İlk buluşmada erkekte dikkat ettiğiniz detaylar nelerdir?

Kızlar hadi bakalım :D

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Bahsettiği konular . Güldüğü espirilerin kalitesi . Ayakkabıları , elleri ve burnu :)

0|0
    1|0
    • Kemer patlıcan mı, ince burun mu? :D

• Umarım bu detay düşkünlüğü resmin tamamını görmene engel olmuyordur :D

• Genelde oluyor ama kaçırdığım resimler çok ta büyük kayıplar değildi açıkçası :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Birincisi ahtapot gibi kolları üstümde dolaşmayacak. Daha ilk buluşmadan sarılayım elini tutayım diyorsa azıcık kaçıyorum. Bu olacaksa bile ilk adımı ben atmalıyım..

İkincisi bir yere gittik hesap geldi. Elini cebine atacak. O yemeği ödesin ben de zaten ondan sonra içeceğimiz kahveyi öderim. Karşılıklı değil.. Fakat bunun sorun olmayacağını bilmeliyim..

Ter kokmamalı..

Sohbet edebilmeli tabi ki...Herhangi bir konu açıldığında,. Evet,.. Hıhı,.. Suskunluk! olmaz!

Gözleri fıldır fıldır etrafı kesmesin bir zahmet bir de..:)

Kazağını da kumaş pantolonunun içine sokmamışsa.. Bir de çorap altı sandalet giymemişse süper olur...

Sürekli kendinden de bahsetmesin.. Ben bahsediyor muyum?

Çok şey mi istedim?...

1|0
    0|0
    • Çok şey istemedin, hatta baya zor durumda görünüyosun ..

• çorap ve sandelet giyen kaldı mı? kazağını pantolonunun içine sokmak ter kokmamak falan çok makul şeyler istiyorsun yani sanırım pek sağlam tiplere denk gelmemişsin böyle bi zor durum işte:)

• yok aslında genel tercihlerimden bahsettim ben buldum sağlam adamı mı :)

• giyimi, gülüşü, espirili olup olmaması, spor yapıp yapmaması, sosyal bi kişilik mi bunlara dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • *Dişleri

*Mimikleri

*Elleri

*Konuşma tarzı

1|0
    0|0
    • elleri derken nasıl ellerden hoşlanıyorsunuz ki? cidden merak ediyorum hani bir kızda ben de çok önemserim incecik tatlı eller gerçekten mükemmel olabiliyor sizin aradığınız şey ne?

• elleri çatlamış ve sert olmamalı. parmakları düzgün olmalı. muntazam olmalı. ve özellikle tırnakları kesilmiş olmalı

• Ayakkabı ve koku.

1|0
    0|0
  • Gülüşü, bakışları, elleri, konuşması ve gözleri :)

1|0
    0|0
  • Bana karşı olan vücut dili, bakışları, elleri

0|0
    0|0
  • giyim tarzı kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Dişleri,Kokusu ve giyim tarzı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0