Bir aracı Bayan'ın kullandığını nasıl anlarsınız?

Bir aracı Bayan'ın kullandığını nasıl anlarsınız?

Otomobil vb. araçları...

Güncellemeler:
link bayanlara,erkekler çok acımasız cevap vermiş...
cevaplar için çok teşekkürler,birde ben cevap yazayım

demek ki bayanlar arabaya dantel koymuyormuş,ama neden neyse ?

link

link

video link

0|0
1730

En İyi Erkek Görüşü

• bayan sürücüler kusura bakmasın ama genelleme! olarak gerçeklerdir az sonra yazacaklarım.

eğer sapağa veya kavşaya 1km varken dönüş sinyali yakıyorsa o bir bayandır!

yolun en sol şetidini işgal etmiş ama 50km hız ile araba sürüyorsa o bir bayandır!

ok gibi dikine gidip hiç bir deliği, çukuru ıskalamıyorsa muhtemelen bayandır!

Frene son saniyede basıp arkadaki tüm arabaları tespih tanesi gibi diziyorsa o bayandır!

yazın kara sıcağında camı açmıyor yolda giderken sadece önüne bakıyorsa bayandır!

direksiyonu evladı gibi kucaklayıp evine götürecek bir hal takınıyorsa o bir bayandır!

geri manevralarda en az 4 hamle yapıyor ama bir türlü burnunu ya da arkasını sokamıyorsa o bayandır!

Arabaya binmesi ve kontak çevirip yola çıkması arasında 3dk yı geçen süre varsa o bayandır!

Dikiz aynasına arkadan bakınca arabadan sürenin yüzünü göremiyorsanız bayandır (zira ayna kendi yüzünü görmek için dönderilmiş ama makyajdan sonra düzeltilmemiştir)

en önemlisi de araba olur da penceresi açık ise ve efil efil parfüm kokuyorsa kesin bayandır, bayan arkadaşlar nedense araba kokusu yerine kendi parfümleribi boca etmeye bayılıyorlar arabaya. maazallah bir kaza yapsalar araba parlayıp alev alacak haberleri yok :)

Tüm bayan sürücüleri bu yazıdan ayrı tutmakla beraber gördüklerimi yazdım... kusura bakmasınlar...

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 17

• önünden geçen yayaya durup geçmesini sağlaması, krallara genelde uymalrı ve birde malesef park edişleri ( başrılı olanlar sanki pek az)

1|2
    0|1
  • Araba temiz,aynaları da sağ,sol ve arkadan gelecek aracı görecek sekilde değil saçını basını görecek sekilde ayarlanmıssa iste o bizden biridir.

2|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Güzel kullanıyorsa kesin bayandır :D:D:D

0|1
    0|3
  • Sinyal vermek yerine,camı açıp sola dönücem diye bağırıyorsa bayandır. Bunu gördüm evet :D

0|2
    0|0
  • kaza yaptıgında aractan inip bakmak yerine direksiyona yeni gelin misali yapısmıs pozisyonda sok seklinde bekliyorsa..cok gulerdim basıma geldi :(

0|2
    0|0
  • Park edişinden :)

0|2
    0|0
  • erkek şoförlerin bir yerine alarm takılmış gibi ahanda bu kadın diye aktive olup ve horoz gibi dikilip pür dikkat hata yapmasını beklemesinden.

0|1
    0|1
  • kurallara uyuyorsa kesin bayandir.

erkekler kurallara uymadigi gibi uyanada deli gibi korna calarlar cunku. bana hiz siniri 30 olan viraja 60 in altinda giren bitane erkek surucu goster.

1|1
    0|2
    • Deneme amaçlı trafik lambalarına yaklaşırkenki "azami 30" hız tabelalarına uydum. Ancak kırmızı ışıkta durduğumda indirip döveceklerdi arkadakiler nerde ise

• bu ülkede öyle sadece. medeniyet bilmeyen hayvanlar yapıyor onu. bu arada genelde trafiğin içine edenler ya dolmuşçu ya servisçi

• Uyuşukluğundan,sallana sallana gider artık.

