En çok korktuğunuz anı paylaşır mısınız?

Hayatınızda basınıza gelen en korkuntucu dakikalarda neler yaşadınız?

İlk ben cevap vereyim gördüğüm karabasan beni çok korkutmuştu Duaların yardımıyla kurtuldum ancak

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

• Evden kaçmıştım ve çok geç saatlerde dışarıda idim.Erkeklerin bakışlarından nasıl korktuğum anlatılamaz.Hatta bakışlarda değil o an insanın aklı öyle senaryolar yazıyor ki ve kendimi kendim korkutmuştm daha çok denebilir.((

0|0
    0|0
    • sonrasında ne oldu eve mı dondun

• Evet.Ki yanlış anlaşılmasını istemem okula gönderilmediğim içindi.Şu an ailemleyim okulum var ve çok mutluyum.)

Kızlar Ne Diyor 14

• karar veremiyorum

2 hödüğün saldırısına uğradığım an olabilir ya da..

boğulduğum,araba çarptığı,hafızamı kaybedip kör olduğum,8-10 köpeğin arasında kaldığım, minnacıkken şehrin diğer ucunda kaybolduğum,iş başvurusunda patronun metresi olmamı teklif edilen yer olabilir

0|0
    0|0
  • örümcekle göz göze geldigim an cok korktum panpa ): sorun mu var der gibi bakti yok abi estagfurullah der gibi baktim.

0|0
    0|0
  • En çok korktuğum anı yaşamamışım sanırım düşündüm bulamadım çünkü ...

0|0
    1|0
  • dana koşturdu bayramda işkembe çukuruna düştüm :S

0|0
    1|0
  • Küçük kardeşim (2yaşındaydı) havuza atlamıştı yüzmeyi bildiğim halde onu boğulurken görünce hiç birşey yapamamıştım şoktan ..Ömrümden ömr giti

0|0
    0|0
  • Neye benziyordu nımıssız. Bana da geçen karabasan geldi, Allah seni inandırsın bırakmadım ama erken kalktı, bunu saymam bir daha bekleriz dedim.

0|2
    2|1
  • Korku filminden sahne olmaz dimi?

0|0
    0|0
  • üniversitedeyken kızlar ruh çağırma oyunu yparak çok korktumuşalrdı.ortam o kadar hazırdı havada yagmur elektrkler arada gidyor korkumdan bembeyaz olmuşum sonra sında canlarını okudum eşek şakası için

0|0
    0|0
  • bende ondan korkmuştum ama sonradan dahası oldu

iş dönüşü otobüsle dönerken tarlalık gibi yerden gecti otobüs bir kac kişi sadece bir adamı kovalıyordu ve gözümün önünde vurdular adamı o an cok korkmuştum...

0|0
    0|0
  • benimde aynı karabasan

0|0
    1|0
  • aynen bnde karbsndan çok korkmştm

0|0
    1|0
  • hatırlamıyorummm

0|0
    0|0
  • şimdi oldu bak sıca sıcan ayazayım hemen sana eşimin iş nedenıyle başka sehıre geldık cocukta var ev esylarımız felan yerlesmedı otelde kalıyoruz bıraz sınırlendım ben laf felan soktum 9 aylık oglum oteldekı besıkten dustu ve kusmaya basladı korkudan öldum ya hastaneye felan gıttık cok sukur bısey yok ama ben hala korkuyorum hatta korkudan tıtrıyorum esımde benden beter tıtrıyor

0|0
    0|0
  • ben bikere şeytan gördüm

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 150 km hizla gelen araba dumduz yolda kirizi isigi cok gec gordu frene basti.arka koltukta oturuyordum geri dondum arabanin kaya kaya geldigini gordum.onume dondum ellerimi kafamin arasina aldim iste o sirada carpmasini beklerken cok korktum.bizim arabanin arkasini darmadagin etti ama can kaybiolmadi Allahtan sadece basim agridi

0|0
    0|0
  • Çocukken kansızlıktan dolayı ferrum adında bir şurup kullanmıştım. İlk tuvalete çıktığım günü hatırlıyorumda çok korkmuştum bildiğin siyah içim çürüdü sanmıştım.

0|0
    0|0
  • küçüktüm ailem dışarıya çıkmıştı ben evde tek başımaydım. Korkmamak için bütün ışıkları açık bırakmıştım ve yüksek sesle müzik dinliyodum. Korktuğum için normal olarak beni rahatsız ediyolardı ve odadan ses geliyo. o sırada çok korkmuştum komşuya çıkmıştım :D

0|0
    0|0
  • 2 yıl önce aniden rahatsızlanmıştım azrail geldi sandımdı:/

0|0
    0|0
  • Askerde oldu..

İki kez çatışmaya girdim gözüme korku girmedi ama iki dağ arasındaki vadiden geçerken tonlarca karın altında kalabilirdik..

Her doğal felaketten kurtarırsan da çığdan kurtarmak imkansız gibi bişey..En hazini de hiç bir mücadele veremeden geberiyosun..

0|0
    0|0
  • kopya cekerken tırsardım hep

0|0
    0|0
  • arkadaşlar yorumlarınızdan anladığım kadarı ile coğunuzda cenabet dolaşma hali mevcut .lütfen gusülsüz dolaşmayalım.dolaşanları uyaralım.çünkü karabasan fellik fellik basacak birini arıyor.

0|0
    0|0
  • bu karabasan olayı bendede olmuştu küçükken baya korkmuştum odanın ışıkları açık bırakıp uyumamaya karar vermiştim ama dalıp gitmişim öyle,

0|0
    0|0
  • ben hiç bişeyden korkmam :D

0|0
    0|0
  • Bizim Allahtan başka kimseden korkumuz yok gardaş :)

0|0
    0|0
  • Korktuğum an olmadı...

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım gebe kaldı diye korkmuştum

0|0
    1|0
Yükleniyor...