Erkekler emeline ulaştıktan sonra bütün ilgisi biter mi? :))

1.80 boyundaki kız arkadaşınızla eve girdiğinizde topuklular çıkar ve 1.70 olur aradan geçen bir saatte çıt çıtları çıkar ve beline kadar olan saçları kısadır artık. Yattığında lensleri çıkarır ve size dalan yeşil gözleri artık kahve rengindedir ve sabah uyandığınızda onu tanıyamazsınız çünkü bütün makyajı akmıştır ve ilk gördüğünüz andan hiç bir eser yoktur. Sonrada derler ki erkekler emeline ulaştıkdan sonra bütün ilgisi biter :))

Boy Desen 1.50 , Göğüs Desen Kahve Fincanı , Popo Desen Ütü Masası , Dudaklar 0.5 Uçla Çizilmiş !

Hala Gelmiş 'Erkek kaslı olsun saçları sarı olsun boyu uzun olsun , şöyle olsun böyle olsun

Bi Sekterget La bir Sekterget...

Güncellemeler:
lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi seviyorum hepinize +1 :))

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke kadını mecbur bırakmasaydın bu kadar kendine modifiye yaptırtmaya...

2|1
    0|0
    • önceden doğan görünümlü şahinler modaydı şuan porshe görünümlü anadollar moda :)

• Seks yapmanın eşiğinde ''ışığı kapatalım'' diye yalvaran bir kadın tanırsan, ne demek istediğimi anlarsın..

• tanıdım tanıdım sonradan perdelerin güneşliğinide çekip kendim kapadım ışığı :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Boy Desen 1.50 , Göğüs Desen Kahve Fincanı , Popo Desen Ütü Masası , Dudaklar 0.5 Uçla Çizilmiş !

Hala Gelmiş 'Erkek kaslı olsun saçları sarı olsun boyu uzun olsun , şöyle olsun böyle olsun

Bir soruda kendini bulanlardan oldum sonunda :) Omuzları da geniş olsun, soba borusu bacaklarıma uyar :)

1|3
    0|0
    • senin xper in yüksek değilmiydi ben mi yanlış hatırlıyorum birine mi benzettim acaba ? :/

• İşsizim sorun yok, meşgul olmaya geliyoruz zaten, takılma bu kadar :) İyi geceler

• hee tamam o zaman ben konuşurum :)) iyi geceler :)

• Kızı insanlıktan çıkartmışsın bir kese kağıdı geçirmediğin kalmış ajhsgajhs.

0|1
    0|0
  • He he sen öyle san hem sen niye bu kadar gec saatte soru soruyorsun kimse yok zaten kim cevap vercek bu soruya :D

0|1
    0|0
  • O zaman makyaj yapanın peşinden koşup ertesi sabah korkuyla uyanmamak için hiç makyaj nedir bilmeyenini bul kafan rahat olsun ahaha

2|1
    0|0
  • a dedim <3

0|1
    0|0
    • sende mi ezbercisin yitir yaa neyseki ezbercide olsan anlamışsın az çok moonlit hiç çakozlamamış beni :)

• 3. SORU OLDU GÖRDÜĞÜM HALA SENİ ANLAMIŞ DEĞİLİM.

1|1
    0|0
    • bu sorulardan 157 tane daha var anlayamazsında zaten yorma kendini ;)

• senin için hiç kapamayacağım profilimi yeter ki sen kızmayı bırakıp gül bana ;)

• Biter

0|1
    0|0
  • Kişiye göre değişir

0|1
    0|0
  • valla bir kız vardı bizim yan apartmanda kız çok çirkin bir görsen

bi gün baktım saçını boyatmış düz föhn çekmiş kılıgını kıyafetini degiştirmiş kara zayıf çirkin bide fondöten pudra ile kendini beyaz teni etmiş bu halini ilk defa ogünden sonra gördümhep öyle gördüm sonra avukat bir koca buldu bu haliylekızın yaşı 30 u geçmiş ama bu haliyle 28 yaşında avukat koca buldu

bu hale kendini getirmese o yakışıklı avukat dönüp bakmazdı

1|1
    0|0
  • ama öyle olmaxzsa erkek de derler bakımlı degil der bakımlı kız istiyor erkekler makyaj yapmazsan kendine bakmazsan sana bakan bir erkek olmaz ki

hiç makyaj yapmayan üstü başı eski modası geçmiş bir şey giyse ama güzel olsa bile sana itici gelir

bu zamanda dogal olan hiç bir kız yok çünkü erkekler bakımlı istiyor

öyle degilmi haksızmıyım ha bütün erkeler öyle

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biz; gündüz ya da akşam bulup gece de işimizi görüp sabahleyin bırakacak sevdalar peşinde değiliz. Biz; sevdamızı ezelden beri bekliyoruz; vakti gelince bulacağız, ezelden ebede de birlikte yaşayacağız, bizim sevdamız hem dünyalık hem ahretliktir. Öyle günlük, hatta anlık zevkleri insanların dışındaki bazı varlıklar da yapar; onların durumuna düşmeye, bilincinde olmadan, cahillikle da olsa onların sıfatını kazanmaya ne gerek var ki? Bul bir tane; dünya ahret senin olsun. Bitmiştir.

0|1
    0|0
  • Peki kız olduğuna eminmisin, uzaylı falan olmasın :)

0|1
    0|0
  • bu ne la :)

0|1
    0|0
  • al bro sana gelsin :) link

0|1
    0|0
  • benim durumu anlatmışsın yeminle midem bulandı ameke 5 yıldız veriyorum ve gidiyorum :D

0|1
    0|0
  • 1.80 boyundaki kız arkadaşınızla eve girdiğinizde topuklular çıkar ve 1.70 olur aradan geçen bir saatte çıt çıtları çıkar ve beline kadar olan saçları kısadır artık. Yattığında lensleri çıkarır ve size dalan yeşil gözleri artık kahve rengindedir ve sabah uyandığınızda onu tanıyamazsınız çünkü bütün makyajı akmıştır ve ilk gördüğünüz andan hiç bir eser yoktur. Sonrada derler ki erkekler emeline ulaştıkdan sonra bütün ilgisi biter :))

0|0
    0|0
  • Boy Desen 1.50 , Göğüs Desen Kahve Fincanı , Popo Desen Ütü Masası , Dudaklar 0.5 Uçla Çizilmiş !

Bi Sekterget La bir Sekterget...

0|0
    0|0
  • Emelimiz ne ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...