Neden erkekler hep benden soğur?

ben arkadaşlıktan bahsediyorum sevgili olmak gibi konular değil yanlış anlaşılmasın.erkeklerle kızlarla olduğumdan daha fazla eğleniyorum.benimle yakın olan erkek arkadaşlarımla çok iyi geçinirim çok iyi anlaşırız güleriz ederiz yani ve kötü bir şey olmaz aramızda kavga gibi yani ama bir süre sonra hep soğuk davranmaya başlıyorlar kimle yakın olduysam başıma bu geldi hiçbir sebep yokken bir gün önce çok iyi olan kişi ertesi gün başka biri gibi soğuyor yani ya da zamanla daha soğuk soğuk davranmaya başlıyor anlayamıyorum resmen trip atmaya başlıyorlar ben şaşırıyorum böyle olunca neden böyle yapıyorlar ki?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle erkeklerle takılman bizlere itici görünebilir.çünkü erkeklerle takılan bir kız normal dişilerin hareketlerini yapmaz doğasına aykırıdır.

ayrıca erkeklerin çeşitli kuruntuları olabilir özel açıdan... neyse girmiyom bu konuya

ama diğer bir ihtimal o erkeklerin arasında bir tanesi seni beğeniyor olabilir yaklaşamaya korkuyo olabilir buda diğer erkekleri ürkütüp senden uzak kalmalarını sağlamak amacıyla gerçekleşiyor olabilir...

bir ihtimal erkeklerle fazla içli dışlı oluyorsun ( salça oluyorsun ) ki bu rahatsız eder erkekleri

başka bir ihtimal ter kokuyosun

başka bir ihtimal ...

neyse ya ben bir sigara içeyim :D

1|0
    0|0
    • bunların hiçbiri değil ama başta kendileri arkadaş oluyorlar ve ben her gün duş alan temiz ve bakımlı bir kızım benden nefret ediyorlar bir anda sanki.

• sen bilirsin :) soruna başka bir cevabım yok olamaz yani :D

• evet çünkü etrafımda o kadar kız erkek arkadaş sadece bende var o sorun.

Erkekler Ne Diyor 11

• senden hoşlanıyor olabilir, ya da çok konuşuyor olabilirsin. Üçüncü bir ihtimal, ilişki potansiyeli yok deyip uğraşmaya değmez diye de düşünebilirler.

0|0
    0|0
  • Eğer sorun bende değil birlikte olduğumuz ortamda eğlenebiliyoruz diyorsan; bence bu karşındaki insanın sana karşı olan düşünceleriyle alakalı.. Harbiden muhabbet, eğlence arayan biri neden senden soğusun ki. Bir ihtimal daha var, belki de onlar gerçekten dost olmak istemiyorlardır ya da bunun gibi bir şey işte fazla kurcalamaya gerek yok. Sonuçta senin muhabbetini sohbetini seven birisi senin yanında olur :)

0|0
    0|0
  • sen yakın davranınca onlar da muhabbet sevgili olmaya gidiyor zannediyor ama bakıyorlar ki sen öyle görmüosn bu sefer tersi şekilde davranıorlar

0|0
    0|0
  • Yaştan da olsa gerek, başka beklentilerinden dolayı olsa gerek. Ön yargılı olmak istemem ama genelde öyle oluyor. Biz de zamanında çoğu normal bayan arkadaşımızdan teklif eklemişizdir.

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Senin aradığın normal arkadaşlık ama herkes aynı fikirde olmuyor. Erken sıkılan oluyor. Normalde karşı cinsten genelde sevgili falan olur, arkadaşlıklarında erkek gibi olamadığın için ve kadınlık özelliği de sergilemediğin için çabuk sıkılabilirler.

• belki de.

• bilmem ki.

0|0
    0|0
  • Çok fazla konuşma, fazla yüzgöz olma. Değerini bilsin. Bazen erkekler yalnız kalmak isterler. O zamanlarda rahat bırak. Öyle yani.

0|0
    0|0
    • aynen dediğin gibi davranıyorum zaten

• O zaman sıkıntı olmaması lazım. Her seferinde oluyorsa, kusura bakma ama biraz düşün. Senin mutlu olmanı çekemeyen ve her seferinde senin erkek arkadaşın olduğunda bir süre sonra onu dolduran bir kız arkadaşın veya senden hoşlandığı için ayrılmanı isteyen bir erkek arkadaşın olabilir mi ?

• bilmem belki seni kullanmak amacıyla takılıyorlardır

0|0
    0|0
  • BENDE KZILARLA SADECE ARKADAŞLIK YAPMAK İSTİYORUM AMA ONLARDA SEVGİLİ ANLAMINDA ANLIYORLAR BENM SOHBETİMİ

0|0
    0|0
    • öyle anlayamazlar ama benimkini

• erkeklerde öyle

• her şey karışıklı :D

• Çirkinsindir ve yavşadığını düşünüyorlardır kırmak değil amacım belki güzelsindir ama güzel olup yavşadığını düşünseler adım atarlar belkide saçma sapan konuşuyorsundur ?

0|0
    0|0
    • çirkin değilim ve zaten bir de şu var hep onlar benimle arkadaşlık etmeye kendileri ilk adım atarlar ben kimseyle ilk başta arkadaş olmak için adım atmadım yapım gereği ve sonradan böyle oluyor anlayamıyorum bir gün önce benimle çok iyi anlaşan kişi bir anda mı saçma buluyor muhabbetimi sanmıyorum.

• o çok uzun zaman alır o yüzden sağol yardım için

• doğaya aykırı o tarz arkadaşlılar..git kızlarla takıl sen de o zaman..

0|0
    0|0
  • sende sıkıntı var o zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aman erkeklerin kendisi soğuk nevale zaten sktr et...

1|0
    0|0
    • yani ama başta öyle değiller

• link

onun bir sürü arkadası var. üstelik bacakları kıllı olan arkadaslar.

0|0
    0|0
    • başta niye arkadaşlık ediyorlar o zaman ve cidden iyi anlaşıyoruz ki o kadar gülüyorlar ediyorlar

• bilmiyorum belki de haklısın çünkü kız arkadaşlarımla bu sorunu yaşamıyorum.

• hepsi cakal. gözlerini et bürümüş.

Yükleniyor...