Sevdiğiniz kişiye nasıl yaklaşırsınız??

sevdiğiniz kişiyle aranızda yaş farkı varken ona nasıl yaklaşırsınız?

sevdiğiniz kişiyle aranızda yaş farkı yoksa ona nasıl yaklaşırsınız?

sorular basit cevaplarınızı alıyim :))

Güncellemeler:
yaşıtınız birine nasıl yaklaşırsınız, sizden küçük ya da büyük olan birine nasıl yaklaşırsınız ilişki kurmak için?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben pekte sorun etmem açıkçası.. Önemli olan kişinin kendini bilmesidir..Sevgi yaş vs.vs. tanımazki hem..

1|0
    0|0
  • Yaş farkından kasıt baba kız arası yaş farkı ise bu tabiki anormal. Ama bence 10 yaşa kadar yaş farkında hiç bir sakınca yok. Bu tabiki benim görüşüm.

1|0
    0|0
    • ya aslında soru biraz yanlış anlaşıldı sanırım yaşıtınız biriyle nasıl ilişki kurarsınız, aranızda yaş farkı varken nasıl ilişki kurarsınız? :)

• bir kızdan hoşlandıysam ve tanışmak istiyorsam, çıkarım karşısına senden hoşlanıyorum ve seninle tanışmak istiyorum derim acık acık..kabul ederse hayatında verdiği en iyi kararlardan biri olur. kabul etmiyorsa sırtımı döner giderim...

1|0
    0|0
    • yok öyle tepeden iner gibi söylenirmi hemen bazen ters tepki yapar . kabul etmezse arkamı döner giderim de ne demek seven hemen böyle pes mi eder.. hakketen sevmiyon demekki şansını dener gibi halin var..

• acık ve sade ve netimdir, onu sevdiğimi temiz cümlelerimle ifade ederim, doğam gereği hiç ısrarcı değilimdir, isterse aşkımdan öleyim, ısrar etmem..

• Konuya bodoslama dalarım yaklaşma falan yapmam

1|0
    0|0
  • yaş farkının önemi yok.

1|0
    0|0
  • yakın sıcakk yaklaşırım

1|0
    0|0
  • hiç denemedim :)

1|0
    0|0
  • Yaş farkı yaklaşım şeklini değiştirmez.. Kadından kadına değişim gösterir ama...

1|0
    0|0
  • İkisinede yuruyerek yaklasirim :)

1|0
    0|0
  • çok yakın sıcak samimi

1|0
    0|0
  • En optimum ulaşım yöntemini seçerim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5