0|2
    0|0
  • Su erkeklerin yazdigi bende niye hic olmuyo acaba ?

0|1
    0|1
  • trafik kurallarına uyuyorsa

1|1
    0|1
  • trafik kurallarına dikkat ediyorsa bide arabayı sarsmadn kullanıyorsa ;) :)

1|1
    0|1
  • bunu anlamak pek mümkün değildir bunun travestisi filanda var yani

0|1
    0|0
  • Bu soruya inat ehliyet alicam :)))

0|1
    0|0
  • aniden fren yapıyorsa, iki araç arasında kalınca sağo saola bakıp hızlı manevra yapmayı unutuyorsa...vs.

0|1
    0|0
  • Madem davet edildim acımasızca vurmam gerek..

Dikiz aynalarını sadece ruj tazelerken kullanıyorsa,

Sağa dönüşleri sanki babasının yolu gibi genişten alıyorsa,

Benzin pompasını arabanın deposunda unutup, hareket ediyorsa,

Haklı da olsa haksız da olsa bayan olmanın verdiği korkusuz edayla bas bas bağırıyorsa,

Bu bir bayan sürücüdür, kaçınınız :(

1|3
    2|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Aşağıdaki bir arkadaşa ek olarak;

1. Kırmızı ışık yeşile döndüğünde korna sesleri ve kuyruk oluşursa en öndeki kadın sürücüdür.

2. Uyarmak için olması gerekenden fazla şiddetle bir korna sesi duyuyorsanız bu kadın sürücüdür

3. Sinirli ve arabasının içinde kendi kendine söylenen bir erkek sürücü görürseniz bilin ki az önce bir kadın sürücü ile karşılaşmıştır:)

Ama haklarını yemeyelim, trafik kurallarına biz erkeklerden daha çok uyarlar ve tehlikeli saçmalıklara girmezler seyir halinde (en azından bilerek)

1|1
    0|0
  • şöyle anlaşılabilir :D link

1|2
    0|0
  • Arabayı kullananın bir bayan olduğu 100 metre öteden anlaşılabilir :)

Genelde kurallara uyuyorlar ve tedirgin araç kullanıyorlar. Dikkat bozuklukları yüksek ve araç kullanırken sürekli birileri ile muhabbet ediyorlar :)

Ama öyle bayan şoförler de var ki dudak uçuklatır.

0|1
    0|0
  • - Park etmesini beceremiyorsa,

- Önünde yol boşken dahi yavaş gidiyorsa ve arkasındaki arabalar kuyruk olmuşsa.

0|1
    0|0
  • ara sokaklarda 10 km hizla gidiyorsa ve arkasindakileri onemsemiyorsa , trafik isiklarinda yesil yanmasina ragmen araba bir turlu ilerlemiyorsa , bir de donuslerde bir turlu karar verip cesaret edip donmuyorsa bir araba siz de arkasinda mal gibi beklemek zorunda kaliyorsaniz ;)

0|1
    0|0
  • olmucak yolda saçma sapan bir konvoy varsa kesinlikle bayan sürücüdür.yanından geçerken bakarım mutlaka telefonla konusuyordur.onun için trafik önemli değildir.daha doğrusu düşünmez.yavas giderek kurallara uydugunu zanneder ama aslında aksatıyordur.küfürü yer.sonrasında erkek sürücüler maganda olur.yol neyse hakkını ve be kardeşim.hırsızın hiç mi suçu yok.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Yamuk parkettiğiniden...

İçindeki parfüm kokusundan.

