İdeal kadın kimdir? Kızlara benden tüyo; erkelere de soru...

Bir erkeği etkilemenin formülünü arayan hatunlara benden bir tüyo gelsin. Çok güzel olmanıza gerek yok.

link Buradaki Fransız sanatçıyı seyredin. Jest ve mimiklerini görebiliyor musunuz? Pozitif duruşu görebiliyor musunuz? Şekerliği görebiliyor musunuz?

Ama aynı zamanda bir karizması da var kadının. Elbette "entelektüel" bir tarzı ve farklı bir giyimi. Ayrıca rahat tavırları...

Videodaki kadın çoğu erkeğin hayallerini süsleyecek cinsten.

Erkekler; siz ne diyorsunuz? Eklemek / Çıkarmak istediğiniz bir nokta var mı?

Güncellemeler:
Başlıkta normalde "İdeal kadın" ifadesini kullanmamıştım. Moderasyon sağolsun değiştirmiş. Amaç burada ideal kadını göstermek değil. Zaz bence dünyanın en çekici, en harika kadını da değil. Amacım, bir kadın "çirkin" olmasına rağmen (evet çok güzel olduğu söylenemez), hangi detaylarla bir erkeğin gözüne çekici gelebilir bunu göstermekti. Yoksa derdim "aha ideal kadın budur, alın bunu örnek alın" demek değil.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

0|0
21|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yazının altına imzamı atıyorum. Bu kadını ilk gördüğüm zaman tavırları benim de çok hoşuma gitmişti, güzel bir kadın olsa belki bu kadar dikkatimi çekmezdi.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 21

• :D kavga ederken bu mimikleri yaptığımı düşünemiyorum, sinirden kocaman kocaman olmuş ateş saçan gözler yüzümde de tatlı bi sırıtma falan :D şarkı söylerken bende öyle olurum tabi günlük hayatta gördünmü sen o kızı belki şirret laneeet yılaannnn... kavga ederkenki durumuda çok önemli belki o tatlı renkli gözlerinden ateş çıkıyodur, gülümsemesini yansıttığı dudaklarından küfürler dökülüyodur belki nerden bilicez ;)

0|0
    0|0
    • Normal videolarda da gayet şeker bir hatun. Tabi, kavgasını falan bilmem. Kameradan göründüğü kadarını belirtiyorum ben. Oradaki enerjisi yetiyor zaten.

• sürekli sırıtamam valla ama 7-24 pozitif olmak isterdim, nasıl olunuyo bu yahu ciddi soruyorum bak

• Cevaplarım arasında "Pozitiflik" / "Can sıkıntısı" ile ilgili sorulara verdiğim yanıtlar var oradan bulabilirsin.

• Ben herkesin seninle aynı fikirde olduğunu düşünmüyorum arkadaşım.Sadece özgüven meselesi bir bayanda olduğu zaman her erkeğin ilgisini çekiyor.Güzellik dikkat çekici olabilir ama güzel olmayan bayanlarda samimiyetleriyle dikkat çekiyor buradaki bayan sevimliliğe girmiyor sadece doğallığıyla dikkat çekiyor.

0|0
    0|0
  • benim sevgilim de bir kaç erkek arkadşımda bu kızı hiç begenmiyor ne olacak şimdi:)) Yapmacıkk ve pasaklı gözüküyor:)

0|0
    0|0
  • ps3 oynayan kız ideal kız

2|1
    0|0
  • örnekteki entellektüel diye belirtmişolduğun pasaklı giyim tarzını hiç belirtmediğimi bbelli etmekle beraber şirin hatunu tanımlayan en kelime şudur; "kısık sesle konuşan, kahkaha atmayan, aşırı davranmayan, oturmasını kalkmasını bilen we en önemlisi gülümseyen varlıktır"

0|0
    0|0
    • Katılmıyorum :)

• Ben toplum içerisinde olan kısmını kastetmiştim. Bu tanımla babaanne olmayı değil elbetteki çılgınlık şart

• Toplum içine çıkardığımda da sevdiceğin aynı özelliklere haiz olmasını beklerim. Dediğin gibi, katılıyorum. Babaanne istemiyoruz.

• rol mü yapcam ben benım ıstemeyen sıradan cıksın

2|1
    0|0
    • Rol yapmayacaksın ki çekici kadın olmayı içselleştireceksin.Yani karakterin haline getireceksin.

• @Dangerous, çok güzel bir noktaya parmak basmışsın. Kesinlikle katılyıorum.

• ben de çok pozitif güleryüzlü ve enerjik bir insanım ama bazen karşı cins tüketiyor bu enerjimi özellikle odun olanlar...

2|0
    0|0
  • herkesin ideali değişir böyle bir kalıp yok.kadından kadına da değişir

misal : link

senin idealin şıkmış.ancak bişeyi diyemeden edemicem şarkı söylerken yapılan jestleri bizden beklemiyosun dimi ? en azından herkesten beklememelisin kimisi vardır soğuk yapıdadır..ciddi ciddi gider yolunda gülücükler saçmaz etrafına .ideal olacaz diye rol mü yapalım

0|1
    0|0
  • o rahat olabilir ama fransızları sevmiyorum, genel olarak bi kasıntı var rahatlık yok hiçbirisinde

1|1
    0|0
  • şimdi ben zazın yanına kim kard. koysam hangisini seçecek erkeklerin %90 :) geçiceksin o sempati ayaklarını :D

1|0
    0|1
  • İdeal kadın ya da erkek yoktur.Aramayın boşaaa:)))

0|0
    0|0
  • Hımm kamera arkasını konuşmak gerekiyor bu tür durumlarda.Kameralara oynamayalım lütfenn..)))

