Fenerbahçe geyikleri non-stop.

Fenerbahçe-- Benfica maç sonucu ortada. Ama gazetelerde dün sabah Benfica Feneri ezer diyenler bu sefer de Portekiz'e gittiğinizde galibiyet hayali mi kuruyorsunuz demeye başladılar. Nedir bu çekemezlik arkadaş. Avrupa da oynayan her takım bizimdir. Ben Galatasarayı desteklemiştim ve sonuç ne olursa olsun Madrid maçı sonrası gurur duymuştum. Haksız mıyım siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu söyleyenler ya GS li ya da TS lidir. Üzülme sen boşver. Dünkü maç onlara kapak olmuştur zaten. Orada yenilsekte elensekte önemli değil. Önemli olan GS gibi sahamızda sadece 30 dk iyi oynayıp 2 de gol yiyip utanmadan reali mahvettik demiyoruz. Neredeyse 90 dk Benfica yı yerle bir ettik. Ama boşver onlar çekemiyorlar bizi çünkü istemiyorlar onlardan başkası uefa kupası alsın. Haklılar bize karşı tek üstünlükleri bu. Kupayı alırsak artık iyice ezilecekler biz uefa süper kupa aldık diyemeyecekler... :))))))

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Bate münihi yendi ama biz yenince kötü takım oldu,plzen napoliye 5 attı ama biz yenince kötü takım oldu,lazio yenilgisiz çeyrek finale geldi ama biz yenince kötü takım oldu,38 maçtır yenilmeyen benficayı ezerek pozisyon bile vermeden yendik bu takımada kötü takım diyorlar bunların hepsi kıskançlıktan çekememezlikten o yüzden bunları okudukça keyifleniyorum Zamanında ahmet çakara bikini diktirdik,dün rasim ozana kaşkol taktırdık bunlar böyle devam ederse daha çoook eğleniriz biz:DD

4|0
    0|1
  • hak ederek kazandılar..sevindik

3|0
    0|0
  • cinconu destekklemişsin evet ama fransız kökenliler nerden anlar ki bak herkes fener karşıtı neden biliyormusun yıllardır fenerbahceye karşı kullandıkları uefa kubası vardı şimdi fener alacak diye korkuyorlar o yüzden böyleler...ve ne yaparlarsa yapsınlar fenerbahce o kupayı alacak ...

2|0
    1|1
    • Ben futbol severim Gs-Ts-Bjk bana fark etmez. Avrupabda her takım Türkiye temsilcisidir. Ve evet ben de kupayı alacağımıza inanıyorum.

• evet alacagız ve süper kupada b.dortmund la karşılaşacagız :)

• carlito77 cinconlu oldugun belli hemen atlaşımsın lafa bir dur sen geri kal bence

• bunu bir fener taraftarından duymak ne kadar sasırtıcı bir durum... öküzün altında buzagıyı bulduk duyduk duymadık demeyin... siz degil misiniz her avrupa macında avrupa takımı forması giyen siz degil misiniz sloganlarla avrupa takımlarının seyircilerini aratmayan. siz degil misiniz trabzon benfica macında rakip trübünleri benfica formaları atkıları sloganları ile dolduran. siz degil misiniz real madridi hava alanı cıkısı karsılayan madrid formaları ile sloganlar atan. daha görülmeyen bilinmeyen niceleri... Türk futboluna rezillik ve cirkef katan bir takım benim ülkemin takımı sıfatında isterse uzaya cıksın. adam olana can feda kardesim. ne oldugu belli olmayan kimliginizi daha tanımlayamamıs uyrugu belli olmayan bir takım icin neyin iyi dilegi neyin destegi. gecin bu laf kalabalıklarını. laf laf laf... baska hicbirseyiniz yok. sadece laf. ses baska görüntü baska... gercek su ki bu hayaliniz er ya da gec sona erecek. bosa havalara girmeyin. capınız belli topunuz belli...

0|0
    1|0
    • Ups bu ne nefret arkadaşım,yavaş gel biraz. Bu deli fanatiklik sana bir şey kazandırmaz. Şu anlattığını yapmayan takım taraftarı var mı? Hiç bir taraftar yüzde yüz temiz değil. Bak ben yukarı da ne demişim Gs'yi destekledim yine destelerim,sorumun cevabını veriyorsan beni başkalarıyla kıyaslamayacaksın. Rezillik çirkeflik dersen o işlere hiç girme derim.Türk futbolunda temiz takım yok,hataları örtülen ve ortaya saçılan takımlar var şimdi kimse kimseyi kandırmasın.

• Yav tamam he. Sen en haklısın. Senin takımın en temiz. Başarı yiyip başarı ... . Hakkınızda da hayırlısı sen ana fikri almadın almayacan da. Kolay gelsin sana da tertemiz takımına da.

