Fenerbahçe'yi tebrik ediyoruz.

Fenerbahçe'li bir taraftar olarak fenerbahçemi gönülden tebrik ediyorum. Çok güzel bir maçtı bizi küçümseyenlere güzel ders verdik. Bırakın gs bjk taraftarı olmayı. Gelip yok hakem içine sarı lacivert içlik giymiş. Yok şöyle yok böyle. fener bir türk takımı geçmiş aynı. Hep beraber destek çıkalım takımımıza. Beşiktaş oyuncusu Fernandes bile dün gece kadıkoyde fener taraftarlarının arasındaydı.

Ama size bir soru : Uefa'da 7 maçtır yenilgi yüzü görmeyen. Amsterdam'a gidip Chelsea'yi o sahaya gömücek olan, O kupayı kaldıracak olan takım kim. !

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• FB. ve taraftarlarını canı gönülden kutluyorum , güzel maç oldu , maçı direkler oynadı , nedense rakipler hep büyütülüyor , dün ,Lazio , bugün Benfica gördük , Volkan kalesinde adeta yattı , 2 pozisyon dışında uyukladı , bumu büyütülen takım , bana göre maç 3-0 dı fener bunu kaybetti , Ayrıca buradan belirtmeden geçemeyeceğim seyirciyi özellikle kutluyorum , böyle olunca ne güzel maç oluyor değil mi ? Hep beraber hani derler ya efendice seyrettik ve haz aldık...Başarıların devamını diliyorum, canı gönülden

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Tebrik etmek gerekir bunun tadını doyasıya çıkarmak gerekir. Benim takımım Kocaelispor biz 3.ligdeyiz bir ömür belki de takımımı avrupada goremeyecegim ama ulkemin takımı Portekizin sözde harika takımını futbol olarak dagitiyorsa bundan bit Türk olarak gurur duyarım. O kupa inşallah ikinci kez Türkiyeye gelir. Ama keşke chelsea olmasaydı Su son dört takım arasında

0|2
    0|0
  • Benfica Fenerbahçeyi çok küçümsedi maçtan önce çok iddialı konuşuyorlardı aslında her takımın önemsenmesi gerektiğini dünkü yenilgiyle öğrenmiş oldular fakat deplasmandaki maç zorlu geçecektir

0|2
    0|1
    • doğru söyledin. Deplasmanda zorlancaz ama kadıköyde gol atamamaları büyük avantaj biim için.

• kupa çok uzak değil

0|1
    0|0
  • birazda şansımız olsaydı daha iyi olurdu,fakat dünkü gibi oynasınlar benficayı ve chelsea'yi sahaya gömerler

0|2
    0|0
  • Fenerbahçe bildim mi? :D

0|2
    0|1
  • maçın hakkı en az 2 veya 3 -0 dı direkler engel oldu.

0|1
    0|1
  • biride çıkıp demiyo ki ''bu benficada takım mı ?'' diye ağzına kürekle vuralım

0|1
    0|0
  • bir tesadüf olurda fenerbahce benficayı elerse yinede finalde kaybeder bence

0|2
    0|1
    • Chelsea ahım şahım bir takım değil eskisi gibi bence şansı olcak

• soldier doğru söylüyor 1 gole karşılık 3 gol

• cevapı aldınız bügün

Yükleniyor...