0|0
    0|0
  • Bi erkeği nasıl etkileirm diye hiç düşünmedim henüz:) çünkü enerjim bile yetiyor:) samimiyetim şekerliğim yeter :Pp

0|0
    1|0
  • bu soruları değiştiren yöneticiler çok kafa ha.kendi sorumu tanıyamayacak hale geliyorum.yine de saygı duyuyorum kendilerine .baştan yaratıyorlar sorumu:D:D

1|0
    0|0
  • Sesi guzelde, bu kizin neresi etkileyici yaw anlamadim? Kisilk onemli, mimik karin doyurmuyor :D

0|1
    0|0
    • Bir insanın jest ve mimikleri kişiliğini büyük ölçüde ele verir. İlk 6 saniyede verdiğin not genellikle tutar.

• tamam anladim :)

• Herkesin ideal kadını farklıdır. Aradıgı kendi gibi biridir. İdeal adam da aynı ideal kadın da...

0|0
    0|0
  • Burdan düz mantık yaparsak, Fransızca bilen kadın ideal kadın olabilir mi ? :D

0|0
    0|0
  • Videodaki kadın çoğu erkeğin hayallerini süsleyecek cinsten.

hadi beeeee :O

0|1
    0|0
  • Şekerlik göremedim. Farkli bir aurasi da yok. Kıpır kıpır hareketliliginin dısında.

0|0
    0|0
  • Sen beni görsen naparsın acaba hahahaha.

Şaka maka kız berbat abi dalga mı geçiyosuun

0|0
    0|0
  • adama bak zaz dan bahsediyorrmuş.o benim de hayallerimi süslüyor .erkek olmaya lüzum yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu Zaz denen eleman beni "Paris Cafe"den soğuttu. Lanet olsun.

İdeal kadın kim midir? Elbette benim sevdiğim ve seveceğim kadındır. İlla bir tarif istiyorsan;

Siyah saç

Siyah göz(Büyük olursa çok iyi olur)

Beyaz veya Buğday ten

160-165 cm arası.

Entellektüel birikime sahip.

Kendi düşünce tarzı ve yapısı olacak.

Afedersin zihni çöp tenekesi gibi olmayacak bir tarzı olmalı. "Yani kulağıma hoş geleni dinlerim" diyeni sevmem.

Anlayışlı olmalı.

Kadın gibi yani kibar, olgun ve merhametli davranmalı.

Şakacı değil, ciddi ama samimi olmalı. Benle her sorununu konuşabilmeli, yardımcı olmayı severim.

1|1
    0|0
  • Fransız olmasından dolayı izlememe gerek yok...Baştan kaybediyor...Ağzıyla kuş tutsa üstüne bi de Takla atıp parenda yapsa ( kuş halen ağzındayken) bile şansı yok..çünkü o bir " Fransız "...sevmiyorum ne yapim itici geliyor bana...

2|0
    1|1
  • su zaz hayranligini anlayamiyorum, cidden bana itici geliyor yahu kadin. klasik fransiz killigi var resmen tavrinda ki rahatlik degil, kasintilik geliyor bana... benim sevdigim ise bu tarz kadinlar, guzel rahat ... link ( ilk 1 dk )

0|1
    1|1
    • Etmus sözlerine dikkat et; evimin kadını, çocuklarımın annesi olacak o :P

• o zaman tum erkeklere sunma evinin kadinini :D biraz ozel tut hehehehe

• Doğallığı ile dikkat çekiyor hemen evet.Ama kadını da iyi tanımak lazım, o zaman gerçekten istenir mi anlaşılır:)

0|1
    1|0
  • pozitif enerjısını iyi sansıtıyor :)

0|1
    1|0
  • fransızca zaten kendi basına bi güzellik. ne dedigi hakkın ufak bi fikrim yok ama tamam gidelim diyesim geliyor

0|0
    0|0
    • Haha :D Sen sözleri anlamış kadar olmuşsun zaten. Şarkının teması da tam olarak buydu zaten :))

• benim hayallerimi süslemez mesela

2|0
    0|0
  • Sesi,hareketleri ve müzik tarzı hoşuma gitmiyor.Fransızcayıda sevmem zaten.

1|0
    0|1
  • Bence sadece sesi güzel.Ayrıca kıyafetlerini beğenmedim ve kendinede hiç bakmamış.Saçlar benden 10 üzerinden -10 aldı :D...

0|0
    0|0
  • Bu kız ideal değil

0|0
    0|0
  • bunun neresı seker erkege benzıyor

0|0
    0|1
  • evliliğe hazır olan kız

0|0
    0|0
  • Bana göre değil.

0|0
    0|0
  • ağırlıklı Fransız müziği dinlememe rağmen Zaz itici gelir bana. sesi güzel ama belli bir noktadan sonra adamı fena çarpıyor.

çoğu erkeğin hayalinide süslermi hiç bilemedim bence süslemez : )

son zamanların hayal süsleyeni Norveç' li Ane Brun. : )

0|0
    0|0
  • Abi ideal kadın görmesek kandırcan bizi he:)) KIzın bi enerjisi var az cok tatlı belki. Ama bunun yanında, sacları kötü, göğüs 0 beden kızda ne ideali yahu :S

0|0
    0|0
  • bana göre çok tatlı kadın bence.. okadarda itici değil üstelik kıyafetide hoşuma gitti...

0|0
    0|0
Yükleniyor...