Kapat

Türk olupta başka milli takimi seçen futbolcular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mesut ozil, ilkay gündoğan, eren derdiyok, erkan zengin vs Türk olmalarına rağmen başka milli formayı giyiyorlar. bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• futbolcuların takımı yoktur. hangi takıma transfer olurlarsa o takımda oynarlar. avrupa türkiyeden çok daha zengin o yüzden de sağlam para veriyorlar. ve gittikleri takımlar da iyi takımlar başarılı oluyorlar kariyer hedefleri bu yöndedir. zaten milli maçlarda güzle oynayan türk futbolcular gelip oynuyor

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hain olarak düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Pörtlek gözlüyü bu yüzden sevmiyorum ama diğerleri çokta umrumda değil almanları da sevmiyorum zaten kendi kararları olmasalar da olur

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Ekmek parası diye bir olay var bide bu açıdan bakalım

0|0
    0|0
  • Para güzel şey vesselam

0|0
    0|0
  • vatan hainleridir onlar

0|0
    0|0
  • Mesut ozil Türk mu ki?😕

0|0
    0|0
  • Bir sey dusunmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• başka ülke milli takımlarında başarılı olurlarsa bu bizim ülke oyuncuları ve gençleri içinde kapıdır, ben tercih olarak bakıyorum normal karşılıyorum...

0|0
    0|0
  • Hain diyemeyiz oranın ekmeğini yediler oraya hizmet ettiler bence gayet doğal. Türkiye'yi seçseler asıl o zaman ihanet olurdu

0|0
    0|0
  • Negatif düşünmüyorum, futbol kariyerlerini düşündukleri için bu tercihleri bence.

0|0
    0|0
  • Olabilir bunda birşey yok nereye kendini ait hissediyorsa seçer yani.. Adam oraya göçmüş oradan ekmeğini kazanmış oraya vergi verip hizmetinden yararlanmış sonuçta.. Savaş değil birşey değil alt tarafı futbol

0|0
    0|0
  • Dogdugun yer degil doydugun yer derler. Bunlar dogduyu ve doydugu yeri secmisler. Kim ne diyebilir ki? :)

0|0
    0|0
  • Mesut Özilin durumu farklı. Adam Türk milli takımına gelmek istedi dönemin teknik direktörü beğenmedi oda mecburen Almanya'ya gitti.

0|0
    0|0
  • Maddiyattan ziyade bir almanyada oynamak var bir turkiyede oynamak kabuledelim takimimiz iyi bir alman takimi kadar iyi degul mesela mesut ozil turk milli takiminda oynasaydi madride hayatta gidemezdi

0|0
    0|0
    • Hamit nasıl gitti veya arda barca ya nasıl gitti?

• Kardes sence ayni seymi turkiyede mesut. Ilkay. eren. Erkay kalitesinde oyuncumu yok tabikide var daha fazlasi var ama almanya milli takimda forma giymekle turk milli taminda forma giymek ayninsey degil bunu kabul edelim

• Mesut Özil'De durum çok farklı ama diğerlerine ağır gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmiyorum da Mesut Özil Türk asıllı Alman vatandaşı. Doğup büyüdüğü yere ait hissetmesinden doğal bir şey yok.

0|0
    0|0
  • nööö

0|0
    0|0
  • Yurt dışında doğmuş oranın kültürü ile büyüyenler için gayet doğal buluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...