Basel vs Chelsea uefa avrupa ligi yarı final ilk maçı

Fenerbahçe benfica maçıyla ilgili yeteri kadar soru sorulmuş ben basel chelsea maçını sorayım :D

link maçı uzun izleyenler chelsea kazanmayı hakettimi ben izlemedim bilemiyorum

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• izlemedim ama chelsea finali garantilemiş gibi.

0|0
    0|0
  • Izlemedim Chelsea maçını...

Ama Basel den kat kat iyi okduklarını biliyorum... 2-1 almıslar evlerindede yenip Finale cikarlar...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• maçı uzun izleyen olacağını sanmıyorum

1|1
    0|0
  • chealse eskisi gibi oynamıyor

0|0
    0|0
  • chelsea ile finalde karşılaşırız inşallahh

0|0
    0|0
  • chelsea fenerbahce final oynar ve fenerbahce kazanır ve cincolarda artık büyüklenemez bence

0|0
    1|0
    • Fenerbahçe kazanmaz. Kazansa bile Galatasarayın seviyesine çıkmış olamaz. Generin bizden şuan bir uefa kupası bir şampiyonlar ligi çeyrek finali birde dünya yıldızı forvet eksiği var. Gelecek yıl Fenerde Şampiyonlrligine katılacak . Bakalım kımleri getirecek kadrosuna. Futbolda yaşın değil kafanın önemlı olduğunu kadıköyde drogba size öğretecek :-D Bu sefer kadıköyde beraberlikle değil galibiyetleşampiyon olacağız.Gelenek oldu. Kupayı almak :-D KAdıköyde :-D

• kim miş o dünya yıldızı siz dünya yıldızı mı getirdiginizi zannediyorsunuz drogba dersen tamada ..daha bizimkiler kadar getirmediniz biz carlos'u getridik anelka 'yı getirdik ..bir carlos senin dogrbandan 10 kat degerli biliryorsun demi :) dün akşam ki oyun olsun kadıköyde cincona bir + 18 uygulanır haberin olsun almanların ispanyollara yaptıgı gibi...dün akşam bir hamit büyüsü yapmışsınız zaten kaç tane direkten döndü...ama o zaman direkten dönmez...

• chelsea o kadar iyi değildi karambole 90+4 gol buldu fenerbahçe bu oyunu oynarsa finalde chelseaya 3 atar rahat

0|0
    0|0
  • chelsea Fenerbahçe final maçı

0|0
    0|0
  • chelsea den bir halt olmaz benfica yı geçerseniz kupa sizindir...

0|0
    0|2
  • baselden çok iyi oynadılar.haklı galibiyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...