#Euro2016 Türkiye - Hırvatistan maçı ne olur?

#Euro2016 Türkiye - Hırvatistan maçı ne olur?Skoru Bilene EİG (+)

• Türkiye
    67% (24)57% (38)60% (62)Oy Ver
  • Hırvatistan
    31% (11)24% (16)26% (27)Oy Ver
  • Beraberlik
    2% (1)19% (13)14% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
#Euro2016 Türkiye - Hırvatistan maçı ne olur?
Türkiye 0-1 Hırvatistan
Hırvatistan kazanacak diyenlere +1
Skoru bilen pembelerde @Evsizköstebek oldu ve EİG aldı
Skoru bilen mavilerde 2. kişi oldu @M_ERT @EhliyetsizPilott
EİG mavilerde genelde eşitlikte uyguladığım experi en düşük olana verdim @M_ERT
Tebrikler... :D

0|2
7|34

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• 2-1 hirvatistan alir

0|1
    0|0
  • Beraberlik bekliyorum. Ancak bir ihtimal 3-2 hırvatlar alabilir.

0|1
    0|0
    • geçen kaptın eig koydun cebine bakalım bu sefer olacak mı :D banada beraberlik kokan bir maç gibi geliyor :D

• Türkiye 2-1

0|0
    0|0
  • 2-1 Türkiye alır inşallah

0|0
    0|0
  • biraz önce galler maçının skorunu altını üstünü bildim buda 2-1 türkiyem kazanır veya 3-2

0|0
    0|0
    • inşallah skor lehimineze sonuçlanır :D şovunuda yaptın demin doğru diyorsun isabetli yorumların var katılıyorum san pembe, ama bu maçı bilemezsen gözlerinin içine bakar bir elimi beline atar diger elimi cebine atar cep telefonunu çeker alırım pembe -.-

• şimdi ben sana burdan bir puşkik çakarsam 1 saat kıvranırsın :-)

• o ne be ilk kezduydm öyle olsun bakiyim :D

• 2-0 alir Türkiye'm 😍😍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Kilit nokta göbekteki Rakitic-Modric ikilisini ne kadar durdurabileceğimiz. Bu bölgede Topal oynarsa etkili oluruz , Ozan vs. olursa isimiz zor olur

Beraberlik diye düşünüyorum 1-1

0|0
    0|0
    • iki kilit adamı iyi tesbit etmişsin katılıyorum sana, rakibi yenemiyorsakta 3 puanı vermemek lazım bazn bu maçlarda berbarerlikte kötü sonuç değildir...

• Özellikle en iyi ucunculerin de gruptan çıktığı turnuvada 1 puan altın değerinde

• kazanırsak güzel bir avantajı cebimeze koyarız ama yinede ölüm kalım maçı gibi bakmamak lazım akılla hareket etmek lazım dediğin gibi turnuva oldugu için bazen 3 puan alamıyorsan 1 puanda değerlidir

• 2-0 hırvatlar alır

0|2
    0|0
    • bize ters takım heleki önceden 0-0 ve 3-0 lık skorlar vardı, yenemiyorsak bile 3 puanı kaptırmamak gerekir bence, beraberlikte iyi sonuçtur, ama inşallah galibiyett olur tabi :D
      banada eğer hırvatlar yenerse 1-0 la geçer gibime geliyor..

• Hırvat 1-0 alır

1|1
    0|0
    • @Soran yavşamayı bırak birader, eigimi ver.

• yavşama değil la niki dikkatimi çekti ben burda kimseye mesaj atmam pembelere falan.. efendi ol önce... :D skoru bildin bakalım başka bilen var mı bir de 24 saat gececek acele etme +1 cebinde eig için bekleyeceksin daha

• hırvatistan alır gibime geliyor ya

0|1
    0|0
    • bize ters futboluyla, skor beklentin nee

• üzülerek söylüyorum ama 3.1 hırvat galibiyeti bekliyorum

0|1
    0|0
    • hırvatlar öncedende bizi üzmüştü çekinilecek bir rakip işin açıkcası yenemiyorsakta berbaberlik almak önemli bence, yenilirsekte farkmı yenilmiyelim yaww

• en iyi 3 ler kontejanından yol almaya çalışacağız sanırımmm

• bence bu oyunla gruptan çıkamayız

• maalesef Türkiye 1 Hırvatistan 2

0|1
    0|0
    • hayırlısı yaww ama yenemiyorsakta 3 puanı vermemek lazım işin açıkcası

• 1-0 alırız sen eig ateşle ben iddaadan 17.000 tl kazandım. ;)

0|1
    0|0
    • sağlam bir iddiacısın sen ozaman, iki takımın birbirlerini kontrol altında tutmaya çalışacağı bir maç olacak gibi sanki onun için bol gol beklememek lazım haklısın bu konudaa

• beraberlik alsakta iyiydi , hırvatların çek maçları ve bizim çeklerle olan maçlar değere bindi belki eniyi 3 ler kontejanından çıkabiliriz...

