Eski sevgilim beni sizce hala seviyormu lütfen okuyun ve yardım edin bana

eski sevgilim geçen gün gizli numaradan aradı beni tamda ona mesaj yazarken alo dedim sen kimsin dedim ses yok kapattım bırdaha aradı yıne ses yok aynı şeyleri dedim kapattım sonra o mesajı attım ona konuşmaya başladık sabahliyin ilk yiğenimin fotoğrafını istedi merak ettım dedi eyvallah attım fotoğrafı sonra yiğenimle benim fotoğrafımı istedi eyvallah onuda attık ama sonra dediki bana sadece dayısının fotoğrafı neyse dedı attım al dedım hiç değişmemişsin dedi evet suratım değişmedi ama dedim içimdeki yarayı görsen çok derin dedim neyse buluştuk konuştuk 1 yıl dalgasına çıktım dedi bana eyvallah eyvallahta neden aradı beni aradığını söyliyince sesini duymak istedim dedi dedide neden sesimi duymak istedi birlikte olduğu biride var sizce seviyormu beni hala ama sevse neden çıksın başkasıyla sevmesede neden anlatsın bana kimseye anlatmadığını sizce ne yapmaya calısıyor ?

Güncellemeler:
link bu şiir benle onu anlatıyo resmen her dinlediğimde dalıp gidiyorum bütün anılar geçiyo gözümün önünden buda beni daha çok yıkıyo
bundan sonra arayıp soranın adını ananın neyse ben sustum bak görüşürüz canım bitirdi bu beste beni son yaptığı hatalarda aklıma geldi bu iş burda bitti yok artık adını anmak falan yeni bir sayfa açıp geleceğe bakmak var artık link :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne diyorlar facebook ve twitterde biliyorsun.Exten next olmaz :).Bu felsefeye inan ve eski sevgilim beni seviyormu diye sorgulama.Yoluna devam et.

• 4 sene az zaman mı yoluma devam ediyim iyi güzel birlikte oliyim birileriyle o aklımdayken o kızı kullanıyım kaderıyle oyniyim ben bunu istemiyorum işte kimseyi üzmek istemiyorum kandırmak istemiyorum yoluma devamsa tek başıma ki zatende öyleyim ama ne kadar devam ediyorum onu bilemem

• Öncekileri Göster
    • Yoluna devam etmelisin .Bol şanslar :)

• teşşekkür ederim yardım etmeye calıştığın için :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Seni özlemiş ama aşk anlamında değil insan olarak.geçmişinz var sonuçta.bazen benimde aklma eski sevglmi aramak konsmak geliyor şuan sevglmde var ama gelio arada işte seviomuyum hayır seviyo anlamına gelmez umutlanma derim .konsma hatta .anlasın her istedgnde konuscagnı ve acndrma kendini derim tavsiye sdce :)

• acındırdığım falan yok kimseye acındırmadım kendimi bugüne kadar anlattım ama hiç bir zaman kandırmaya çalışmadım acındırarak neysem oyum acım neyse onu söylerim umutlandığım falanda yok zaten buluştuğumda onunla bak dedim ben ne seninle barışmaya geldim nede başka birşeye ben sadece kafamdaki ve kalbimdeki soruların cevabını bulmaya geldim dedim ki öylede yaptım ama anlattıklarına inanmadım kaç senemi ona vermişim ne zaman yalan atıcağını anlamıcak kadar salak değilim

• Öncekileri Göster
    • sarkı dnlydmda

• hmm anladım

• Sence dalgasına cıkmış olsa böyle şeyler yapar mı yalan söylemiş.

• işte şuanda bile o var aklımda dun aksam ruyamda onu gordum cok sinirlendim kotu seylerdi çünkü sinirli kalktım yataktan hemde cok sinirli çünkü onu kullanıyorlardı ruyamda üzüyolardi kalktığım gibi telefona baktım hala düşünüyorum onu kılına zarar verseler edirneyi değil dünyayı yakarım onun için seviyorum hala onu hemde çok ayaklarına kapanmamak için zor tutuyorum kendimi her saniyem onla eğer bir gün birlikte olduğu kişiyle karşıma çıkarsa naparım bilmiyorum en çokta bunu düşünüyorum

• seni unutmak için çkms olblr demekki unutamams

• onu çok seviyorum diyo ama senin bendeki değerini bilen biliyo diyo anlamıyorum çok çelişkili kafayı yemek üzereyim az kaldı hep kafamda hiç çikmiyor onu görüp aynı masada konuştuğumdan beri daha kötüyüm sesi bakışları herşeyi sil baştan başlattı beni dahada maf etti yüreğimi ona bakıpta sarılamamak elini tutamamak gözlerinin içine bakıpta seni seviyorum diyememek öyle canımı yaktı ki benim giderken dur demek istedim diyemedim yanından hızla geçtim görmesin gözlerimin içindeki alevleri diye

• hm kbl et o zmn

• sevmenin ne demek oldugunu ögrenmiş senın onu nasıl sevdiğini zamanında anlamamış umdugunu başkasında bulamayıncada iç çekmek için seni aramış boşver o kızı senı bir kez üzen bir kez daha üzer..

• madem umduğunu başkasında bulamıyoda neden birlikte o lavukla neden bana çok seviyorum onu dedi ?

• napsın başka .. gel bana de o zaman

• pişmanım diyebilirdi özür dilerim affet beni diyebilirdi o demese bile ben diyebilirdim ona haklı olduğum halde özür dileyebilirdim ondan ufak bir sinyal verseydi bana

Erkekler Ne Diyor 1

• Kafa karışık. Sen kaç bence.

• nereye kaçabilirim ki onsuz tek yol bana mezarlık kardeşim ben bunu anladım geçen bir buçuk senede

• Öncekileri Göster
    • geri kalan hayatını kazan dairesinde geçirmek istemiyorsan unut kursunu. yeni arkadas ortamlarına katıl, yabancı dil öğren, etkinliklere katıl. Bunlar hem seni meşgul tutar kızı unutmak için hemde yeni kişiler ve muhtemel aşklar bulmanı sağlar

• aslında haklısında ufacık bir boşluluk bile aklıma getirir birinin ismi onun ismi olsun yeter biri adını söylesin yeter aklıma getırmeye günümü maf etmeye nasıl yapicam ki bütün gün dışardayım zaten ama yine o aklımda yine o o varken başka bişeye veremem ki aklımı

Yükleniyor...