SQUAT FAYDASINI GÖREN VARMI?

Merhaba arkadaşlar squata başladım ilk gün 40 tane falan yaptım ama bacaklarım felaket agrıyo ve acıyo bugun 1 kere bile yapmaya dermanım yoktu acaba sebebi nedir? Bu arada evde calısıyorum. Squat faydasını gören varmı?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Popo şekillendirmek gibi bir amacım olmadığı halde, ağırlık çalışmalarıma eklediğim squat hareketinin yardımıyla kadınları kıskandıran bir kalçam var.
    Squat yapın kızlar. Squatsız popo, popo değildir.

0|0
    0|0
    • Ben 48 kiloyum zaten zayıfım yani dahada kuculmesıne sebep olmaz dimi?

• Ve ne kadar sürede faydasını görürüm tahminen?

• Emek olmadan, yemek olmaz diye basit bir söz vardır. İşte öyle.
      Hayal ettiğin kalçaya ulaşmak için, oturman değil çalışman gerekiyor.

Bu programla 1 ayda çok yol alırsın. Daha kolay bir şey istiyorsan:
      www.fitnesstipsforlife.com/.../...llenge-chart.jpg

Bu da ben: http://i.hizliresim.com/z44AY9.png

Çalış, çalış, çalış.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Yoqq

0|0
    0|0
  • Vücut ham olduğu için çok normal. Geçer bikaç güne. Düzgün yaparsan 1 ayda faydasını görmeye başlarsın. Yapmazsan da kendini sakatlarsın.

0|0
    0|0
  • Denemedim

0|0
    0|0
  • herkese faydası var yeter ki düzenli yap başkan.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Azcik bacaklarini calistirmalisin isinmalisin biraz ondan sonra squat yapmalisin ilk gun icin fazla 10 ile baslarsan daha iyi olur elinde agirliklada yapman daha faydali ve ayaklarinin altina bisey koyup yuksek zemindd olsan daha iyi :) Sadece squat yetmz farkli hareketlerde var intermetten arastirmalisin :)

0|0
    0|0
  • set halinde yap bende bir ara acemilikten 50 kere birden çektime rtesi gün dengemi bile sağlayamadım

0|0
    0|0
  • Tabiiki faydasi var agrinvarsa bu iyiye isarettr iyi calisiyosun demekki

0|0
    0|0
  • bacakların acıyorsa işe yaramıştır ve ilk gün kendini zorlamadan yavaş yavaş sayısını arttırarak yapman daha mantıklı olurdu ben görüyorum faydasını

0|0
    0|0
  • her zmaan yaparım kalkıp ve güzel olmasını sağlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...