• Aynen doğrusun

• 2-0 Hırvatlar.

0|1
    0|0
    • ters ekip bize, istemediğimiz bir skor ama bu skorda mümkün yanii

• Dün biri de sormuştu böyle bi'şey. Ben milli takıma güvenmiyorum demiştim. Çünkü basın, firmalar, sosyal medyada insanlar çok havalandırdılar futbolcuları.

• Kağıt üzerinde Hırvatistan maç oynansın bakalım

0|1
    0|0
  • 1-1 berabere biter

0|0
    0|0
    • yenemiyorsak eğer 3 puanı kaptırmamak lazım eğer bu sonucu alırsak kötü sonuç olarak değerlendirmemek lazım bence...

• Türkiye kazanacak inşallah

0|0
    0|0
    • strese girdim bende az maçta bu duyguya kapılıyorum, inşallah lehimize sonuçları maç ya da yenemiyorsak yenilmiyelim bu da iyi sonuçtur sonuçtaa

• karışık duygular içindeyim bilimyorum bu maç için ne demeli iyi rakip gerçekten ve bizede ters ve dediğin gibi skorlarda var ortada bakalım ne olacakkkk maça dair skor beklentin var mıı

• Kesin bir skor söylemek zor ama Ben 1-1, lik 0-0, lık gibi bir skor bekliyorum.

• Beraberlikte olabilir.

0|0
    0|0
    • galip gelimiyorsan eğer bu sonuçta kötü değildir bence hele ki turnuvalarda...

• Kanks hırvatlar alır bence 1-0 modric atar diyorum ilk yarıda

0|1
    0|0
  • Hırvatistan alır 2 sıfır bir skorla

0|1
    0|0
  • Biz alırız

0|0
    0|0
  • 2-0 alırız :)

0|0
    0|0
  • 1-1 bitecek

0|0
    0|0
    • yenemiyorsak hiç te kötü sonuç değl bence

• iy 0
    ms 1

0|0
    0|0
  • Eig bir tane kazanan kaç kişi

0|0
    0|0
    • güzel bir soru :D genelde bu soruları çok sorduğum için bilen çok olmuyor onun için kafam rahat ama çok kişi bilirse uyguladığım bir yöntem var hep onu uygularım ama şöyle düşün her geleninn genlede sorularımda +1 cebine koyarım artık biride +6 fazlasını eig olarak alır okadarda olucakt artık :D maç ne biter maça dair yorumun var mıı

• Eyvallah ama şimdilik +1 alayım eig de bonus olur

• maçın sonucuna göre +1 ler verilecek G M B e göre ve skoru bilmese bile durumu tahmin edene :D

• Alırız kank

0|0
    0|0
    • inşallah ama rakipte hem iyi hemde bize futboluyla ters gelen bir ekip, beraberlikte kötü sonuç olmaz bence... çünkü bize ters ama çeklere falan takılabilir bunlar.. skor beklentin neee

• 2-0 Türkiyem inşallah :D

0|0
    0|0
  • 1-1 biter.

0|0
    0|0
  • Türkiye 2-1

0|0
    0|0
    • inşallah, iki takımda saha içinde birbirlerini kontrol etmeye çalışacak sanki ilk golü atanın maçı alacağı bir maç gibii

• Gollerin tamamının 2. yarıda olucağını düşünüyorum. Bakalım hayırlısı.

• mantıklı bence

• 2-1 alırız.

0|0
    0|0
  • Berabere biter diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 1_1 biter

0|0
    0|0
  • 1-0 gol cenk tosun

0|0
    0|0
    • 3 puanı hanemize yazalımda golün kimin attığının önemi yok :D ama maç iki takımdan biri kazanacaksa sanki tahmin ettiğin skorlarda bitr gibime geliyorr.. böyle 2-0 3-0 ları beklemiyorum

• içinden geçen inşallah olur :D

• 2-1 türkiye alır kgvar :D

0|0
    0|0
  • 2-1 bizim.

0|0
    0|0
  • Turkiye alir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3