Vura vura değil kıra kıra değil direkleri döve döve yendik

fenerim çok iyiydi siz f.bahçeyi bugün nasıl buldunuz ? deplasmanda 1 gole finale çıkarız büyük ihtimelle

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok beğendim oyunumuzu. Şans bizi okşamadı ne yapalım 1-0 da iyidir.

0|1
    0|1
    • gol yemediğimiz her sonuç iyiydi ama çok rahat 2 3 hatta 4 bile olabilirdi almanlar buldumu atıyolar biz atamıyoruz inş deplasmanda aramayız kaçırdıklarımızı

• 1 gole bakar turumuz aynen. İnancım tam.

• bugünkü oyunu oynarsak garanti ama şartlar farklı olacak iyi kontra yapmalıyız

• ewet yenmişiz macı izleyemedim süper cok hoşuma gitti tebrik ederim..:)

0|1
    0|1
  • çok iyiydi,aslında bekliyordum.benfica beklemediği yenilgiyi aldı ve gitti:)

0|1
    0|1
    • skordan çok fbnin oynadığı futbol muhteşemdi gerçekten hakettik skor başka olsaydıda alkışlardık takımımızı sonuna kadar mücadele ettiler hepsine teşekkürler bize güzel bir gün yaşattılar

• inş çok teşekkürler Türkiye kazansın

• Futbolunuz son zamanlarin en iyisiydi... Deplasmanda cok zorlanicagnz asikar bakalm nolcak...

Tebrikler...

0|1
    0|0
    • evet zorlanacağız ama takım iyi çalışmış dersine genelde topun arkasındaydık oradada aynı futbolu oynarsak amsterdam yolu açık uefaya alınmayan fener uefayı almaya geliyor!

• bağırın lan FENER ÇOK YAŞA diye :D

0|1
    0|1
  • iğrenç bir maçtı izlerken keyif almadım sonuçta beklediğim gibi oldu zaten 90 dakika amaçsız koştular..

0|1
    0|0
  • Güzel bulduk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Fenerbahçe final yolunda her gün biraz daha olumlu şeyler katıyor futboluna, bu akşam futbol şansı yanımızda olupta direklere takılmasaydık daha rahat olurdu 2.maç ama yine de avantaj bizde ve umarım o kupa bu yıl Türkiye'ye gelicek.

0|1
    0|0
  • %75 işi bitirdi fener. deplasmanda 1 gol atarsa rakip yenmek için en az 3 gol atması lazım.

ne oynadık be abi. son 10 dk dışında tek kale

0|1
    0|0
    • süperdik ya bu sene en iyi oyunumuz neredeyse

• aynen kardeşim bu sene alalım şu kupayıda seneye güzel transferlerle iyi işler yaparız yeni bir 3 temmuz yalanı yaratmasınlar da :) güzelim takımımızı dağıttık onların yüzünden

• :)) aynen hayatımda ilkkez campionlar liginde müthiş oynayacağımıza inanıyordum. onuda yalancılar bozdu :)

• aynı futbolu orda oynayın yeter

0|0
    0|0
  • Umarım o golu macın ılk dakıkaları bulup, turu rahat gecerız :)

0|1
    0|0
  • O direkler olmasaydı Fener kesin finalde derdim ama orada çok zor bir deplasman maçı bekliyor Feneri, dün gol yemeden maçı tamamlaması da ikinci maç için büyük bir avantaj tabiiki, tebrikler...

0|0
    0|0
  • hocam gol bile direğe çarptı öyle girdi yaa

0|0
    0|0
  • link

haşırttı black board:D

0|0
    0|0
  • Abi o değilde benfica'yı destekleyenler "direklere de Benfica forması giydirselerdi " keşke..

0|0
    0|0
Yükleniyor...