Arkadaşlar öncelikle iyi geceler dilerim :) Müzik ile ilgilenenleree

Sorum şu 2 senedir classic gitar eğitimi alıyorum hocam artık bir yön belirleyelim dedi ve akustik ile modern classic gibi 2 seçenek sundu sizce ne olmalı ya da hangisinde bir başarı elde edebilirim, ilerleyebilirim? :) Yanıtlayan herkese teşekkürler :)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Müzik ile uğraşıyor olman mükemmel bir şey. Bende akustik ve klasik gitar çalıyorum hani ikiside var. Fakat hocam yok yani ders almak istedim ama biraz tuzluydu,özel olmasada iyi bir hocadan eğitim aldım ve kendimi geliştirdim. Bana sorarsan klasik gitar ile devam et,çünkü çoğu şarkı org yardımı ya da bas yardımları ile oluyor ve buna klasik daha iyi eşlik ediyor. Hızlandıktan ve bir yerlere geldikten sonra zaten akustik gitar ile de aynı şeyleri yapabilirsin. Benim sana tavsiyem modern klasik gitar'a devam et,hem seni zorlamaz hemde elinde daha elle tutulur bir müzik olur..

3|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim buna ihtiyacım vardı çünkü ben de bunu tercih etmiştim ve müzikten anlayan birine ihtiyacım vardı :) Peki nereye kadar devam eder mesela :)

• Sende yine iyi bu kadar pratik var hanım efendi :) Bende malesef öyle bir şey yok hani çalışmak istiyorum yapıyorum ama tiz den tizden nereye kadar arkadaş :) Ben hep söylüyorum ama pek dinlemek için gelenim yok kendim çalıp kendim söylüyorum işte ümit belki bir gün olur diye umut ediyorum ama malesef çok ince bir ses yapısına sahibim :) Hoş olduğundan şüphem dahi yok ama senin adına sevindim,en azından istediğin meslekte sesini kullanma avantajında olacak ve bu mükemmel bir şey :)

• Sesim iyi diyemem ama olabildiğince düzgün okumaya ve kelimeleri düzgün telaffuz etmeye çalışıyorum ve vokalde hocaya eşlik ediyorum çok da yardımı dokunuyor o modernlerde olanlar bunu kullanmadıkları için seste elinde tek varisi ben varım ama ben hobi amaçlı kendim söylüyorum eğer bir başkası olsaydı ne olurdu işime gelirdi belki :) ama hala sesinde bir sorunun olduğunu düşünmüyorum banadenediğin bir akorlu parça varsa bir linkini atar mısın ama söylediğin olucak bakalım düşündüğüm gibi mi :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...