doldurmus cahil zihniyet.

sen ne dersen de onlar bunu güzel birsey sanıyor..

0|0
    0|0
  • Kadını bilmem ama çiğ süt emen erkek çok etrafta:((

0|0
    0|0
  • bi erkege muhtac olan her bayana acıyorum onlar kadar hicbişeye sahip olmayan zavallılar...

Evlenince bilmem ne olur adilere

1|0
    0|0
  • erkegi yetistiren yine kadindir ''anne''.

bence asil sorun orada basliyor, cocuk yetistirmekten bihaber olan insanlar dogurmasin hayvansürüleri gibi.

0|0
    0|0
  • Evde ki karısına çocuğuna güç yetirir dışarda da ezik ezik dolaşırlar.

Bu şerefsizlerle hala aynı dünyada yaşamaktan utanıyorum.

0|0
    0|0
  • kadınların birbirine tutuşundan kaynaklanıyor bu durum sadece erkeklerden değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...