• tesekkür ederim :) benim takımım bana yeter zaten. sadece rüyalara fazla dalmayın dedim ben. gercekler bu kadar acıttı ama sizi. görün bunları. göründe uyanın. kusursuz futbolun kusursuz takımının tarftarları :)

• Portekizde dünkü Benfica olmayacaktır kendi sahalarında daha istekli ve daha arzulu oynuyorlar Ben Orada Benficanın galip geleceğini düşünüyorum ama Fenerin kendi sahasında gol yememesi avantaj

1|0
    1|1
    • içerisi dışarısı yok benfica 38 maçtır yenilmiyordu. avrupadada sadece büyük kulüp olan barça moskova ve fenerbahçeye yenildiler

• Boşver Fenerbahçenin dün oynadığı oyun birilerini kıskançlıktan çatır çutur çatlattı sanırım kemik sesleri hala kulaklarıma geliyor.maçın üzerinden kaç saat geçti bunların çatlama süreci bitmedi :)

1|0
    0|0
  • her lafın başında 'olsun bizim uefa kupamız var' diyenler bugün uefa kupasını küçümser olmuşlar avrupanın önemli kupalarından biri değilmiş küçük bir kupasıymış. onları gördükçe gülümsüyorum

3|0
    0|1
    • Her takımın saha avantajı vardır Sezon başında Spartakı eleseydinizde görseydik ne kadar büyük kulüp olduğunuzu

• eleseydide olsaydıda yapsaydıda etseydide ile olmuyor siz liginizde oynayın şampiyon olun size ne avrupadan

• fener benficadan 5 yer sen merak etme diyenler nerde acaba?ben fenerbahçeliyim bende reali 2.maçta gs yenince sevindim ülke puanımız arttı diye.

1|0
    0|0
  • Haklısın tabi ki Türk milleti artık asimile oldu neyi nerede yapacağını kimin tarafını tutacağını kestiremiyorlar toplumsal değerler yerlerde sürünüyor. Bir Galatasaraylı olarak inşallah Fenerbahçe kupayı alır diyorum. Türk'ün Türk'ten başka dostu yok uyanaın artık millet...

1|0
    0|0
  • dünkü benficayı bir dah bulamayabilirsiniz. kaçan balık büyük olacak. en az 3 tane atmalıydı dün fener orda çok zor isleri ha korner olmayan toptan gol atmasıda ayrı tabiki türkiyede olsa fener neler yapardı. ama benfica orda yener tur atlar. webo ve m.topalda yok birde meireles dün atmalıydı en az 3

1|1
    2|0
  • Hiç kimse yenilmez değildir Fenerbahçe dün akşam bunu göstermek için sahaya çıktı..

3|1
    0|1
  • bence de millet olarak çok önyargılıyiz bunu yenmemiz lazım fener daha öncesinde evinde

40 yıldır yenilmeyen mencesteri yendi oynanmadan mac kazanilmaz

1|0
    0|0
  • FenerBahçemi çekemeyenler halay çeksin :)

1|0
    0|0

• Haksızsın.

0|0
    1|0
  • Valla itiraf ediyorum ilk defa fenerlilerin yaşadığı duyguyu yaşıyorum ; KISKANDIM :(

1|0
    0|0
  • onlarda öyle işde.

1|0
    0|0
  • Yolu açık olsun, şu açılan sorular ortalığı germekten başka bir işe yaramıyor, bunu da görün artık...

0|0
    0|0
    • Sadece yorum almak istedim,ortamın gerileceğini düşünmedim.

• fanatiklige lüzum yok orda kazanilan her mac sonrasi ülke futbolu icin cok onemli sizin gibiler yuzunden turk futbolu ilerlemiyor

• kimin gibiler yüzünden hocam?

• acı gerçek portekiz de yenilirsiniz yavrum

1|0
    2|0
    • Yavrum ? Seninde rengin belli.

• gruptan çıkamazsınız çeyrek finale çıkamazsınız lazio yu eleyemezsiniz benfica sizi paspas yapar. şimdide portekizde yenilirsiniz bu böyle kupaya kadar uzar gider yavruum

• soldier uza

• Haksızsın.

0|1
    1|1
  • rövanşta şans yok ama doğruya doğruya

0|0
    2|0
  • haksızsın

0|0
    1|1
    • Nedenini de söyleseydin bari ?

• nedeni çünkü şeyden dolayı haksızsın.çünkü her maçtan sonra her takımdan insan senin sorduğunun aynısını soruyo.

• Haksız mıyım, sen ne düşünüosun? (soran mod)

• Hala sikeci diyolar bize :/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış :P 1907 <3

1|0
    1|1
  • ONLARIN kuyruk acisi var canım onlari biz anliyamayiz ACILARI cok büyük

1|0
    0|1
  • tebrik ediyoruz,turu geçer inşallah

0|1
    0|0
  • 1975-76 Sezonu :

İlk maç : Fenerbahçe 1 - 0 Benfica

Rövanş : Benfica 7 - 0 Fenerbahçe

Eskilerden bir istatistik Balım...

İnşallah Bakalım deplasmanda napcak Fener... :)

0|3
    3|1
    • Bu yorum nasılsa burada kalacak inşallah haftaya böyle olmazsa ben sana sorarım. Olursa da sen gerkeni yazarsın...hatta kıçına kına da yakarsın hint kınası hatta...

• git çay koy sen Allah aşkına önüne gelen futbol konuşuyor ya.

• Dimi haklısınn :(

Çok pardon bilemedim...

• Haklısın...

0|1
    0|0
  • la sanki 3-0 yendiniz ona bakılırsa gs real madiridn 3-0 çeviriyordu neredeyse 1-0 nedir ki hem fb uefada depslanmanda kazanamıyor ne hikmetse 1-0 garanti değil

0|1
    1|0
  • Fenerbahce şuan dünya çapında maç yaptığı için tüm türkiyenin desteğine ihtiyacı var ama arada kendini bişey sananların saçmasapan yorumları insanın sinirini bozuyor türkiyenin yerlere göklere sığdıramadığı benfica dün 4 gol yemenin eşiğinden döndü ya pozisyon bile bulamadı

Ama böyle konuşmaya devam etsinler Fenerbahçe bunları gördükçe hırslanıyor eğer bende fenerbahçeliysem fenerbahçeyi tanıyorsam o uefa kupasını alacakkk!

1|0
    0|1
Yükleniyor...