Direksiyon simidi zırıl zırıl krem ve kayganlığından

Koltuğu öne doğru çekmesinden

dikiz aynası ve yan aynaları ayarlamasından

daha bir çok şey :D

0|1
    0|0
  • Bence bayanlar daha acımasız davranmış. :) Ayrıca trafikte de kadınlar çok acımasız davranıyor, en sol şeritte 40 km ile gitmek nasıl bir davranış hayır arkadan 170 ile geliyorum geçicem içinden o olacak. Bir de Ankara'da hız radarları var sabit sevgili Ankarada ki kadın şoförler orada eşek kadar 70 yazıyor (YETMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ) 30 değil.

0|1
    0|0
    • dün bende otobüsle gidiyorum,kadın yolu ortalamış, 70 radara azkaldı,eskişehir yolu,kızılay tarafı 34 palakalı bir kiralık araç,yolu ortalamış,bir elinde tlf,bir elinde sigara,yanındada bayan arkadışı onada laf yetiştiriyor,inanmayacaksın,birde kahve yudumlamak için uğraşıyor...

• Geçen çukurambar inişinde bir kadında aynı şekilde telefonla konuşuyordu bir de sigara içmeye çalışıyordu yaklaştım yanına camı açtım ve "ulan tek seferde arabayı kullanamıyorsun zaten bırak şu telefonu diye bağırdım galiba korktu çünkü kaldırıma çıkıyordu :D

• ellam seni :D

• Arkadan takiplerimde..

1-Fren lambası sürekli yanıp sönüyosa..

2-Yokuş üstü ışıkta aracı kaldırırken geri kaydırıyorsa..

3-90 ı geçmediği halde inatla ve ısrarla sol şeritte devam ediyorsa..

4-Araçtan sıkışık trafiklerde ve ışıklar da sık sık el freni sesi geliyorsa..

Sollamalarımda..

1-Sol lastikleri orta çizgileri istikrarlı şekilde aşıyorsa..

2-Sollandığını görünce aniden sağ kenar çizginin ötesine kaçıyorsa..

0|1
    0|0
  • Araba kullanırken araba kullanan bir bayan gördüğümde olabildiğince uzaklaşıyorum :) neme lazım kaza yapabilir bizde arada kaynamayalım :)

0|1
    0|0
    • Okadar vahimmi ya?

• Merak ediyom ya okadar kotumu kullaniyorlar sirf bu yüzden alicam o ehliyeti herseyde cok dikkatliyimdir acaba bunuda basara bilcemmi merak ediyom

• Kötü kullanmaktan ziyade olay mekanik ilgi ile alakalı. Örneğin ehliyet alırken motor dersi gösterilir. Ezberlenip geçilir. Ancak kullandığın makinanın nasıl çalıştığını çoğu bayan bilmez. Diyeceksiniz ki ne işime yarayacak... Şöyle izah edeyim. Direksiyon mekaniğini bilirseniz direksiyonun vereceği tepkiyi de bilirsiniz. Debriyaj mekaniğini bilirseniz arabanın kendi kendine fırlamayacağını ya da rampa da geri kaçmasının sebeplerini de anlamış olursunuz. Tedirginliğiniz de gider böylece...

• O araba Allaha emanet gidiyorsa bayandır...:)) Kadın sürücü yoktur Allaha emanet araba vardır:D

1|2
    0|0
  • şerit nedir bilmeden, ahste aheste kullanıyorsa bayandır işte:D

0|1
    0|0
  • yanına geldiğimde camdan arabaya bakarım, gözlerimin gördüğü bayansa bayandır, bayan değilse bayan değildir, kuvvetle ihtimal erkektir..

0|1
    0|0
  • 4 tarafı boyalıysa...

0|1
    0|0
  • sol şeridi ihlal ederler genelde yavaş yavaş yolda vermezler üstelik bencil değiller mi babasının yolu sanki :D

0|1
    0|0
  • arabanın gidişinden anlarım.

0|1
    0|0
  • direksiyona yaışan kadınlar :) hahaha

zikzak çiziyolar mk :)

0|1
    0|0
  • Önünde hiç bir araç olmamasına ramen fren yapıyorsa bilki bayandır.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...